Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

GOM Player - въпроси и проблеми (обединена)

Препоръчан отговор

Ами аз ще ползвам другите два...просто се чудя какъв е проблемът?А за ОС незнам нищо освен че е подобрена версия на ХР СП3 и щом нямам проблеми с продуктите на Майкрософт значи е тяхно изобретение... :speak:

Редактирано от peter69pl (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 8 месеца по-късно...
  • Отговори 185
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Натиснете find codec , ще ви препрати към страницата на гом и изтеглете и инсталираите  кодека и занапред няма да имате проблеми с почти нищо .

Приятел, за да гледаш всичко с GOMPlayer са ти нужни Mpeg2DSSetup.exe, DtsFilterSetup.exe и ac3filter_1_63b.exe. Последният можеш да свалиш от каталога на сайта в раздела с кодеците, а първите два би

Привет!Интересното е,че с ДВД няма проблеми и отваря файла и субовете!Преинсталирането не помогна...а и настройката в кодирането е кирилица!Да отбележа,че КМ и ПОТ се нуждаеха от корекция точно там за

Публикувани изображения

С GOM player съм,всички формати ми ги пуска добре единствено WMV,като реша да превъртя напред картината замръзва за няколко секунди и след това продължава.От какво може да е и как да го оправя?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен да питам и за кодеци, какви си качвал?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Ако пусна с гом hd видео клип с резолюция 1920х1080 и насича ужасно.Клиповете са в MPEG или MP4.С другите плеъри си вървят!Къде може да е проблема?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Къде може да е проблема?

В конфигурирането - извикай GOM Player Configuration Wizard от старт менюто и маркирай отметката High-Quality Mode (виж последната снимка от 1-ва страница на това ръководство).
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В конфигурирането - извикай GOM Player Configuration Wizard от старт менюто и маркирай отметката High-Quality Mode (виж последната снимка от 1-ва страница на това ръководство).

Стана,мерси!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 5 седмици по-късно...

kak да задам ръчно субтитрите на плейъра.правя го както и на другите ,но не се зареждат.съвет?

Убеден ли си, че заглавието на филма и субтитрите се различават само по разширенията си? Ако да, то няма причина субтитрите да не тръгват автоматично заедно с филма. Защо ти е да ги пускаш ръчно? Ако пък толкова държиш да правиш последното, провлачи текстовия файл и го пусни върху филма - тогава би следвало да тръгнат, пък дори и да се разминават по някакъв начин от филма.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 7 месеца по-късно...

Наскоро си ъпдейтнах ГОМ-а и новата му версия има вградена реклама, като спирам плеъра ми изкача реклама и има отметка да спра повторното й показване за деня. Има ли начин да се спре за постоянно или да се връщам на стара версия на ГОМ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто смени скина на плеъра. Използвай тоя линк, от който можеш да си свалиш и бг превод за чудесния плеър - http://bestran.hit.bg/index.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Друг проблем с ГОМ-а, не запомня кои разширения съм му задал да плейва, добавям му *.mp4, на другия ден като пусна компа - няма отметка. Дали се дължи на БГ скина, който съм сложил?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, на скинът му е все едно какво върви на екрана :). Единственото обяснение, което бих могъл да посоча е, че .mp4 е в списъка за възпроизвеждане и на друг плеър, ако имаш такъв. Както и да е, този проблем се отстранява лесно - маркирай кой да е .mp4, с десен бутон използвай Open with..., но не посочвай плеър, а използвай Choose Program. Ще ти се отвори експлоръра, избери GOM Plаyer и не забравяй да сложиш отметка на Always use the selected program... После ОК и би следвало вече да нямаш проблем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, и това го правя. Но на другия ден не го помни, пак трябва да избирам плеър с Open With. Ще разгледам значи из другите плеъри какво има зададено в списъците им. Благодаря за отговора.

Редактирано от dijon (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали обърна внимание на :

и не забравяй да сложиш отметка на Always use the selected program...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се, аз го знам този трик.

Но беше прав за другото, WinAmp имаше в списъка си MP4 - махнах го и няма ядове вече. :)

Благодаря отново.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 5 седмици по-късно...

Пак проблем... звука на УинАмпа зависи от това колко е усилен ГОМ-а (дори и когато е изключен). Като намалявам звука на ГОМ-а се намалява и звука на УинАмпа... как мога да спра тази зависимост?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От няколко дни имам проблем с Gom Player.След като пусна някое видео и след това сменя видеото(цъкам на друг файл при включен Gom Player),нещо се срива и ми изкарва съобщение да затворя програмата.Преинсталирах,дръпнах по-нова версия,но не се оправи!Нуждая се от помощ! :help:Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 година по-късно...

Здравейте!Плеъра е чудесен обаче две неща не мога да направя.Първото е:Защо като направя снимка на кадър ми липсват субтитрите?Аз ли бъркам някъде в настройките или пропускам нещо?На този кадър на пауза има субтитри а на снимката не излизат.

Публикувано изображение

Вторият въпрос е:Изтеглих БГ превода от сайта на Kaldata на последната версия 5183 но не мога да го инсталирам.бъркам ли някъде?Местя го в папката на плеъра и го инсталирам-резултатът е-снимки.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Като натисна КРАЙ излиза този прозорец.

Публикувано изображение

П.П.Извинявам се но по вторият въпрос с превода си открих грешката и се оправих но на снимката и субтитрите-моля за помощ. :ohmy:

Редактирано от KGKulata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Когато искам да гледам филми на GOM Player нямам звук, като пусна филма изписва: http://prikachi.com/images/92/7061092E.png

Някой да ми помогне? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С коя версия си на GOM Player? Ако гледаш друг филм пак ли нямаш звук?

Пробвай с друга версия на GOM Player.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Качи някой читав кодек пакет. 

Единствената ми забележка на ГОМ за мен е че не мога да изкарам картина и екстри като Splash Player примерно. Всичко друго е "идеал петроф" и пуска всичко.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване