Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Ако крещиш 8 години,7 месеца и 6 дни, би получил достатъчно звукова енергия, за да стоплиш една чаша кафе! (Не си струва особено труда)

Ако пърдиш непрекъснато 6 години и 9 месеца,произведеният газ би имал енергията на атомна бомба.

(бел.ред- сигурно имат предвид някоя мъничка)

Човешкото сърце произвежда достатъчно налягане докато помпи към тялото, да изпръска кръв на разстояние 10 метра !!!

(Ебаси )

Оргазъмът на прасето трае 30 минути.

(В следващия ми живот искам да съм прасе)

Хлебарката може да живее 9 дни без глава,докато умре от глад.

(кой говореше за зомбита)

(Ама прасето все още рулира)

Да си блъскаш главата в стената изразходва 150 калории на час.

(не го пробвайте в къщи т'ва, може би на работното място :)

Котешкия сом има 27000 вкусови рецептора.

(не че има какво толкова да вкусва на дъното на блатото)

Някои лъвове се чифтосват около 50 пъти на ден.

(Все още искам да съм прасе- качеството над количеството)

Пеперудите вкусват с краката си.

(Нещо, което винаги съм искал да знам)

Най-силният мускул в тялото е езикът.

(А стига бе)

Слоновете са единствените животни, които не могат да скачат.

(Ми, тва си е хубаво нещо)

Пикнята на котките свети под черна светлина.

(Чудя се, колко ли кинти са заминали да се установи това?)

Морската звезда няма мозък.

(Знам доста такива хора)

Хората и делфините са единствените видове, правещи секс за удоволствие.

(Ами прасето !!!!!!!!!!!)

Източник: Е-bane.net

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-много се смях на второто. Добре че пръдните са къси, че иначе.... А това, че като си блъскаш главата изразходваш 150 калории, може би ще отслабнеш, но за сметка на това ще развиеш добре оформени цицини или ще си докараш мозъчно сътресение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а аз честно казано малко им завиждам на прасетата... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей, аз това за прасето и в една друга тема го видях и там написах какво искам да съм!

И не мога да разбера как можеш да чакаш чак следващия живот, аз искам на момента да се трансформирам! biggrin.gif:wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Маймуните-не.Те са с период на разгонване и проитичащите от това ограничения и поведенчески реакции.

Останалите работи са супер!Поздрави на този който ги е събрал :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

DarkLight е прав. Шимпанзето-джудже, наричано още бонобо, също се съешава извън периода си на разгонване, както делфините (дори се говори и за китовете) - а ние това го водим секс за удоволствие biggrin.gif За тези два вида животни има и доказателства, че се самозадоволяват. :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 години по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване