Qn4o

Проблем с качване на видео...

11 мнения в тази тема

Направих видео клип с windows movie maker опитах да го кача във vbox7.com , но ми изписва, че го трият, защото не могли да го конвертират, опитах със всички формати, които пишеше, но пак не става ...можете ли да ми кажете какъв може да е проблема...може ли да е защото компютъра е бавен или нещо такова...някоя друга програма с която да мога да направя клип със снимки , текст и mp3 и после да го кача ?Много Ви благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мисля че проблема не е в теб, а в безбожно многото бъгове на vbox7 :)

Редактирано от Sturm! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Мисля че проблема не е в теб, а в безбожно многото бъгове на vbox7 :)

пробвах и в youtube...пак не става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хм. Би ли обяснил как точно конвертираш видеото във всичките тези формати?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз мисля, че проблема е в клипчето. Изходният ти файл какъв формат е? Колко е тежко клипчето? Ако е много тежко няма как да го качиш в сайтовете за видеосподеляне.

Иначе муви мейкъра без проблем си конвертира видеото. Друга лесна за употреба програма е Ulead Video Studio.

Аз работя с десятката, но има излезли по нови версии.

Пробвай, ако искаш, но и с тази програма, ако изходният файл е прекалено тежък пак няма да иска да се качи в сайтовете. Виж ТАЗИ тема.

Редактирано от marta_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Хм. Би ли обяснил как точно конвертираш видеото във всичките тези формати?

Ами аз много не разбирам и...като дам на Properties и от там... нз правилно ли еsad.gif

Редактирано от Qn4o (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Ами аз много не разбирам и...като дам на Properties и от там... нз правилно ли еsad.gif

Ахахаха, не, това не е конвертиране biggrin.gif Не го прави повече.

Изтегли ето това: http://www.microsoft.com/downloads/details...;displaylang=en

Ще конвертира всичко cool.gif

Пък и колко е размера на клипа... може да си дал някое огромно качество и затова да не го искат сайтовете за видео.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В Movie Maker можеш да си конвертираш филмчето от менюто в лявата страна на екрана:3.Finish movie

Имаш възможност да избираш как искаш да запазиш видеото си- в компютъра си, на CD и др.

Избираш първото- Save to my computer

Отваря ти се диалогов прозорец на Save Muvie Wizard:

- избираш име на видеото си, избираш директория в която да го запазиш, даваш Next

- избираш параметри за видеото си т.е как да се конвертира, имаш 3 възможности (първата е най добра и се препоръчва)

даваш Next и чакаш да се конвертира.

- Когато е готово натискаш Finish, а ако искаш да си го видиш веднага след обработката маркираш горе опцията Play movie when I click finish

Редактирано от marta_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря Ви много !Ще опитам и сега, дано да стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ти можеш да го напаравиш направо в .avi формат ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Значи...направих клипчето, конвертирах го във формат .avi ...само, че сега ако ми кажете как може да го смаля, защото сега проблема е във големината....файла трябва да е до 100 мега байта , а при мен е над 500...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Известия

• Калин Карабойчев

Бъди специален, вземи своя VIP Абонамент   14.06.2016

Със своя VIP Абонамент получаваш:  Форум без никакви реклами.  5 пъти повече точки репутация, с които да гласуваш.  Табелка Специален потребител под аватара си.  Възможност да съхраняваш до 1000 лични съобщения в пощата си.  Специален различен цвят на ника ти, който те отличава от останалите.  До 50 мегабайта пространство за прикачване на файлове.  Използваш търсачката без да чакаш между честите търсения.  Възможност да отваряш и затваряш своите теми.  2 снимки, 3 линка и 5 реда в подписа ти.  Възможност да създаваш теми с Анкети в тях.  Възможност да прикачваш файлове към личните си съобщения.  Не чакаш между честите изпращания на лични съобщения.  Достъп до специален VIP форум, в който можеш да се включиш в дискусии с администрацията на форума относно нововъведения и нови услуги касаещи целия сайт и форум. Не чакай, бъди специален Поръчай сега!
                             VIP - 3 месеца                         VIP - 1 година        5.00 EUR с ДДС                      10.00 EUR с ДДС
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение