Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Кой е най-хубавият геймпад(gamepad) според вас?

Препоръчан отговор

Кой е най-хубавият геймпад(gamepad) според вас?

Споделете вашия опит и помогнете на хората, на които им е нужен хубав геймпад.

На мен ми харесва ето ТОЗИ.

Това е Speed Link 6543.

Струва около 35лв.

Някой използвал ли го е?

Меки ли са му копчетата?

Удобен ли е за ръцете?

cool.gif

Редактирано от Lyudmil
За добавяне на информация към предишен пост има бутон "Редактирай" на всеки ваш пост. (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
На мен ми харесва ето ТОЗИ.

Това е Speed Link 6543.

Струва около 35лв.

Някой използвал ли го е?

Меки ли са му копчетата?

Удобен ли е за ръцете?

cool.gif

според мен най-добрия геймпад който съм имал е xbox360 обаче ако играеш постоянно д-пада ше почне да отказва или ще заяде....,след него поставям logitech precission (25лв),ps2 original gamepad(не онези ментета уж дето ги водят за оригинални)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения, написани на латиница или само с главни букви, се изтриват без предупреждение.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наи добриа gamepad си е Xbox360 controler for Windows.Аз имам gamepad някакъв на playtech и не мога да играя Rainbow six vegas и Bioshock..Тези игри си искат точно Xbox 360 контролера.И да се има предвид почти всички игри се портват от Xbox360 на ПС. cool.gif.Сигурно има още игри които си искат само Xbox 360 контролера

Редактирано от Xzibit_X (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А някой може ли да ми каже каква е разликата между тези геймпадове на Speedlink:

sl-6538, sl-6543 и sl-4223.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с 6530 и мога да кажа, че е сносен за парите си. Иначе ако става въпрос за наистина качествен пад - Logitech RumblePad е истината. Падовете за xbox са готини, но само ако се играе на xbox.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз в момента имам sl-6535 , ама му заседна едно от задните копчета - L2.

Това може ли да се оправи?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, разбрах горе-долу кои са по-качествените геймпади, ама струват над 50лв.

След търсене из нета, достигнах до това, че за цената си най-добри са Speed Link.

И най-примамлив ми изглежда sl-6543. :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още един глас за 360 не за друго, а защото всички големи заглавия за уиндоус (games for windows) го поддържат по подразбиране и няма да имаш никакви проблеми с новите игри. Това е и една от причините да съм с такъв и това вече ми се изплаща. Особено за игри, които са портвани от 360 за ПЦ. Аssasin Creed, Devil May Cry 4, Race Driver Grid, Bionic Commando и др. Ако това ти се струва странно, то мога да те уверя, че е имало не един или два случавя, в които игри не са и не поддържат или поддържат зле геймпадове на различни производители. В някои случаи пускат допълнително патчове, но струват ли си главоболията? Разбира се, ако не си от най-активните геймъри и не играеш множество игри още при излизането им, едва ли ще е проблем да си вземеш и геймпад за под 50 лв, който пак би ти вършил подобаваща работа. Но за под 50 лв изобщо струва ли си да питаш какъв модел искаш? Просто взимаш този, който ти се струва най-удобен. Моят съвет е да го пробваш на място, защото някой път контролерите могат да бъдат доста неудобни.

Редактирано от Whiskey (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичките Speed-Link-ове имат проблеми със задните копчета. На моя му засяда R1 от време на време, но му хванах цаката. А относно поста на Whiskey ... полезна информация. За тия неща не се бях сетил, но си е напълно прав.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Още един глас за 360 не за друго, а защото всички големи заглавия за уиндоус (games for windows) го поддържат по подразбиране и няма да имаш никакви проблеми с новите игри. Това е и една от причините да съм с такъв и това вече ми се изплаща. Особено за игри, които са портвани от 360 за ПЦ. Аssasin Creed, Devil May Cry 4, Race Driver Grid, Bionic Commando и др. Ако това ти се струва странно, то мога да те уверя, че е имало не един или два случавя, в които игри не са и не поддържат или поддържат зле геймпадове на различни производители. В някои случаи пускат допълнително патчове, но струват ли си главоболията? Разбира се, ако не си от най-активните геймъри и не играеш множество игри още при излизането им, едва ли ще е проблем да си вземеш и геймпад за под 50 лв, който пак би ти вършил подобаваща работа. Но за под 50 лв изобщо струва ли си да питаш какъв модел искаш? Просто взимаш този, който ти се струва най-удобен. Моят съвет е да го пробваш на място, защото някой път контролерите могат да бъдат доста неудобни.

Прав си. Особено с последното изречение. Много често геймпадовете имат прекалено къси дръжки sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване