Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

Всичко за Google Chrome (обединена)


Препоръчан отговор

Значи от 2-3 дни насам за този сайт започна ето така да става и адски много ме изнервя.. само ми изкача и бъгва самият прозорец и не мога да си играя спокойно...   :questions:

 

post-340047-0-87057100-1389873213_thumb.

 

post-340047-0-89164000-1389874361_thumb.

 

* Върнах през backup and Restore компютъра с 7 дни назад 

 

* преинсталирах GoogleChrome

 

* чистих му настройките (cookies и прочие)

 

* adBlock качих друга версия (най-новата)

 

* Качих най-новата NOD32, че преди бях с по-стара версия

 

и няма промяна като пусна www.fortegames.com  и след някакво кратко време почва така да се бъгва..

 

Кажете какво да направя, за да се оправи.. ?? :P

Редактирано от shizzaw (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе от както пуснаха новият update на Google Chrome много почна да ми сече... седя в facebook и едвам едвам се мъчи. Пробвах със преинсталиране на браузера и пак така, ресвах рутера да не би да е от нета пак така, проверявах за вируси нямаше.. не знам какво се случва?! Днес пуснах Winamp и Google Chrome... едвам едвам се движеше лагва отвред. Имам чувството че от както пуснаха новият update всичко замина по дяволите ... сеч и лаг едновременно.. имам и друг проблем давам надолу да видя какво се случва било то в калдата, замунда,карс.бг,вибокс и Ютуб и ми излиза бял екран след което излиза всичко а преди ъпдейта нямах такива проблеми... някой да знае нещо по въпроса ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отворете 5 прозореца в хром, погледнете в диспечер на задачите, за какво става въпрос (брой процеси) и после направете същото с мозила!

 

Успех!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвайте с друг браузър, примерно мозила!

 

Значи от 2-3 дни насам за този сайт започна ето така да става и адски много ме изнервя.. само ми изкача и бъгва самият прозорец и не мога да си играя спокойно...   :questions:

 

Публикувано изображение11.jpg

 

Публикувано изображение1.jpg

 

* Върнах през backup and Restore компютъра с 7 дни назад 

 

* преинсталирах GoogleChrome

 

* чистих му настройките (cookies и прочие)

 

* adBlock качих друга версия (най-новата)

 

* Качих най-новата NOD32, че преди бях с по-стара версия

 

и няма промяна като пусна www.fortegames.com  и след някакво кратко време почва така да се бъгва..

 

Кажете какво да направя, за да се оправи.. ?? :P

 

През Firefox го няма този проблем само през GoogleChrome  ... :help:

 

Как да си го оправя ?

Редактирано от shizzaw (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте форумци!!!Имам странен проблем!!!От известно време не са ми активни кръстчетата за бързо затваряне на разделите!!!Седят  си но не са активни!Какъв може да е проблема!??С Уин7 64!

Редактирано от Мариян1 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Взех си компютъра от сервиз и сами инсталирали google chrome. Проблемите вече ги няма, но имам един въпрос. Сложили са ми Windows 8.1, като си изчистя кеша и всичко в chrome като отида в google.bg сайта ми е на английски. Пише ми че има вариант и на български и като го цъкна тогава става на български. Windows 8.1 64 бита на английски. Някакви идеи как да го оправя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, вероятно въпросът ми ще ви се стори глупав, но не намерих решение, затова реших да попитам.

Как мога да си върна премахнат предпочитан сайт тук...?

Редактирано от DYDK (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, вероятно въпросът ми ще ви се стори глупав, но не намерих решение, затова реших да попитам.

Как мога да си върна премахнат предпочитан сайт тук...?

Като дадеш на квадратчето и ти излиза едно хиксче най горе в дясно.. цъкаш и си готов ;р 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като дадеш на квадратчето и ти излиза едно хиксче най горе в дясно.. цъкаш и си готов ;р

 

Аз знам как да махна предпочитан сайт, въпросът ми е, как мога да го върна??? Махнах го без да искам и сега не иска да се появи пак в предпочитаните...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

а като цъкнеш на х-то горе появява ли се меню ".....отмяна  възстанови всички" - цъкни на "възстанови всички".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

а като цъкнеш на х-то горе появява ли се меню ".....отмяна  възстанови всички" - цъкни на "възстанови всички".

Така стана, благодаря много :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Ползвах браузера Google Chrome. В един момент се срина и след това колкото пъти се опитвах да го преинсталирам опитите ми бяха безуспешни. Всеки път ми излизаше съобщение, че инсталационната програма на Google не можа да се стартира. Би ли ми помогнал някой? Благодаря!

post-96162-0-76309800-1390578406_thumb.j

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Понеже си преинсталирах Уиндоус-а и всичко на ново сега се настройва и не мога да се оправя с видеото което ми насича ! Спрях вградения плеър, обаче пак има едно леко насичане и не мога да разбера от къде идва този проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

   Моля за малко помощ.

   Браузърът си работи добре, само липсват стрелкичките на скролерите на страниците.

   Преинсталацията не помогна :)

 

   Някакви идеи ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко за Google Chrome (обединена)

2.4 Форумът е снабден с търсачка, намираща се над прозорците с темите. Употребата й е задължителна с цел избягване на дублиращи се теми. Коментарите към такива теми ще бъдат премествани към вече съществуващите или изтривани.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента съм с най-новата стабилна версия и нямам никакви забележки. Опростен дизайн и сравнително бърз. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Понеже си преинсталирах Уиндоус-а и всичко на ново сега се настройва и не мога да се оправя с видеото което ми насича ! Спрях вградения плеър, обаче пак има едно леко насичане и не мога да разбера от къде идва този проблем.

Сигурно от HTML-плейъра,който налагат.

Като направиш десен клик върху видеото ще разбереш.

Аз ползвам по принуда Хром при качване на файлове над 2 ГБ в YouTube и...да:

Спирането на вградения не помага с нищо,а този новият плейър и при мен не става.

Гледай с Опера,IE или друг браузър. :)

Редактирано от Котаран (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Имам два проблема с Гугъл Хром с които не мога да се справя няколко дена.Първият е с плъзгача на някой торент тракери който не е активен до предпоследната актуализация а прозореца му с категорийте на файловете ту прекъсва ту се губи на части почти целият.Деинсталирах Хрома и пак го инсталирах...без резултат.Изчистих история и т.н и пак нищо.С IE 11 този проблем го няма.Сега обнових Хрома до последната актуализация и плъзгача стана активен като цъкна с мишката върху него но дори и да я местя в страни натисната без да съм го посочил-той пак се движи,а прозореца с категорийте продължава да се насича или прекъсва.Моля за съвет.

 

        Публикувано изображение

 

 

Вторият въпрос е относно историята на Хром.Изтривам цялата до днес но остават тези черни питанки на HP и историята в тях.Къде се съхраняват и как мога да ги изтрия от Хрома с цялата им история.

 

Публикувано изображение

Редактирано от KGKulata (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте....има ли начин да се увеличат табовете както при опера ? Използвам опера но напоследък крашва . ориентирех се към Хром и мозила, но  при тях са малки табовете.

 

Публикувано изображение     да се получи това : Публикувано изображение

 

Нямам претенции дали ще е на мозила или хром ...само да се реши това неудобство ( за мен )

Хром Версия 32.0.1700.102 m

мозила -26

Благодаря на отзовалите се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

 

предполагам си с Уин 7 - тук е файлът history - C:Users[username]AppData

LocalGoogleChromeUser DataDefault - изтрий го да видим.

 

Сигурен ли си че няма да се омаже нещо?В папката Default има поне сто файла и папки и в тях още една камара подпапки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@KGKulata - Ако изторията не ти е толкова важна , може да сложиш тази програма "Click&Clea" !

 

Аз съм си е нагласил при изход да изчиства изторията :)

 

Преди малко влязах и аз да видя дали ще имам такива проблеми, но нямам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави ново...