Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

предполагам си с Уин 7 - тук е файлът history - C:Users[username]AppData

LocalGoogleChromeUser DataDefault - изтрий го да видим.

Сигурен ли си че няма да се омаже нещо?В папката Default има поне сто файла и папки и в тях още една камара подпапки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

@KGKulata - Ако изторията не ти е толкова важна , може да сложиш тази програма "Click&Clea" !

Аз съм си е нагласил при изход да изчиства изторията :)

Преди малко влязах и аз да видя дали ще имам такива проблеми, но нямам.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря на двамата колеги emil644466 и L&B които се опитаха да ми помогнат но проблемът по двата въпроса горе долу ми се изясни.Очаквах по голяма активност но за съжаление останах разочарован.По въпроса с падащият прозорец пробвах инсталация на по стара версия на Хром и проблемът го нямаше.Явно последната и предната актуализация са малко бъгави.Да се надявам че със следващите актуализаций нещата ще се оправят.По вторият въпрос с HP списъците които не се изтриваха и се увеличаваха,след дълго ровене успях да ги изтрия от настройки-Гугъл табло за управление-изтриване на синхронизацията.На снимката се вижда че вече ги няма.Лека вечер на всички!

Публикувано изображение

Редактирано от KGKulata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте , от около месец имам проблем с четенето на страници чийто съдържание е на Български език ( ще прикача снимка , за да видите проблема ми ) . Опитах какво ли не - изчистване на данни , на кеша , нулиране на настройките и нищо :( .. Моля ако някой има идея как мога да го оправя , ще съм много благодарна ако ми сподели :)

post-346483-0-64185100-1391215470_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И по двата начина пробвах не се получава 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И по двата начина пробвах не се получава

Тази ви настройка персонализиране на шрифтовете  вижте ,като моята настройка ли ползвате или е друга http://i.imgur.com/TUek9LG.jpg

ако не помогнеи това ще ви посъветвам да направите това http://i.imgur.com/aRx4kWa.jpg

Пишете дори да се управи за да знам , че е решен проблема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

може ли да попитам , защо ми изчезна от опциите за търсене опцията " ДИСКУСИИ"

В Google Chrome ли има такава опция ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Явно са решили че потребителите нямат нужда от нея :s 

Някой има ли идея за друга търсачка която има такава опция - търсените резултати да не са от магазини,т.е търсим дискусия за продукт,обсъждането му а не къде се продава  и колко струва 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

явно са решили , че не трябва да водим дискусии , а направо да пазаруваме и да се съгласяваме с мнението от рекламите 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте

понякога имам проблем с Хрома - не иска да зарежда правилно страници т.е. не се зареждат целите, както се вижда на снимката.От какво може да е , дали от проблем с интернета или е от програмата?

post-107556-0-70493500-1392192227_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Проблема е в твоя телевизор.

Публикувано изображение

Почисти си кукита, временни файлове и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

То е ясно, че е в моя телевизор но от какво се получава? 

Изчистих всичко и не се оправя.

Пробвай с преинсталация на флаш плеър/браузър дали има ефект.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте

понякога имам проблем с Хрома - не иска да зарежда правилно страници т.е. не се зареждат целите, както се вижда на снимката.От какво може да е , дали от проблем с интернета или е от програмата?

Това става само със замунда нали? И при мен беше така преди 2-3 дена. Поразпитах познати, при тях нямаше проблем. На страницата на замундата във фейса имаше няколко човека, които имаха същия проблем, но не им беше отговорено защо се получава. Сега всичко е наред при мен. Но не е само с хорома се получава така, с мозила и IE също...

Редактирано от DYDK (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

....дали от проблем с интернета или е от програмата?

Неотваряне на цялата страница или много бавно отваряне,от горе надолу,си е проблем с интернета.Можеш да провериш дали получаваш достатъчна скорост от тук Speedtest .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте, имам следния проблем с Google Chrome...

Примерно си пускам музика от youtube и започвам да сърфирам из други страници, докато си върви музиката, но като зарежда някоя страница и ми прекъсва за около секунда музиката и така при всяко отваряне/зареждане на страница. Проблемът не е нито от процесора, нито от рамта. Надявам се да ми помогнете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте, имам следния проблем с Google Chrome...

Примерно си пускам музика от youtube и започвам да сърфирам из други страници, докато си върви музиката, но като зарежда някоя страница и ми прекъсва за около секунда музиката и така при всяко отваряне/зареждане на страница. Проблемът не е нито от процесора, нито от рамта. Надявам се да ми помогнете.

А какво не ви хареса в специализираната тема по въпроса?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Проблема е следния - от време на време, през няколко дни да речем хром сам решава да си промени дефолт настройката при пускане. Сменя от това да продължи до където съм стигнал с отворените табове на това да отвори празна страница. После се чудя какво бях отворил и до къде бях стигнал с някакви страници. Адски досадно е. Не знам защо само се сменя и каква е причината? Това наблюдавам от много време и с всички версии на хром, даже в момента съм с последната бета и пак се получава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

С други браузъри случва ли се нещо подобно?

Изчистете кеша на браузъра.

Изчистете системата с програмата CCleaner.

Ако е необходимо,посетете антивирусният отдел на форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

С други браузъри не. Кеша го чистя редовно както и всичко останало с CCleaner. Резултат няма. Няма защо да посещавам антивирусния отдел, такива неща на компа си нямам. всичко се следи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Много ми забива NO Respoding Версия 32.0.1700.107 m има ли някакво решение? Благодарско  предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сега си реших проблема със всички браузъри голям проблем имах със сертификатите на всеки сайт. Проблема се изразяваше в това ,че не ми зарежда сайтовете нормално а орязани без снимки и флашове оказа се ,че не ми е свирен часа и датата след сверяване всичко вече е нормално дребна подробност но си помислих , че имам вируси на прясно иснталираното експи. Така че ако имате проблем със сертификата на сайтовете сверявайте дата и час.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Димитър Кунчев
        Привет, форум.
        От седмица имам един тривиален проблем, какъвто преди не съм имал.
        Не знам защо, но много често вече, когато цъкна да отворя някой линк или страница на лаптопа ме редиректва към някакви рекламни сайтове. Отваря ми желаната страница на нов таб и старият/текущият го редиректва към разни рекламни/секс сайтове.. 
        Как мога да го махна? Браузвам с Chrome, предполагам е възможно нещо от настройките, но поразцъках в Settings-а и не открих решение.
        Моля за помощ.
      • от Marinela Georgieva
        Здравейте!
        Преди 2 дни инсталирах пиратската версия на Norton Internet Security + ID security. След рестарта на компютъра обаче, за появи огромен проблем с Chrome - не зарежда, не иска да показва начална страница, дори и настройки! Рових се в настройките на антивирусната, деинсталирах я, рестартирах компютъра няколко пъти. Опитах да деинсталирам Google Chrome, но ми даде грешка. Не че не мога да използвам Morzila/Opera, но с Chrome ми е по-удобно.
        Моля, помогнете!

Благодаря много предварително!
      • от bumblebee
        Здравейте,
        предстои ми да изляза в отпуска доста време и искам да ви попитам има ли някакъв начин да си заключа браузъра на компютъра на работата? По принцип, мисля че всичко е ОК с колегите, но все пак. 
        Браузърът е Chrome, но съм се логнал с моят акаунт на gmail и всички пароли и инфо ми е там и запазено. Дал съм му запомняне на всичко и тн. 
        Идеята ми е има ли някакъв начин да си го заключа и през времето когато ме няма да не може да се ползва?
        Мерси.....
      • от ExaFlop
        В тази тема ще поддържам актуализирането на преносимите версии на браузъра

За всичко свързано с инсталираната версия на браузъра - тук

Излезе портативното издание на последната стабилна версия на въпросния браузър за Windows платформа.
        39.0.2171.99
      • от cveteto3101
        И аз имам проблем с Гугъл Хрома. За пръв път ми се случва.
        Ще пиша по-подробно, за да е по-разбираем проблема ми. Миналата седмица (сряда) до късно се мотах по интернет (Гугъл ми е браузер по подразбиране). Загасих лаптопа нормално. На следващия ден първо влязох в скайпа, а после стартирах гугъла и изглеждаше нормално - с история, отметки, инструменти и т.н. Опитах се да отворя определена страница, но се появи надпис, че нямам достъп до интернет. Проверих всичко дали съм свързана с доставчика ми - имах си интернет, но нямах връзка от гугъла. Деинсталирах го и отново го инсталирах. Никакъв резултат. В същото време експлорерът си работеше (но той ми е втори браузер).
        На следващия ден  пак опитах да преинсталирам гугъл, ама стана оше по-лошо. Въобще не можах да инсталирам отново. А и експлорерът въобще престана да се зарежда. Какво не ми мина през ъкъла... Обадих се на доставчика и обясних. Направих каквото ме инструктира по телефона, но пак не се получи. Днес момчетата от фирмата дойдоха на бегом и възстановиха поне работата на експлорера. При опит да изтегля оттам гугъла – не се получава по никакъв начин. Доколкото разбрах от прозореца на гутъла една от причините (а това казаха и момчетата) са антивирусните приложения, които имам. Това не са антивирусни програми, а приложения, като Dr.Web и Касперски са ми закачени към приложенията на самия Гугъл.  
        Препоръката на Гугъл беше да изключа антивирусните приложения и да опитам отново. НО КАК ДА ГО НАПРАВЯ..??? Досега не ми се е налагало да спирам програма без да я деинсталирам. Само не ми се смейте на невежеството, моля. Рових по български и руски сайтове да видя как се прави, но никъде на немерих отговор – навсякъде се коментира деинсталиране, но не и временно спиране.
        И още нещо, въпросните момчета ми препоръчват да преинсталирам Windows-а. Налага ли се? Защото ще изгубя някои програми, на които държа (д-р Кериш, Zoner Photo, WinX HD Video Converter, Shadow Defender и др.п.) и които са ми с лицензионен срок.
        Проверявах с Касперски, Мак Афии, д-р Уеб - нямам вируси.
        Писах и в отзивите на Гугъла, но засега не са ми отговорили.
        Ще съм ви безкрайно благодарна за компетентни мнения и решения за моя проблем.
        Само ще помоля пишете ми по-разбираемо, тъй като не съм професионалист, макар че доста отдавна работя с компютър (а и чета много, но не всичко разбирам). Благодаря предварително! Привет!:)
        Ето и отчета на Гугъла при пореден опит да инсталирам програмата:
        PLATFORM VERSION INFO
         Windows    : 6.1.7601.65536 (Win32NT)
         Common Language Runtime  : 4.0.30319.42000
         System.Deployment.dll   : 4.6.1099.0 built by: NETFXREL4STAGE
         clr.dll    : 4.6.1099.0 built by: NETFXREL4STAGE
         dfdll.dll    : 4.6.1099.0 built by: NETFXREL4STAGE
         dfshim.dll    : 4.0.41209.0 (Main.041209-0000)
        https://dl.google.com/update2/installers/clickonce/GoogleInstaller_bg.application?appguid%3D{8A69D345-D564-463C-AFF1-A69D9E530F96}%26iid%3D{2ACFE6B1-BE51-48ED-950F-94DEC9C2398E}%26lang%3Dbg%26browser%3D2%26usagestats%3D1%26appname%3DGoogle%20Chrome%26needsadmin%3Dprefers%26ap%3Dx64-stable-statsdef_1%26installdataindex%3Ddefaultbrowser

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.