Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Бих искала да ми помогнете с конфигурация за компютър.Доло горе до 200 лева.Не са много,но все пак искам да знам доло горе,какво може да се вземе за тея пари,но не готово.Попринцип мъжа на сестра ми ми прави/сглобява компютрите,но хич не съм доволна.Последният път /тоя компютър/ така ми го сглоби,от най-старите ЯВНО, съществуващи части,че всеки път когато дори играя ФЛАШ ИГРА в некой сайт,го псувам много biggrin.gif . Та бих искала да ми помонегете с конфигурацията,та ако трябва пак той да ми сглобява щайга,да имам готови изисквания или напрао некой друг да ми я сглоби.Съжелявам,че ви карам да мислите точно за моите глупости,обаче просто не разбирам чак пък толкова много,че сама да си я направя xD

Благодаря.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 200 лева нов комп не можеш да вземеш ... Дори и най-най-евтините готови машини са поне 300 лева. Търси втора ръка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

цял компюр ли изкаш или ще ъпгрейтнеш твоя?

GB MA78GM-S2H /AMD780G/AM2+ 147

SEMPRON LE-1150/2G/AM2/BOX 46

80GB SEAGATE SATA2 /7200/2MB 56

PSU FORTRON ATX-350PNF /350W 43

1GB DDR2 667 KINGSTON 31лв

кутия 25лв

323лв това е най евтиново което можах да измисля,но лиспсва СД.

ако иска може да направиш ъпгрейт на старото ПС,но му кажи частите така някой от тях могат да се ползват.....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи какъв ти е компютърът.За 200лв възможността е само една.Да продадеш старите си части и да ги замениш с тези които ще купиш.За 200лв може да се вземе дъно със вградено видео процесор и рам.Продай твоето дъно процесор и рам и така :help:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси много на всички,че се отзовехте на темата ми.Много ми е от полза. : )

А пък за ъпгрейт на тоя компютър не може да се мисли.Единствено RAM паметта става да си взема ,която пак не е много,но все пак..За замяната на чати,може да се помисли,макар,че не знам такива боклуци на кой са му потрябвали.

Аз не съм много наясно с това какво е дъното и някой от другите части,но все пак видимото смотани части са процесор 2dma9mh.jpg

,видеокарта5v0nfb.jpg ,

хард /няма и 40 GB/,кутията е ужасна и супернеодобна, защото usb джаджите са отзад и са само 2,а за коя понапред 2.Поне да имаше още 2 отпред,ноо...няма. :/

сестра ми каза,че тва е страо дъно,но какво е по-точно не знам.Други части,коя каква е не знам.. :/ Ако ми кажете как мога д разбера и да ви покажа... нз иначе..

Та дано са ви от полза тея неща ^^ :/

Редактирано от peps4o (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не знам такива боклуци на кой са му потрябвали.

Видимото смотани части са процесор 2dma9mh.jpg

Няма да наричаш ,,боклук" проц почти като този на първия ми компютър! :angry::) Разликата с твоя е, че е 1333 МХц, да знаеш колко неща съм се научил на негооо... ;)

Иначе - ми само втора ръка, мен, иначе просто няма смисъл.

Редактирано от Deltichko (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За 200лв нова машиа няма.На един приател компютъра му е по зле дори и от твоя и не се оплква

е аз се оплаквам!!! не ми трябва да го ползвам за радио само!!

Пък и coolmeen доста добра конфигурация направи,дори и не за 200 лева.Ще се въползвам.. :)

Няма да наричаш ,,боклук" проц почти като този на първия ми компютър! :angry::) Разликата с твоя е, че е 1333 МХц, да знаеш колко неща съм се научил на негооо... ;)

Иначе - ми само втора ръка, мен, иначе просто няма смисъл.

добре де.. няма xD

Ще опитам да го бутна значи на някой xD :X

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 200лв втора ръка от тук - http://www.kvantservice.com/pricelist.html или от където намериш

Редактирано от Xzibit_X (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

въпроса е че за 200 лева няма да се вземе нещо което да е много по-добро от този комп.. процесора ще е малко по-бърз ама не си заслужава според мен..

та аз ти предлагам ето това:

дъно: Elitegroup A740GM-M, AMD740G, AM2+, VGA+PCIExpess, DDR2, SB5.1, Lan1000, SerialATA Raid, mATX - 88.12 лева

процесор: Sempron LE-1150 (2.0GHz, 256KB, 45W, AM2) BOX - 46.48 лева

хард диск: 80GB HITACHI, SATA2, 7200rpm, 8MB - 66.82 лева

захранване: ATX захранване 350W Fortron ATX-350PNF, Silent, 120mm - 49.00 лева

памет: 1GB DDR2 800MHZ - 32.55 лева

общо: 282.97 лева

Остана DVD и кутия, които можеш да си вземеш за около 70 лева, но колегите да предлагат там ;)

Редактирано от azot4o (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,знам ,че са малко парите за по-такъв компютър...Но това е най-ниската цена,която за сега мога да говоря..Иначе сега май се очертават нещата за + още 200 ,че ако ще вземам да е нещо по-нормално,защото ми е ясно, че само с 200 малко трудно.Но все пак конфигурациите ,които ми дадохте ще ги взема под внимание. :) Благодаря много на всички : )

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да,знам ,че са малко парите за по-такъв компютър...Но това е най-ниската цена,която за сега мога да говоря..Иначе сега май се очертават нещата за + още 200 ,че ако ще вземам да е нещо по-нормално,защото ми е ясно, че само с 200 малко трудно.Но все пак конфигурациите ,които ми дадохте ще ги взема под внимание. :) Благодаря много на всички : )

Ето прилична готова конфигурация за около 400лв., със дискретна видеокарта! Цък!

Иначе за такава цена съфорумците може да спретнат и нещо с по съвременни компоненти!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване