WILI_BG

как да си видя IP адреса

14 мнения в тази тема

извинявам се за тьпия вьпрос ама можи ли да ми кажите как да си видя ИП адреса.мерси предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
извинявам се за тьпия вьпрос ама можи ли да ми кажите как да си видя ИП адреса.мерси предварително

Start->Run->cmd

ipconfig /all

П.П. Да не говорим колко пъти е отговаряно на такъв въпрос във форума.....

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

)

Start->Run->cmd

ipconfig /all

П.П. Да не говорим колко пъти е отговаряно на такъв въпрос във форума.....

мерси capnemo ама мойта клавиатура е на испански и не разбирам бутоните(Run>cmd)ако мой превиди

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
)

мерси capnemo ама мойта клавиатура е на испански и не разбирам бутоните(Run>cmd)ако мой превиди

Start Menu (долу в ляво с Windows знамето), след това "Run..." и в полето пишеш "cmd". Като се отвири - "ipconfig /all" и получаваш информацията ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

www.myip.dk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто в Гугъл да напише: IP Test. Да влезе в някой от първите сайтове и ще го види веднага. Може и в Speedtest, там освен скоростта се вижда и IP-то.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Start Menu (долу в ляво с Windows знамето), след това "Run..." и в полето пишеш "cmd". Като се отвири - "ipconfig /all" и получаваш информацията ...

изеиняваи ама продалжавам да не знам каде е това (Run) защото както казах клавиатурата ми е на испански и не мога да се ориентирам приведи ако знаеш.Мерси много все пак, ако може снимка мноо по добре

3.bmp

Редактирано от WILI_BG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
изеиняваи ама продалжавам да не знам каде е това (Run) защото както казах клавиатурата ми е на испански и не мога да се ориентирам приведи ако знаеш.Мерси много все пак, ако може снимка мноо по добре

Заповядай

post-25074-1219259107_thumb.jpg

post-25074-1219259127_thumb.jpg

post-25074-1219259144_thumb.jpg

Хайде със здраве!

Упс,сега видях че при теб го няма,някой друг да каже къде е.

Редактирано от stilrex (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

там където пише Ejecutar

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не че го няма при него, а е на испански. Доколкото виждам пише "Ejecutar".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И в испанските версии си е на същото място, както и да е. Натискаш бутона Window плюс бутона R, в прозорчето написваш cmd и ентер и си готов, после айпиконфиг, както са ти дали.

Според мен има по-лесни начина за целта, saentist ти го е посочил, айде един адрес и от мен - www.ip-adress.com :idea:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И в испанските версии си е на същото място, както и да е. Натискаш бутона Window плюс бутона R, в прозорчето написваш cmd и ентер и си готов, после айпиконфиг, както са ти дали.

Според мен има по-лесни начина за целта, saentist ти го е посочил, айде един адрес и от мен - www.ip-adress.com :rolleyes:

Тези сайтове показват само адреса с който потребителя е видим от интернет, но не и локалния му адрес

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Заповядай

post-25074-1219259107_thumb.jpg

post-25074-1219259127_thumb.jpg

post-25074-1219259144_thumb.jpg

Хайде със здраве!

Упс,сега видях че при теб го няма,някой друг да каже къде е.

ей това му викам голяма работа без заобиколки и истории ,мнооооого мерсиииии cool.gifcool.gif

там където пише Ejecutar
Да това ми беше идеята незнаех това (Run) какво е и как да го преведа но вече всичко е ясноо laugh.gifБЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ cool.gifcool.gifcool.gif Редактирано от WILI_BG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход