Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Имам проблем с Corel i Photoshop , повечето от шрифтовете ми не искат да пишат в тези програми. трябвало да се конвертират (били стари) с конвертор но не знам как. Освен това искам да попитам възможно ли е да си сложа шрифтовете в друга папка не във fonts и да не си товаря компа при зареждане а да указвам на корела и фотошопа от къде да ми ги показват.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо просто не си махнеш старите шрифтове и не си изтеглиш нов пакет вместо да конвертираш и да си усложняваш живота. А иначе има програми, които менажират шрифтовете в компютъра ти като тази например fontonizer В ревюто пише, че могат да се използват шрифтовете чрез нея без да се поставят в папката fonts.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:speak:

много бладодаря :speak:;) ще пробвам с тази програма ...а нови от къде да си изтегля

ако напишеш на търсачката на гугъл fonts free ще излязат много адреси на сайтове. Аз имам един два линка от където съм ползвала кирилизирани шрифтове:

http://www.woweb.ru/blog/

http://www.prepressbg.com/?page=links&...roup&gid=12

А иначе има и не лоши торенти с шрифтове, но не е позволено да се разменят подобни линкове из форумите.

Поразтърси се из нета...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 месеца по-късно...

Някой знае ли как се казва или от къде може да се изтегли този шрифт ->

gal2ai5.jpg

sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване