Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Компютъра ми се забавя при трансфер на файлове

Препоръчан отговор

Здравейте,значи имам проблем!Става въпрос за компа ми когато даунлоадвам нещо или ъплоудвам и започва да цикли!Интересното е че цикли от 250-300кб/с и то доста!А още по интересно е че когато аз свалям от някой(става въпрос за хъб)свалям с 1-1,5мб/с ,а другите от мен с 300-500кб/с!Някой ако е имал подобен проблем или знае каква му е диагнозата нека постне нещо!

Благодаря предварително!

Редактирано от kal (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква даунлоад програма ползваш?Аз преди доста време бях сложил един Флашгет и от него харда така дрънкаше....с други програми няма проблем(сега съм с Download master).Иначе като вдигна над 2мб/сек не мога да правя друго освен да тегля.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Celeron 2000MHz,Asus P4VP-MX (3 PCI, 1 AGP, 2 DDR DIMM, Audio, Video, LAN),S3 Graphics ProSavageDDR (16 MB),ST380011A (80 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/100),VIA Rhine II Fast Ethernet Adapter (10.10.11.51),RAM-512

Windows XP Pro,SP2

Сега съм със Sygate Personall Firewall Pro,но и преди това си го имаше проблема!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това само при даунлоад с програмата ли се появява или и при торенти?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

точно тоя проблем имам и аз с някой даунлоуд програми ... не с всички но с повечето ... мислех,си че може да е от тях ама май се лъжа?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

според мен се дължи на page file в комбинация с мрежовия адаптер на VIA. Отвори Ctrl+Alt+Del когато теглиш и виж натоварването на процесора колко е, както и употребата на памет/суап файла. Ако ти е много голям - сложи го на 320-512 MB - това горе долу е оптималното за 512 РАМ

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване