Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Как избрахте своя ник (псевдоним)?

Препоръчан отговор

Имаше една песен на Georgina която се казва Magalena в която се пееше по едно време нещо такова:

e- he -e yeke yeke...

Та на мен в началото ми се чуваше КИКИ РИКИ, може би защото тая песен е слушах доста и то докато си играех на CS. Възможно е да се сещате че при гърмежите се губят част от думите и звуците.

Та и тогава почнах да си се пиша та... навсякъде Kiki_Riki или KikiRiki.

Aaa и често ме бъркат с момиче, защото има марка дрехи kikiriki за дами и преди време в mIRC ме бъркаха нон-стоп. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 321
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Интересно в някой форум дали се казваш "дамска превръзка" баси...

Като ми стана нужда от ник , запитах се " Кой съм аз ? " . Даже не съм го мислил ! Дойде ми някак си отвътре !  Имам си и друг ник - Joda : Ама много рядко го употребявам ! Много , прека

Никовете са без значение...аватарите също ...може би това значи моя в момента...нещо пак ме напира за промяна ...но увидим

Моят ник идва от фамилията на вратаря на футболен клуб Newcastle, Шей Гивън.Луд фен сам на този отбор и този футболист,следователно навсякъде се пиша така.

ПП-имам татуировка на рамото с емблемата на отбора cool.gif

http://texlips.hypermart.net/images/newcrest.gif - ето линк към нея за тези на които им е неизвестна. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз си го избрах от този МНОООГО ЯК САЙТ, вижте го има всякакви никове и такива неща : http://vij.no-invite.com/steal.php?ID=3301

Редактирано от IvelinSonic (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами, всичко започна от "Биг Брадър" - предаване, което не харесвах и не гледах по тази причина, и един от приятелите ми започна да ме нарича шеговито "Мел", защото знаеше, че не харесвах особено поведението на тази дама... / Но, бях подробно информирана, пряко волята ми, хахха, от моите колежки, които непрекъснато го следяха и коментираха/...И така, постепенно свикнах някои от приятелите ми да ме наричат така, макар в началото да се ядосвах...Но реших, че в крайна сметка Мел Гибсън е един от най-любимите ми актьори, когото много уважавам, и започнах да свързвам ника с него, а не с въпросната госпожица...А и се казвам Милена, така че... laugh.gif:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами чесно да ви кажа всички ми викат така от малък мисля че беше в 3-ти клас ама няма да ви кажа защо защото трябва цял роман да ви напиша biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами за моя ник се вдъхнових от енергийната напитка PIT BULL :down: .Но не ми икаше да взема точно името,затова реших и да добавя цифрите 909.Незнам защо точно тези цифри избрах.

Някой мой приятели си мислят,че съм избрал тези цифри,защото съм роден 90г. на 9април,но в прочем когато съм ги мислил цифрите,въобще не съм правил съпоставка с рожденната ми дата. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами всички,които ме познават лично знаят,че сЪм меко казано..луд(вероятно и в клиничния смисЪл).Corpse,защото сЪм и доста хилав и приличам на труп след ексхумация.Освен това death-метЪл-а много ми харесва,а там преди всичко за трупове и гробища се пее.ПЪк и така като се замисли човек,нали всички натам вЪрвим...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами много ми харесва една песен на Cradle of filth със същото име.Просто ми харесва като звучене самия ник а и ми напомня на нимфа-нежно мистично и т.н :) И от повече от година съм навсякъде с него :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Ами много ми харесва една песен на Cradle of filth със същото име."-Нищо лично,просто песента на Cradle of Filth се казва "Nymphetamine girl".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Избрах този ник, защото всички в даскало от 3-ти клас почнаха да ми викат Калата или Калчо. От там калата де, ама ника беше зает и трябваше калата23.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами когато преди 13 години четях Карл Май и Винету, там видях и greenhorn. Когато за първи път седнах на компютър се писах така и вече 13 години...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чаках удобен момент да се включа и аз с обяснение<>

green^eyes, защото най-много харесвам в себе си очите, които лОгично са зИленки;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз така се казвам и въпреки че мразя името си sad.gif ,навсякаде така се регистрирам,защото няма опасност от дублиране.

Редактирано от Dolores (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами аз така се казвам и въпреки че мразя името си sad.gif ,навсякаде така се регистрирам,защото няма опасност от дублиране.

мн хубаво си е името cool.gifcool.gif

а иначе на мен тва не ми е ника

Истинският ми ник е torbalan_gaze,сладко нали biggrin.gifbiggrin.gif

ми тряяше да си измислям ник и ми просветна-ама май май ме е нагряло доста щом съм с такъв ник:P

Поздрави :down::eek:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми ето ме и мен! Значиии....когато получих компа си за един рожден ден ма не помня точно кой.....та тфа отделен въпрос ...иии влизах за първи път в дир.бг и исках да се пиша CELUVCHICA обаче в бързината съм пообъркала една буква и понеже съм мн приказлива и хората зеха да се въдят и реших да си оставя ника с правописната грешка че да ме помнят по-добре хахахах

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато се регистрирах и се 4удих как да е братоф4ед ми написа VipeR*и вика 4е било яко (мене много не ме радва)и докато се усетя тои ве4е ме беше регистрирал.

Редактирано от VipeR* (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами попринцип това е първото място, на което се пиша така.Имам си друг ник, който е от бая време, но реших нов форум-нов ник и така.... А самия ник не знам дойде ми свише .... :baby:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване