Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Как избрахте своя ник (псевдоним)?

Препоръчан отговор

Преди години реших да се регистрирам в някакъв форум (не си спомням вече кой) и след няколко неуспешни опита започнах да се дразня и да откачам как така всичко което се сетя е заето. И в момент на тази моя ярост някой ми каза: "Абе ти май си куку" laugh.gif Така с малка корекция се получи Куки. Не исках да е Куку и за това накрая на ника сложих игрек вместо " i " Така останах с този ник във форумите, игрите и местата където се подвизавам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 321
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Интересно в някой форум дали се казваш "дамска превръзка" баси...

Като ми стана нужда от ник , запитах се " Кой съм аз ? " . Даже не съм го мислил ! Дойде ми някак си отвътре !  Имам си и друг ник - Joda : Ама много рядко го употребявам ! Много , прека

Никовете са без значение...аватарите също ...може би това значи моя в момента...нещо пак ме напира за промяна ...но увидим

хайде и аз да се изкажа-понеже обичам да си мързелувам и да си ям,любимци са ми паразитите-заради това в повечето форуми (където стоя отдавна) се казвам trichocephalus-от Trichocephalus trichiurus-космоглав (един вид червей,паразитиращ в храносмилателната с-ма).

тъпо е,нали.... sad.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Хихи забавно е, не е тъпо :cheers:

Всяка история на ник ми е страшно интересна, пусто любопиство ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във повечето форуми,можете да ме намерите като eternal_flame,но тук и в майла си съм си просто Десито.Много харесвам името си и се гордея с него.Когато преди доста време си правих регистрация тук,реших вместо да търся някакъв ник,просто да съм си Деси-ясно,точно и простичко.Хем хората ще знаят как се казвам,хем правя реклама на името си,ако случайно в сайта влезе някоя бъдеща майка,която още не е избрала име за бебето си :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като мълък много четях книжки с приказки. Ама много. И там /в българските, де/ много се възхищавах на юнаците, дето побеждаваха ламите и освобождаваха села или красиви моми :yanim:

Като порастнах пък взех да я употребявам често тази думичка. Много ми харесва и като звучене и като смисъл и като неповторимост. А преведете я да ви видя biggrin.gif Да не забравяме и САЩ`94!

Та така...

:bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми - историята ми е доста кратка. Малко преди да се регистрирам в Калдата гаджето ми се обади. Обърна се към мен с "Митак,..". Прекратих разговора и като пазител на кирилицата реших да се регистрирам така. И.. стана. Та от там нататък вече ме знаете

:bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хихи забавно е, не е тъпо :)

Всяка история на ник ми е страшно интересна, пусто любопиство :P

<{POST_SNAPBACK}>

Любопитството е хубав порок......... cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Драгозов е моята уникална фамилия която не се среща почти никъде и без проблем се регистрирам без да се опасявам че ще има дублиране на имена.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

s,a и w съставят абривиатура на името ми (w=в), а i го сложих за благозвучие и, за да си личи че съм от женски пол; също така ударението е именно на тази буква :baby:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами моя е от Ото Скорцени.Жвял по време на Втората Световна Война.Няма опасност от дублиране :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В интерес на истината в началото се бях регистрирал тук като mmetev, защото любимият ми ник (псевдоним) - warlock беше зает. Писах на администратора (Кал) с въпрос дали може да ми даде този заетият ник, защото другият потребител не беше влизал изобщо тук, но той ми отказа (въх колко е лош само). Впоследствие понеже никак не харесвах mmetev и исках да си бъде нещо отнесено се насочих към другият ми любим псевдоним - Tragedy.

Този псевдоним идва от любимата ми готик група Theatre of Tragedy. Всъщност от там видях думата, която ми хареса по множество причини, които не мога да обясня.

В последствие помолих Калин да ми смени името и той се съгласи и оттогава съм познат като Трагедията (голямата) и не искам да си го сменям изобщо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"I dream of rain

I dream of gardens in the desert sand

I wake in pain

I dream of love as time runs through my hand..."

