Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

natikot

Ако това са феновете...

Препоръчан отговор

Днешния мач м/у Левски и ЦСКА ме изненада с много неща.Първото е че се игра що годе свестен футбол,за нашите стандарти,но до тук с хубавото.Второто нещо,което ме изненада беше безобразието,което се разигра на трибуните.Феновете на Левски се сбиха помежду си и в последствие с полицаите,в резултат имаше ранени полицаи.Това нещо може да се случи само тук в България.Вместо да се гледаме един от малкото свестни мачове,ние гледахме поредните побоища м/у фенове,но този път от един и същи отбор.Възмутена съм. :)

Това ли са феновете,които трябва да подкрепят отбора на Левски,това ли са хората,които пеят:

Ний сме сини фенове милиони,

обиколили всички стадиони,

разбили всички видове отбори,

обичаме ви, сини шампиони!

:P Това не са фенове,това е цирк!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е цирк, защото цирка е хубаво нещо. Това е селяния. Не разбирам само защо полицайте не са ги оставили да се трепят на спокойствие.

Не съм бил там за да знам какво точно се е случило, но ме дразни докато се играе мача да ми дават от време на време боя.

Срамно е, но всеки си решава как да се представи и трябва да е готов да си понесе последствията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно хората вече отиват на мач не за самото футболно шоу, а за побоя, който ще си спретнат там - било помежду си, с другата агитка, с полицаите...все се намира с кого да се сбият. Грозна работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Явно хората вече отиват на мач не за самото футболно шоу, а за побоя, който ще си спретнат там - било помежду си, с другата агитка, с полицаите...все се намира с кого да се сбият. Грозна работа.

<{POST_SNAPBACK}>

Много отдавна някой ходят само заради това, ако чак сега ви е направило впечътление..То няма и как половината от публиката не е адекватна още при влизане в стадиона, а каму ли при негативен резултат, какаво правят.И много ми е било интересно на влизане те претърсват за бомбички и други опасни неща, но след като влезнеш си отиваш до оградата като пич от другата страни и А.К. 47 може да ти подадът и да си с него на стадиона.Не ми се вярва полицайте да са чак толкова тъпи, че да не са го разбрали до сега това.

Редактирано от sfmf (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста хора ходят на мач само, за да се сбият. И затова повечето фенове вече не посещават стадиона.

Но това не се случва само в България. В повечето страни е така, само че в друга степен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Доста хора ходят на мач само, за да се сбият. И затова повечето фенове вече не посещават стадиона.

Но това не се случва само в България. В повечето страни е така, само че в друга степен.

<{POST_SNAPBACK}>

И аз не бих отишла на мач,като знам,че може да не излезя здрава от там.Наистина това не е само в България,но в другите страни ми се струва,че има някакви норми,а тук е пълна анархия.Това,което най-много ме възмути,че се сбиха фенове от една агитка-на Левски.Това май не съм го виждала никъде другаде. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди време на нашето дередже са били англичаните и се е стигнало до "Хейзъл". Следва наказание от 5 /пет/ години без английски отбори в евротурнирите! Английската реакция е мигновенна и в следствие на това виждате по време на мачовете как се държат феновете - ръкопляскат смирено дори и на тъчовете!!!

Останалото май е въпрос на манталитет и възпитание!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Преди време на нашето дередже са били англичаните и се е стигнало до "Хейзъл". Следва наказание от 5 /пет/ години без английски отбори в евротурнирите! Английската реакция е мигновенна и в следствие на това виждате по време на мачовете как се държат феновете - ръкопляскат смирено дори и на тъчовете!!!

Останалото май е въпрос на манталитет и възпитание!

<{POST_SNAPBACK}>

така ако сте любопитни каква е била обстановката на този трагичен за Ювентус ден ето едно видео . На мен лично ми е много гадно за случилото се обачееее.... тогава Ювентус бият Ливерпоол на финала на Шампионската лига с 1:0 !!!!

Редактирано от juventus_fen (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...