Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

arti

Как избрахте своя ник (псевдоним)?

Препоръчан отговор

Ами чудих се какъв да е,исках да е нещо свързано с любов,и накрая измислих BIGLOVE,защото всички други бяха заети :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха.Много интересна тема.Моят произлиза от Vin DieSeL,понеже се казвам Венцислав има общо с Вин, а пък Vincenzo, защото ми допада повече. :)cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ами моят ник идва от една случка в един клуб,където работих.

В този клуб пускахме само ретро музика,обаче по едно време се очерта такава тенденция,след 03:30,когато останеме само "наши" хора,и започвахме да пускаме house,понеже персонала се кефеше на тая музика и ....

Една вечер присига един на пулта и почва да ме бъзика "...еее ти сега на Carl Cox май започна да се правиш",до мен беше управителя,и той изтърси : "..не бе т`ва е Kiril Cox" (нали съм Кирил..), и стана голям смях :rolleyes: Малко по-късно,вдъхновени от тази изцепка,кръстихме колегата от Жоро на JORO ROPPERO,което идва пък от JERRY ROPPERO (това е друг house Dj)

След работа се регистрирах тук, и затова избрах този nick/name.

В никакъв случай не се оприличавам с Carl Cox,той е жива легенда.

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така,дойде и моя ред и аз да се разпиша в тази хубава тема.Значи ника ми в IRC e LoNeLy-MaSTeR в превод Самотния Господар.Самотния - защото си нямам гадже ,а Господар - просто ей така.

А за ника ми тук в калдата - ами той е съкращение на трите ми имена:

M - Михаил (Мишо)

C - Стоянов

M - Минчев

и от там дойде.То между другото има и такава телевизия M.C.M. - музикална.Но както и да е надявам се да ви е било интересно.

А за аватара да кажа ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като си правех герой (в World of Warcraft ) едни от първите пъти реших да направя priest(свещенник) и за тях е обичайно Temple (храм) и Guard, защото ми хареса - като защитник, и така до сега :wors: .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми много ме кефеше името на троянцета:NetBuster!Ама след многобройни бана от някои форуми,реших от NetBuster да го направя на NetCutter(cutter,щото тогава играех lineage и имах един ножар)

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моят пък е вдъхновен от една любима песен на Sarah Brightman - Delever me, която пък от своя страна е от saundtrack-а на един любим филм - "Brokedown Palace". И така... все любими неща! Предполагам, че и с вас е така!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми моя ник е вдъхновен изначало от StarCraft - там Terran Medic използваха тази си способност - Optical Flare - за да ослепяват единиците на врага. Хареса ми как звучи, а и няма абсолютно точен превод на български. И не на последно място мъничко отива на една (а може и повече да са) черта от характера ми която не харесвам много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

the_flapper:мухобойка; ДЕВОЙЧЕ ; зоол. плавник

Преди известно време започнах работа на ново място.От колективът аз съм най -малката, и в началото всички ми викаха девойчето,девойчето.От там дойде и the_flapper.Сега вече ми викат по име,нищо че пак съм най -малката. biggrin.gifcool.gif

А за малко да забравя сega един от колегите ми вика талисманчето. :):)

Редактирано от the_flapper (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя ник е от преди да има интернет (поне в БГ де). В казармата имаше военна мрежа, но беше забранено да се пускат съобщения за кеф и за това ползвахме никове. И понеже всичко правех нощем, а и нощите са си моето време, се кръстих night_shift, а като съкратен вариант - nighty. Ползвам и двата ника в момента.

П.П. А как само мразя да ставам сутриииннн...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък много харесвам името Габриела и като имам/дай Боже/ дъщеричка, ще я кръстя така. Иначе съм си Гергана. На много места обаче се подвизавам като geritop, т.к. бях работила в една ТОП ТВ и един колега ми беше направил поща в абв и ме кръстил geritop. С този ник нямам проблеми с регистрациите никъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както се досещате моя ник е взаимстван от така "интересните" на всички латиносериали!!! Но и има и друга причина, която е лична и не искам да я споделям cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам ти аз причината,ама айде... :)

Аз съм WhiteHart, защото съм фен на Тотнъм Хотспър, и стадионът им се казва White Hart Lane - веднъж,доста отдавна,се регистрирах в някакъв сайт с този ник,тъй като предишният ми ник - Hotspur,беше зает,и оттогава навсякъде се записвам с него...Даже и пощата ми е такава...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нямах никаква идея, а по принцип не обичам много много да мисля, и тъй като по това време по TV вървеше DISCOVERY и някакво предаване за химия, ставаше въпрос за лабораторни експерименти :) и стана въпрос за специфични верижни реакции.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А моя понеже трябваше да се регистрирам анонимно в един форум.та мислех и се сетих за бога на съня Морфей :) Тоест приспиващ подозренията ;) А а-то, е с това започва ника ми с който ме знаят на много места ;)

Мисля че с еполучи удесна комбинация,с добро звучене и загатващ за моя характер, не си мислете че е само защото понякога спя много,когато мога спя,когато мога слагам агнешка кожа за да скрия вълчия си нрав ,хаха :)

Редактирано от Morfey_A (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Хлевоуст на старобългарски означава незлобив присмехулник, шегаджия, остроумец..."

Това прочетох преди време в едно случайно попаднало ми старо българско списание от началото на 20 век, но не му помня вече заглавието. Думата е с чисто български произход, допадна ми не само по благозвучие, ами и понеже до голяма степен отговаря на характера ми :conversation: .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя ник си е мойто име,а 23 е рождената ми дата :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първите две букви от моя ник -ss- ги копирах от мой приятел,струваше ми се много благозвучно,а останалата част -nora- ми дойде изведнъж,но няма нищо общо с името ми. laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такъв ми е прякора и от там взех да се пиша така от както съм барнал комп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Irc се логвах като Diesel^^_ от аватара ми ще разберете защо. Когато обаче се регистрирах в ###### и реших да си използвам фамилното име и така до Kaldata.com Поздрави на всички!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз избрах моят ащото многоме кефека игрите на EAgames е не че вече не ме кефат cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моят ник...ами незнам няма определена история, винаги ми е харесвала тази дума, а и значението и..трябваше да си измисля ник за IRC и това ми дойде на ум, добре звучи пък и нали всички там искат..в рая :) ..бтв и песничката на Нана е хубава Too much heaven ... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато бях в детската градина баба (Бог да я прости) ми купи акустична китара Kremona. Изглежда при транспорта главата на грифа и беше ударен леко и буквата " а" беше леко изтрита. Като видях това още същияия ден доизчегъртах леко с нож цялата буква.

От тогава приятелите ми измислиха прякора Kremon. Хубаво, че тогава в магазина нямаше китари Fender или Yamaha :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...