(Sting - Desert rose)

Трудно е да кажа нещо след Стинг. Избрах ника си заради символизма. Пустинната роза е цветето на живота, надеждата, любовта - основните ценности за мен ( и не само за мен ...) Пък и да не забравяме, че розите са с бодли, следователно има нещо, съответстващо на личността ми :) Скромността ми пречи да търся други сравнения :)cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е и аз да кажа как стана. Преди година се чудех как да си регистрирам поща с моето име (Данаил). Какво ли не опитах - всичко заето. По същото време помогнах на една аверка да направи реферат. Като го направихме и тя каза:"Дидо, какво да ти кажа - ти си the best. И аз веднахга го избрах. Във всички форуми в които влизам така се пиша.

П.П. Как прозвуча само: "...като го направихме..." :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

poisk значи "търсачка", "търсене". Регистрирах го просто защото търсенето в този форум е забранено за нерегистрирани. И тъй като се регистрирах да ползвам търсачката, се кръстих poisk

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде и аз да си кажа.randb-да фен съм на Ryth and Bluss.Просто винаги си използвам този Nick,някъде обаче може да ме срещнете като pa4ito.Но randb май най си ми подхожда.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Randb - ето този ник е един от тези, които ми дадоха импулса за темата, нищо не ми говореше и много ме човъркаше да разбера за какво става дума biggrin.gif

А нещо повече за Ото Скорцени дали ще може да научим, защо точно тази личност?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

М да ника си ми беше без седмиците но скоро установих че е зает и така харесвам 7 за другото е много дълго за разправяне...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никът ми идва от песничка сас същото заглавие:)!Другите ми никове като sad`but`true и Dead_God също идват от песни.... :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

оооооооо много хубава тема!

ами моя ник е тясно свързан с испания, с латинска америка, с испанската култура, обичаи и музика! Когато се регистрирах си мислех доста какво би ми подхождало най-много и много се чудих.... и най-накрая се сетих за това.....! Спомних си нещата, които са ми казвали испанците - че приличам на испанка, че имам хубав тен, че танцувам много, че съм емоционална като тях и т.н

Така аз реших да си сложа този ник, който означава- сладка мулатка cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Беше много отдавна - идваха да ми прокарват интернет-а и ме питат какъв да ти е username-а... и в момента нищо не ми идва на ум - поглеждам десктопа, а там имаше иконка на Fifa 99 и викам - Fifa. Та от там тръгна и сега почти навсякъде съм така :yanim:

<{POST_SNAPBACK}>

И при мен е почти същото!Само че spasov ми е фамилията а онова 2 го сложиха защото вече имало само spasov. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Бихте ли споделили защо избрахте ник-а, с който сте се регистрирали в kaldata.com. Какво означава, защо точно него?

За тези, които ник-а им е истинското име и нямат какво да обясняват - може да се включите като напишете какъв псевдоним смятате, че би ви подхождал.

<{POST_SNAPBACK}>

Много хубава тема!!!

Моето име е Лина, но аз не обичам да ме наричат така затова приятелките ми започнаха да ми казват Ени и оттам всички свикнаха с името Ени.Сега бих казала че Ени е истинското ми име, защото някои не знаят че се казвам Лина.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами моя ник идва от анимационното сериалче Банани с пижами (понякога ме бъркат с витамин Б5) :yanim: Аз съм 5, защото когато се запознах с моя приятел в тяхната компания бяха вече Б1, 2 , 3 , 4 и така. Хареса ми идеята. Първият ми MARYI идваше от името ми Мария. На Б5_ ми харесва това, че не подсказва пола (дори в повечето случаи си мислят, че съм мъж). По този начин се оттървах от досадни и еднообразни комуникации cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами то аз съм си поп тъй ,или иначе и затова sad.gif !Честит празник на българските жени!....... Макар че 25 март е баш празника им но според мен българската жена заслужава да празнува всеки ден , защото по големия товар е върху нея

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване