Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Как се включва фотоапарат JVC?

Препоръчан отговор

Вчера ми дадоха един цифров фотоапарат JVC (бая старичък) и аз незнам как да го включа. Зарядното му не е оригинално, а е направено от зарядно на GSM Motorola! Ето снимки и моля за помощ! Между другото го зареждах 12 часа! laugh.gif

post-156196-1219647025_thumb.jpg

post-156196-1219647042_thumb.jpg

post-156196-1219647048_thumb.jpg

post-156196-1219647055_thumb.jpg

post-156196-1219647060_thumb.jpg

post-156196-1219647071_thumb.jpg

post-156196-1219647077_thumb.jpg

post-156196-1219647085_thumb.jpg

post-156196-1219647089_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера ми дадоха един цифров фотоапарат JVC (бая старичък) и аз незнам как да го включа. Зарядното му не е оригинално, а е направено от зарядно на GSM Motorola! Ето снимки и моля за помощ! Между другото го зареждах 12 часа! laugh.gif

От снимките има една копче Power.

Като не тръгне пробвай да натиснеш някое др. копче за да го пуснеш., или да задържиш някое.(копчето Power трябва да е на включено положение)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, но като включа на Пауър екрана започва да мига и да се показват разни линии (това става само когато е включено да се зарежда, а иначе не става нищо)!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

щом ползваш не оригинално зарядно за фотоапарата провери дали отговаря на волтажа а после и на Mили амперите на фотоапарата а премигването е от неоригинално то зарядно от моторола може да е и вече изгорял фотоапаратат ти от това зарядно ако не е изгорял по добре си купи ново за този фото апарат на мен така ми изгоряедин телефон samsung като ползвах зарядно от nokia почна да премигва дисплея като се зарежда а после фключваше и започваше да изключва това е от мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Значи аз разбрах че това е от батерията! Стара е и фотоапарата плаче за нова, но днес отидох в Техномаркет Плевен и ми казаха, че такива батерии струват около 90лв. :rolleyes: Казаха да отида в сервиз на JVC и там ще мога да намеря. Проблема е, че нито знам къде има и не знам колко струва наистина батерията! Тя е JVC BN-V101E! HELP!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

battery

Тук е толкова, но в българия ще ти одерат кожата. Ако искаш мога да проверя дали мога да ти намеря и на каква цена, но ако наистина ще е копуваш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване