Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Как избрахте своя ник (псевдоним)?

Препоръчан отговор

dan4okj = dan4o + k + j (чете се данчокаджей)

dan4o = Йордан

k = Калоянов

j = Йорданов

cool.gif

Редактирано от dan4okj (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 321
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Интересно в някой форум дали се казваш "дамска превръзка" баси...

Като ми стана нужда от ник , запитах се " Кой съм аз ? " . Даже не съм го мислил ! Дойде ми някак си отвътре !  Имам си и друг ник - Joda : Ама много рядко го употребявам ! Много , прека

Никовете са без значение...аватарите също ...може би това значи моя в момента...нещо пак ме напира за промяна ...но увидим

Трябваше да си измисля име на поща, и съвсем случайно го измислих. Оттогава го ползвам почти навсякъде.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aaliyah е името на една певица,починала през 2001година,когато бях доста запалена по нея.Появи се в никнейма ми по много странен начин-търсих си ник,но така и нищо не ми идваше на ум,всичко което измислях или беше заето или просто не ми пасваше,както аз исках.До един момент...когато по някоя програма пуснаха една нейна песен(Try Again) и аз останах зашеметена,както винаги когато слушам песните й.В този момент телефона звънна и беше старата ми най-добра приятелка и така се роди идеята това да ми е никнейм.Не исках да го оставям просто Aaliyah поради ред причини-освен,че не беше вече сред живите,винаги съм държала на собствената си идивидуалност и така включих и St(идва от Стела(Stella)). :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз исках нещо мрачно, но в същото време да е закчливо.

Така дойде DeadSmurf, а инче в ирк можете да ме намеритe като [XpyckaBa].

В icq като Ирина(приятно ми е! :) ) и в скайп-irirna_az.

А Хрускава ми е подарък от един близък приятел от Плевен. Той беше хрускав, а сега е хрус. Но беше си регнал и женски ник за евентуално гадже.

По стечение на обстоятелствата той реши, че гаджето му не го заслужава(?!?)

и ми го подари със пароли и всичко останало. И така... :angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Ето Ви малко инфо и за моя ник - LZ4JW

Това е радиолюбителската ми позивна в цял свят. Лицензиран радиолюбител съм. По света има много хора, които правят всяка минута радиовръзка помежду си с личните си радиостанции. Но всеки от тях си има точен инициал, който му се дава от международната организация по радиокомуникация. За България той е LZ. За Литва - LY, за Португалия - СТ, за Италия - I и т.н.

Всеки лицензиран радиолюбител може да работи само и единствено с неговия си инициал Не може да има втори, със същия. България е разделена на 2 части - северна и южна

северна с инициали LZ2... LZ4...

южна с инициали LZ1... LZ3... LZ5...

С този инициал, хората по цял свят могат да разберат подробна информация за мен - от коя страна съм ,в кой гдад живея, на колко съм години и много други интересни неща за своя събеседник. Много е интересно общуването.

Има екстедиции, радиоспорт и други интересни неща. Говориш с твой приятел от Австралия в продължение на 20 години, и когато отидеш там, можеш много лесно да го откриеш. И забележете нещо много ОСНОВНО. По цял свят, хората занимаващи се с това хоби са много приветливи и гостоприемни. Няма завист, няма обиди, няма мръсотии. Има и много, страшно много жени в това хоби. Може да има и тук, между нас. Затова винаги казвам, че имам много приятели от всеки град и село, защото ги има точно тези хора. Ако Ви е станало поне малко интересно, мога да Ви дам линкове и адреси по света, за да се убедите сами.

С моя ник съм от самото начало и няма никога да го променя. Дори и след моята смърт, международната федерация не го преотстъпва в продължение на 10 години - НА НИКОГО!!! Това е едно голямо УВАЖЕНИЕ към ЧОВЕКА!!!

Желая на Всички, да сте здрави и щастливи. Аз съм с ВАС! 73! 88!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колебаех се между Mr. Proffit и pitman. Едно време имах един любим сериен филм, който се казваше "Господин Профит" и ме впечатли невероятно много :wors: А pitman избрах, защото си обичам много питбула, но ми се стори доста кичозно да избера такъв ник :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Моят ниск не е този с който се подвизавам тук!Исках нещо различно и нестандартно и мисля,че успях поне за малко да разбуня духовете!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Бихте ли споделили защо избрахте ник-а, с който сте се регистрирали в kaldata.com. Какво означава, защо точно него?

<{POST_SNAPBACK}>

Ами, моя ник съчетава два по принцип различни ника, но обединени, благодарение на един скъп за мен човек :) baby - защото почти всички така ми викат ( дали са се наговорили... не знам ), а muse - любителка съм на музите :P Хехе, но иначе този ник има символично значение за мен, което няма да разкрия ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Аз пък си имам манийка на драконите, защото са единствените митични същества, които може да са едновременно и страшно добри и неимоверно зли. Не е само черно или бяло... Имам си и такава татуировчица...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Serenity" ми харесва , така се регистрирам във всички форуми които посещавам. Първо , това е любима песен на Godsmack :) Второ, звучи като име на момиче. Трето - "спокойствие" е черта , която малко ми липсва ... доста импулсивен , често дори избухлив човек съм, макар че от доста години се старая да се променя. Затова реших да съм SERENITY ! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...
neophyte-просто ми харесва как звучи, а и по смидъл се връзва...

<{POST_SNAPBACK}>

Хихи засега се връзва по смисъл, но като ти хареса тук и се задържиш... ще си стара пушка в това общество :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато синът ми, ми показваше,че въпреки всичко,дадената буква я има на клавиатурата,и че трябва да имам ник-тогава набързо съкратих името и фамилията си !

Питали са ме дали не съм Дим Дуков /не съм/ !

Не е лесно,на мойте години да прохождаш !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

искам да се кача в колата ми "инфинити",да отида до московкия бар "инфинити",и да ударя една водка "инфинити",и това да е до безкрайност(infinity)-така се шегуваше брат ми,а на мен ми хареса,и стана първата ми регистрация в нета,и тук.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

D - Дани, малкия ми син

A - Ангел, по-големия

X - Христо, любимия ми съпруг

A - Антоанета, моя милост.

Това е семейството ми,най-важните хора за мен на този свят,които обичам безкрайно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

:);) Защо ти викат Саке, а хиксовете?

:speak: Единственото, заради което човек си заслужава да умре и да живее - любов

<{POST_SNAPBACK}>

Извинявам се че чак сега ти отговарям, но не бях влизал в тази тем от много време.

Та хиксовете съм ги сложил, защото съм Straight Edge и това е нещо като символика, ала бала...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички си имате история на никовете, а аз горкия немога и немога да измисля нещо готино, та накрая реших по най-баналния начин първите букви от имената и 2005 година, защото тогава го мислих... ех, че скука:speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам Ви се е случвало, когато чуете някоя песен и да си кажете 'това като че ли е писано за мен..' мдам от тук идва и никът ми : WINDMILL - Helloween , балада , която някак си описва пътя по който вървя.. :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то се е видяло че ще отваряме стари теми, поне и аз да си кажа тук. Master ми е ника от около 10 години. първият ми ник и още ме спирам да го ползвам. хареса ми защото го бях чул в един филм, нещо като приказка - BookMaster за едно момче дето отива в библиотеката и после май ставаше анимационно и от книгите илизаха някакви герой и т.н. а BookMaster-а беше един дъртак такъв с брада и мустаци и от там Мaster. Ralf - така се казваше едно куче, което имах преди време - Пекинезче от тия косматите със сплесканите муцунки. (който пък беше кръстен на какъв беше тоя - отец Ралф от "птиците умират сами"... много ме дразни с тая голяма глава.) е това е

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Snoop Doggy Dogg=doggy_dogg

Е това е.Не знам как ми дойде.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми кво да ви кажа?

Чух за троянския кон NetBuster и името ме изкефи, ама се сетих че ако се пиша така във форуми няма да е много приемливо щото все едно съм някакъв недобронамерен хакер(а това не е така ;) )и от Buster минах на Cutter ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прди няколко години гледах един филм. Деиствието на този филм се развиваше в бъдещето, а Toby е нещо като защитник на по-слабите и нуждаещите се. Той е богат и заможен човек, изкарал парите си с много труд. Та хората около него, както в почти всеки такъв филм искаха да му вземат парите. Toby научи за това и започна да ги елиминира един по един (не по бруталния начин разбира се , сжестоки убииства и т.н. :) ) Та исках да стана като него , силен и целенасочен laugh.giflaugh.giflaugh.gif А и самото звучене на името ми хареса :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хайде и аз да се изкажа-понеже обичам да си мързелувам и да си ям,любимци са ми паразитите-заради това в повечето форуми (където стоя отдавна) се казвам trichocephalus-от Trichocephalus trichiurus-космоглав (един червей,паразитиращ в храносмилателната с-ма).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване