Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Помощ от вас за избор на автомобил

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам намерение да си купя автомобил, но нямам и идея какъв да е. Бих искала да е нещо френско или японско, да се поддържа лесно, около 10 000-13 000лв, бензин, няма значение, след 2003 година ще е добре да е, ръчна скоростна кутия... Преди се бях спряла на Сеат, и Нисан Микра... Хондичките ми харесват много, ама тези, които ми харесват са си на бая 30 000 biggrin.gif Изобщо... ако можете да предложите нещо ще съм ви много благодарна :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Пежо 406 :speak:

Сега ще го погледна... Чувала съм, че пежото лесно се поддържа, защото са му бая евтини частите biggrin.gif

Нещо не ми хареса. Дайте някакви мнения за Сеат Ибиза

Редактирано от InNeL (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Дамска кола ли искаш?

Ами не, няма значение :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сеат-а не е лоша кола. Относно поддръжката съм чувал, че не е от много скъпите, но не е и от евтините. Тоест средна ръка един вид идвало.

Ако ти харесва моя съвет е да взимаш такава и да не се чудиш. Най-важното е човек да кара такъв автомобил, на който се кефи максимално.

хич не изглежда зле,

Тази хич не изглежда зле, а и е с всички екстри за модела. Като ще се ръсиш с толкова пари, нека има повече глезотии.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Сега ще го погледна... Чувала съм, че пежото лесно се поддържа, защото са му бая евтини частите biggrin.gif

Нещо не ми хареса. Дайте някакви мнения за Сеат Ибиза

Да кажем, че частите му са на нормални цени. Сумата позволява автомобил от средна класа. Моето предложение фаворит е това - цък - и според мен няма място за чудене :speak:

Ако държиш да е Сеат, сумата позволява почти нови автомобили - цък Въпрос на избор е - дали да е Ибиза или Кордоба, сама трябва да решиш, Ибизата е по-малка и би била по-подходяща ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Сеат-а не е лоша кола. Относно поддръжката съм чувал, че не е от много скъпите, но не е и от евтините. Тоест средна ръка един вид идвало.

Ако ти харесва моя съвет е да взимаш такава и да не се чудиш. Най-важното е човек да кара такъв автомобил, на който се кефи максимално.

хич не изглежда зле,

Тази хич не изглежда зле, а и е с всички екстри за модела. Като ще се ръсиш с толкова пари, нека има повече глезотии.

Aз съм си много навита. След малко ще звънна и ще видим какво може да направим... Стискайте палци biggrin.gif

Да кажем, че частите му са на нормални цени. Сумата позволява автомобил от средна класа. Моето предложение фаворит е това - цък - и според мен няма място за чудене :)

Ако държиш да е Сеат, сумата позволява почти нови автомобили - цък Въпрос на избор е - дали да е Ибиза или Кордоба, сама трябва да решиш, Ибизата е по-малка и би била по-подходяща ?

Пежото нещо не ми хареса. Аз си харесах едно Сеатче и ще видим какво ще стане с него.

Благодаря на всички :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледай на всяка цена да е немско - BMW, Opel Mercedes! Мани тия пуфни пежотата. Препоръчвам ти BMW 318i или Opel Zafira! Има доста мерцедеси които можеш да си позволиш! cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

318 на жена.... бягай далече. На пежаците до колкото знам им се трошат предниците много.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гледай на всяка цена да е немско - BMW, Opel Mercedes! Мани тия пуфни пежотата. Препоръчвам ти BMW 318i или Opel Zafira! Има доста мерцедеси които можеш да си позволиш! cool.gif

Вие па ства не мко се уляхте.Немско та немско.Французи,Италянци,Японци,Корейци всичко коли прави тоя вземи си немско.Един познат си взе някакво смотано БМВ нисък клас та едва го продаде после.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичето иска нещо с по евтина поддръжка.Аз имам няколко предложения

Пежо 307

Пежо 206

Фиат Пунто - чупливи са,но частите им са супер евтини

Опел Корса - Дамска кола,също евтина поддръжка

Нисан-няма значение модела,здрави коли,няма да ти прави проблеми

Тойота Авенсис-рядко се разваля-но парите за частите са в тавана

някой коли са под парите за които искаш но това за мен са добри предложения за кола,която ще се кара от жена

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да,вземи си някое по-старо немско ако искаш да те возят кат чувал с картофи biggrin.gif

Момичето иска нещо с по евтина поддръжка.Аз имам няколко предложения

Пежо 307

Пежо 206

Фиат Пунто - чупливи са,но частите им са супер евтини

Опел Корса - Дамска кола,също евтина поддръжка

Нисан-няма значение модела,здрави коли,няма да ти прави проблеми

Тойота Авенсис-рядко се разваля-но парите за частите са в тавана

някой коли са под парите за които искаш но това за мен са добри предложения за кола,която ще се кара от жена

хубави предложения,даже с малко късмет може и 206 CC които са просто уникални

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да кажем, че частите му са на нормални цени. Сумата позволява автомобил от средна класа. Моето предложение фаворит е това - цък - и според мен няма място за чудене ;)

Явно не си погледнал допълнителната информация - "Допълнителна информация:колата е лизингова остават да се заплатят още 15 вноски по 1050лвc включено ДДС към лизингодатела''.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какво ще кажиш за това -> http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=vnrfetdyknng или ако си любителка на дизела- > http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=vokjepixpple

по прицнип частите за японски коли в българия доколкото знам не са от най-евтините нито от най-разпространените... но щом колата ще е 2002-3та не е толкова голям проблем: ) иначе ако си я купиш здрава и знаеш как да я поддържаш да я следиш за вода и маслото и такива елементарни работи няма да имаш никакви проблеми с хонда: ) Успех в търсенето cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тази икономична количка...

незнам ,защо всички си мислят че японските части са скъпи...ние имаме японска кола и като гледам цените са с малка разлика ,но за сметка на това японск двигател не се разваля лесно

а мнението за БМВ 318 буди смях у мен...та за него трябва да имаш бензиностанция biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

четеш ли какво пише в допънителната информация

Допълнителна информация:

Горе посочената цена е първоначална вноска, а месечните вноски са 44x1500лв с ДДС. Цената за кешово плащане е 36000euro с ДДС. Автомобилът е закупен от Балкан Стар-Пловдив и е в гаранция до 04. 09г. без ограничение на пробега. Притежава следните екстри: AMG спойлери монтирани в Германия, тунирани стъкла също в Германия, подготовка за телефон Хенди, амбиентно вътрешно осветление, тапицерия кожа / плат черен, автоматично потъмняване на вътрешното и външно огледало против заслепяване, комфортен климатроник, инсталация за почистване на фаровете, Би ксенонови светлини с активно проследяване на завойте, алуминиеви джанти 16 с дизайн 5 лъча, фурнир от Птичи Явор, мултифункционален волан, и скоростен лост в кожа, спортна ходова част, декоративни хром лайстни, затъмнени задни свитлини със светодиоди, автоматични чистачки, автоматични фарове, автоматична скоростна кутия/TIPTRONIK/, DPF-последно поколение катализатор, ESP-електронно стабилизираща програма, BAS-система за спирачен контрол, електрически седалки и др.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
тази икономична количка...

незнам ,защо всички си мислят че японските части са скъпи...ние имаме японска кола и като гледам цените са с малка разлика ,но за сметка на това японск двигател не се разваля лесно

а мнението за БМВ 318 буди смях у мен...та за него трябва да имаш бензиностанция biggrin.gif

Еми и ние имаме японка.. honda d16a9 - 131hp , един маркуч се скъса водата (и антифриза) са си отишли колата загря за 2минути докато видя кво става... ясно ни беше, че гарнитурата ше е за смяна, но на път за смяната .. не запали, счупи се стартера защото в единия цилиндър имало вода.. така и така и мотовилката я писахме... 2 седмици търсене и накрая от форума на хонда намерихме мотовилка със буталов за същия модел двигател и я оправихме.. обикаляхме доста по автоморги и само като чуят япоснка кола, че и хонда.. една от причините е, че по принцип както се казва не се развалят двигателите, но винаги се случват някакви фалове. Мисълта ми беше, че дори да не са толкова скъпи частите ако ти трябва нещо не се намира лесно.. никак лесно. А за БМВ.. каква икономия ще ми говорите :P И аз не вярвах, но много хора със хонди постигат 5-6литра разход.. при мен това е невъзможно с този двигател, но ако ти е 75,90коня :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз преди малко питах в един магазин за японски авточасти в софия (по скайп) за ангренажен ремък и ролки на toyota carina 3 1.6i и ми казаха цена 100лв което не ми се струва много.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

еми слушай моите части.. гарнитура за главата 35лв+ 5лв доствка... ремък климатик 10лв, ремък динамо 5лв, ремък серво 8лв, за ангренаж не съм питал защото моя е в добро състояние, не мисля че тея работи са скъпи, но ако ти трябва не консуматив, който се сменя а някоя част дето се е скчупила а тогава му мисли... но наистина е много по-малка вероятноста да ти се скупи нещо:) ако си я купиш хубава и полагаш обикновенни грижи проблеми няма да имаш :Р

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се похваля. Взех си Сеат Ибиса.2003 година. В перфектно състояние, от Пловдив. Там имам приятел в един сервиз и я закарахме да я погледнат. Имаше единствено едн проблем и това бяха тампоните. След 2 години трябвало да се сменят. В сравнение с други коли тази е перфектна. Собственика си пада малко педант, обича всичко да му е изрядно и колата наистина беше изрядна, с винетка, със застраховка, нямаше нещо, което да липсва. Наистина съм много доволна оот избора си и си я карам с голям кеф biggrin.gifbiggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване