Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Може ли да ми помогнете?Имам проблем с Google Chrome!!Кадето ми е полето с табовете на половина се слива с менюто кадето е за затваряне на програмата,минимизиране!!И ми прече!!Ако можете помогнете!!Ще споделя снимка да видите проблема ми!!

За това става въпрос!!!

Моля помогнете!!

Редактирано от Roclz (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да ми помогнете?Имам проблем с Google Chrome!!Кадето ми е полето с табовете на половина се слива с менюто кадето е за затваряне на програмата,минимизиране!!И ми прече!!Ако можете помогнете!!Ще споделя снимка да видите проблема ми!!

За това става въпрос!!!

Моля помогнете!!

Като уголемите прозореца пак ли е така ? А пробвахте ли с рестартиране на браузъра и  компютъра ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи хора преинсталирах си windowsa и та въпроса ми е как мога да си върна отметките?!?!?!?!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си на хром и имаш профил във гугъл -влез си във профила и то само ще ги зареди!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си на хром и имаш профил във гугъл -влез си във профила и то само ще ги зареди!

Влязах ама не ми ги зарежда какво да направя?????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако и уиндоуса и хрома са преинсталирани -би трябвало да синхронизира данните!

Влез във настройките на профила и виж да не си ги забранил?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля да ми разкриете как да си върна лентата в гоогле страницата онази лента черната с images search+ преводач и т.н.

просто изчезна влизам си с гоогле профила пак не се връща с гугъл хром съм и нз как да си го оправя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прегледайте си инсталираните разширения за браузъра (http://support.google.com/chrome_webstore/bin/answer.py?hl=bg&answer=187443 ; http://support.google.com/chrome_webstore/bin/answer.py?hl=bg&answer=154007),ако имате такива и ги изключвайте едно по едно - докато проблемът изчезне, може би сте инсталирали нещо от сорта на https://www.google.com/#hl=en&safe=off&q=google+chrome+no+google+black+bar&spell=1&sa=X&ei=lo1UUYaHIceRswa8yoCACA&ved=0CC0QvwUoAA&bav=on.2,or.r_cp.r_qf.&bvm=bv.44442042,d.Yms&fp=67fbf1c6f3865d47&biw=1280&bih=933

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прегледайте си инсталираните разширения за браузъра (http://support.google.com/chrome_webstore/bin/answer.py?hl=bg&answer=187443 ; http://support.google.com/chrome_webstore/bin/answer.py?hl=bg&answer=154007),ако имате такива и ги изключвайте едно по едно - докато проблемът изчезне, може би сте инсталирали нещо от сорта на https://www.google.com/#hl=en&safe=off&q=google+chrome+no+google+black+bar&spell=1&sa=X&ei=lo1UUYaHIceRswa8yoCACA&ved=0CC0QvwUoAA&bav=on.2,or.r_cp.r_qf.&bvm=bv.44442042,d.Yms&fp=67fbf1c6f3865d47&biw=1280&bih=933

ами пробвах не става като напиша google.bg ili google.com излиза ми гугала но без лентата горе, а си я искам 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ctrl+Shift+Delete - изтрий кеша, бисквитките, историята.

Ако държиш много на някои адреси ги сложи като отметки.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре. Опитайте следното: Натиснете клавишната комбинация Ctrl + N както сте в Google Chrome , за да стартирате режима "инкогнито" (помощ & инфо: https://support.google.com/chrome/bin/answer.py?hl=bg&hlrm=en&answer=95464)и опитайте тогава да заредите Гугъл. http://google.bg / http://google.com ... Ако проблемът там не е налице, си изтрийте всички бисквитки и/или кеш паметта от браузъра, но имайте предвид че после ще трябва наново да влизате с регистрациите си във всички сайтове, в които те са запаметени чрез бисквитка.

Ето как се трият бисквитки и кеш памет: http://support.google.com/chrome/bin/answer.py?hl=bg&hlrm=en&answer=95647

http://support.google.com/chrome/bin/answer.py?hl=bg&hlrm=en&answer=95582

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Преинсталирах win7. Първата програма, която инссталирах след драйверите бе Chrome, свалена от официалния сайт. Влязох в профила си и сега с всяко стартиране ми се появява това от снимката. Не съм слагал нищо друго освен adblock, facebook notification i gmail notification.

Някакви идеи?

Редактирано от Sceep (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От трите чертички под Х отиди на Инструмент , а от там - Разширения. Намираш го това Telly и го триеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От трите чертички под Х отиди на Инструмент , а от там - Разширения. Намираш го това Telly и го триеш.

Не съм го инсталирал никога, а и го няма там :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отново нищо не намира...Никога не съм го и инсталирал...В магазина го намира като приложение за видеоклипове но не ми го дава като инсталирано. Когато опитам да го кача отново излиза, че е блокирано. Въпроса е, че явно само иска да се инсталира...знам ли

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталирайте го този Хром.И междувременно,и някоя антивирусна инсталирайте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталирайте го този Хром.И междувременно,и някоя антивирусна инсталирайте.

Преинсталирах го няколко пъти - все така- щом вляза в акаунта изкарва веднага грешката. Имам Аваст.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталирах го няколко пъти - все така- щом вляза в акаунта изкарва веднага грешката. Имам Аваст.

Но си сложил Аваст след като си инсталирал шпионската простотия Хром и още сто неща на нея.

Ти си отворил широко вратата с тоя браузър, сега реви, че имаш проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вирусче... Кликнали сте нянъде, където не е трябвало. Най-добре е да се обърнете към специалистите тук:

ВАЖНА Системата ми е инфектирана - Какво да правя сега? 

Не  искам да им създавам излишна работа, за това първо им дайте линк към тази тема и те ще преценят какво да правят, но съм почти сигурен че вашата система е  за почистване.

Някаква външна програма(червей) или друго разширение се опитва да инсталира това Telly !

Може преди да пуснете тема за заразаена система да публикувате и един скрийншот от страницата с разширения , за да видим кое/кои от тях може да са причината.

Управление на разширенията - Помощ за Уеб магазин на Chrome

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След преинсталация на OS. Инсталиране на Chrome, влязох в акаунта си и ми излезе следната грешка(Изображение).Така и не открих от къде да оправя цялата работа. 

Много ще съм благодарен ако помогнете  и разбира се благодаря за отделеното време! :)

Редактирано от MrGKanev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, 

Браузера ми, не показва емотикони в някои форуми, а дори и аватари понякога. С калдата нямам проблеми  :) . Изчистих бисквитките и кеша и пак същото, показва ги като развален файл ( скъсана снимка ) . Със мозила нямам проблем, но предпочитам да ползвам хрома. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами като го направя на голям екран някой път се оправя някой път не!!!Оправя се като го сваля доло и след това пусня някоя програма, но като цъкна някаде и пак се появява това!!!Какво да правя?Мисля че проблема ми е от Windows!!!Аз сам с Windows XP Series 3!!!

П.С. 

Като уголемите прозореца пак ли е така ? А пробвахте ли с рестартиране на браузъра и  компютъра ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Service pak 3*

Проблемът май почти със сигурност ви е в това, че сте сложили някакъв Brio pack или друг shell pack... Пробвайте с махането му, дано системата обаче не ви се омаже...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

От няколко дни имам проблем с Google Chrome. Браузърът отказва да работи и когато се опитам да го стартирам, се получава това :

Публикувано изображение

Някакви идеи на какво се дължи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Димитър Кунчев
      Привет, форум.
      От седмица имам един тривиален проблем, какъвто преди не съм имал.
      Не знам защо, но много често вече, когато цъкна да отворя някой линк или страница на лаптопа ме редиректва към някакви рекламни сайтове. Отваря ми желаната страница на нов таб и старият/текущият го редиректва към разни рекламни/секс сайтове.. 
      Как мога да го махна? Браузвам с Chrome, предполагам е възможно нещо от настройките, но поразцъках в Settings-а и не открих решение.
      Моля за помощ.
    • от Marinela Georgieva
      Здравейте!
      Преди 2 дни инсталирах пиратската версия на Norton Internet Security + ID security. След рестарта на компютъра обаче, за появи огромен проблем с Chrome - не зарежда, не иска да показва начална страница, дори и настройки! Рових се в настройките на антивирусната, деинсталирах я, рестартирах компютъра няколко пъти. Опитах да деинсталирам Google Chrome, но ми даде грешка. Не че не мога да използвам Morzila/Opera, но с Chrome ми е по-удобно.
      Моля, помогнете!

Благодаря много предварително!
    • от bumblebee
      Здравейте,
      предстои ми да изляза в отпуска доста време и искам да ви попитам има ли някакъв начин да си заключа браузъра на компютъра на работата? По принцип, мисля че всичко е ОК с колегите, но все пак. 
      Браузърът е Chrome, но съм се логнал с моят акаунт на gmail и всички пароли и инфо ми е там и запазено. Дал съм му запомняне на всичко и тн. 
      Идеята ми е има ли някакъв начин да си го заключа и през времето когато ме няма да не може да се ползва?
      Мерси.....
    • от ExaFlop
      В тази тема ще поддържам актуализирането на преносимите версии на браузъра

За всичко свързано с инсталираната версия на браузъра - тук

Излезе портативното издание на последната стабилна версия на въпросния браузър за Windows платформа.
      39.0.2171.99
    • от cveteto3101
      И аз имам проблем с Гугъл Хрома. За пръв път ми се случва.
      Ще пиша по-подробно, за да е по-разбираем проблема ми. Миналата седмица (сряда) до късно се мотах по интернет (Гугъл ми е браузер по подразбиране). Загасих лаптопа нормално. На следващия ден първо влязох в скайпа, а после стартирах гугъла и изглеждаше нормално - с история, отметки, инструменти и т.н. Опитах се да отворя определена страница, но се появи надпис, че нямам достъп до интернет. Проверих всичко дали съм свързана с доставчика ми - имах си интернет, но нямах връзка от гугъла. Деинсталирах го и отново го инсталирах. Никакъв резултат. В същото време експлорерът си работеше (но той ми е втори браузер).
      На следващия ден  пак опитах да преинсталирам гугъл, ама стана оше по-лошо. Въобще не можах да инсталирам отново. А и експлорерът въобще престана да се зарежда. Какво не ми мина през ъкъла... Обадих се на доставчика и обясних. Направих каквото ме инструктира по телефона, но пак не се получи. Днес момчетата от фирмата дойдоха на бегом и възстановиха поне работата на експлорера. При опит да изтегля оттам гугъла – не се получава по никакъв начин. Доколкото разбрах от прозореца на гутъла една от причините (а това казаха и момчетата) са антивирусните приложения, които имам. Това не са антивирусни програми, а приложения, като Dr.Web и Касперски са ми закачени към приложенията на самия Гугъл.  
      Препоръката на Гугъл беше да изключа антивирусните приложения и да опитам отново. НО КАК ДА ГО НАПРАВЯ..??? Досега не ми се е налагало да спирам програма без да я деинсталирам. Само не ми се смейте на невежеството, моля. Рових по български и руски сайтове да видя как се прави, но никъде на немерих отговор – навсякъде се коментира деинсталиране, но не и временно спиране.
      И още нещо, въпросните момчета ми препоръчват да преинсталирам Windows-а. Налага ли се? Защото ще изгубя някои програми, на които държа (д-р Кериш, Zoner Photo, WinX HD Video Converter, Shadow Defender и др.п.) и които са ми с лицензионен срок.
      Проверявах с Касперски, Мак Афии, д-р Уеб - нямам вируси.
      Писах и в отзивите на Гугъла, но засега не са ми отговорили.
      Ще съм ви безкрайно благодарна за компетентни мнения и решения за моя проблем.
      Само ще помоля пишете ми по-разбираемо, тъй като не съм професионалист, макар че доста отдавна работя с компютър (а и чета много, но не всичко разбирам). Благодаря предварително! Привет!:)
      Ето и отчета на Гугъла при пореден опит да инсталирам програмата:
      PLATFORM VERSION INFO
       Windows    : 6.1.7601.65536 (Win32NT)
       Common Language Runtime  : 4.0.30319.42000
       System.Deployment.dll   : 4.6.1099.0 built by: NETFXREL4STAGE
       clr.dll    : 4.6.1099.0 built by: NETFXREL4STAGE
       dfdll.dll    : 4.6.1099.0 built by: NETFXREL4STAGE
       dfshim.dll    : 4.0.41209.0 (Main.041209-0000)
      https://dl.google.com/update2/installers/clickonce/GoogleInstaller_bg.application?appguid%3D{8A69D345-D564-463C-AFF1-A69D9E530F96}%26iid%3D{2ACFE6B1-BE51-48ED-950F-94DEC9C2398E}%26lang%3Dbg%26browser%3D2%26usagestats%3D1%26appname%3DGoogle%20Chrome%26needsadmin%3Dprefers%26ap%3Dx64-stable-statsdef_1%26installdataindex%3Ddefaultbrowser

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.