Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

проблем с компютъра- “чупи“ екрана и рестартира сам

Препоръчан отговор

Здравейте,

От няколко дни имам следния проблем с компютъра:

Работи известно време, след което забива. Страницата на която съм се пикселира и размазва по екрана. самия екран започва да трепти. Изписва ми следното:

post-159480-1219882951_thumb.jpg

post-159480-1219883016_thumb.jpg

post-159480-1219883042_thumb.jpg

След рестарта нещата се оправят за известно време, след което пак става същото.

Понякога изобщо не ме пита, рестартира си сам.

На какво може да се дължи това според вас? Хардуерен ли е проблема или имам проблем с някой драйвър? Как мога да оправя нещата?

видеокартата ми е Medion Radeon 9200 SE

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

заминало дъно и покрай него видео ако е вградено

заминало само PCI видео

едва ли е от драйвърите но не е изключено

ууу ма то е агп май, а?

ако не си намериш драйвъри да ъпдейтнеш или поне да преинсталираш тези с който си в момента, тичкай до сервиза

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето какво показва сканирането на драйвeрите в компа ми:

http://driveragent.com/driveragent_results...mp;referral=557

Възможно ли е проблема да идва от този драйвeр- NVIDIA nForce PCI System Management

Редактирано от marta_ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това ти е драйвъра за чипсета

както казах пробвай с последните драйвъри на ати за твоята карта (и внимавай ако с агп слот)

ако пак се държи така бегом в сервиза

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
това ти е драйвъра за чипсета

както казах пробвай с последните драйвъри на ати за твоята карта (и внимавай ако с агп слот)

ако пак се държи така бегом в сервиза

Сложих нови драйвери и изключих VPU Recover. Не знам дали е правилно, четох из нета теми с подобен на моя проблем.

за сега компютъра е стъбилен (от 6 часа работи и не е чупил екрана, не е и рестартирал)

Струва ми се обаче прекалено гореща кутията откъм страната на захранването и вентилатора му. Възможно ли е от там да ми идва проблема?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване