Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Не съм кои знае колко наясно с това но искам да попитам какво да купя и колко ще струва да си пока4а РАМа от 512 на 1 гб .Ето ми и компютъра-

АMD Sempron 2800+1.61 GHz 512 RAM.

Благодаря предварително

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

извиняваи за въпроса но как да видя какжа е РАМта без да отварям компютъра

знам само 4е имам 2x256 RAM

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
извиняваи за въпроса но как да видя какжа е РАМта без да отварям компютъра

знам само 4е имам 2x256 RAM

Правилният въпрос би бил какъв е модела на дъното а правилният отговор с един еверест ще е най-лесен ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има една програма-Everest,тя показва тези неща и още други.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как да си увеичиш размера на рама щом не можеш да отворип кутията нали се сещаш.

Редактирано от hvasilev (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

предполагам твоята е 400мхз затова такава но за всеки случай провери точно каква е в евереста

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш два слота на дъното за рам памет, следователно или може да махнеш едната 256 и да сложиш 512 или както са ти казали най-добре ги махни и двете 256 и сложи 2х512 ако имаш парички де.Ако не продай едната 256 и доплати или си купи една 512 ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За това дъно/процесор най-добре е 1х1GB понеже s.754 е едноканален и работи най-добре с един модул памет. Купуваш една такава, махаш(продаваш) 256-тиците и си готов.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване