Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Google Chrome (обединена)

Препоръчан отговор

преди 12 минути, Слави Маринов написа:

Почваш филтрите и настройките един по един да ги премяташ и съответно как влиаят на възпройзвеждането в проблемните саитове,за друг начин не се сещам........аз съм със същият блокер с друг браузър и никъде нямам проблеми,но както казах важни са какво си задавал като настройки,не само браузъра.

Да, така направих и установих, че проблема идва от EasyList. Когато го изключа, проблема изчезва. Вероятно е ъпдейтнат и спира някакво полезно съдържание. Сега остава да тествам как ще работи блокера и дали няма да пропуска реклами.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Zhivko Zhelev написа:

Да, така направих и установих, че проблема идва от EasyList.

И на мен се е случвало преди време и бая игра падна едно по едно да тествам докато установя кое влияе,но пък на мен ми е включена тази настройка и предполагам се ъпдейтва автоматично,а нямам проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да питам и аз нещо- защо хрома през различните браузъри показва различно съдържание?? Гугъл хром показва едно, комодо пак през гугъл показва друго. И в двата случая всичко е по подразбиране, май имам някой ад-блокер повече в гугъла. Но съдържанието определено се различава

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеца по-късно...

jhfs.jpg.29e8f3c7e509bccd3c38d718a7d6dcd4.jpgЗдравейте ! Сега в сайта прочетох, че Хром направили някой нововъведения. Това, което ми е проблема, е че ми блокира работа с торенти. Блокира торент файловете. Пробвах и с български и с чужди тракери. При мен стана преди около два часа. Сутринта го нямаше. Мога ли да изключа това ? Аз мога да свалям торенти и сега, но трябва да влизам в папката с изтегляния и да запазвам, тоест нормализирам торент - файла. В краен случай така ще карам, ама малко играчка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В адресната лента пишеш chrome://settings/privacy
и следваш картинките докато стигнеш до Safe browsing и го изключваш.
Рестартираш браузъра.

2697_download%20may%20be%20dangerous,%20

2698_download%20may%20be%20dangerous,%20

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, tulski написа:

Кое да изключа или не съм, където трябва

Май не си превъртял до дъното

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Провери зад Разширени настройки за сигурност

sadsad.thumb.jpg.7681aa7ec557f5a3bd9926c18b2816d4.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напиши в адресното поле chrome://flags/#treat-unsafe-downloads-as-active-content
и задай Disabled

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, tulski написа:

Това ли трябва да видя ? На всички ли да задам Disabled ?

nbnh.jpg

Не е никой от тези. Напиши отгоре в Search flags - #treat-unsafe-downloads-as-active-content и ще ти излезе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При теб са несортирани, а при мен са по азбучен ред

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Вече могат да се редактират запазените пароли:
chrome://flags/#edit-passwords-in-settings
Chrome-Edit-Saved-Passwords.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Как да се отърва от този прозорец?

От може би 2 седмици се появява доста често.Пробвах различни варианти които предлага като опция и пак се появява.Сега пробвах няколко пъти като цъкна на линка в червено от втората снимка, излиза прозореца.Съгласявам се с условията, затварям браузъра.Като отворя пак браузъра и цъкна на същия линк, пак излиза прозореца.Няма спасение!

1.jpgupload photoes

2.jpghost images online free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А като изключиш всички (Revoke Consent to all) какво е поведението?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от dream3dprint
      Здравейте. Наскоро намерих много полезен ад он за тубата. Казва се Youtube color filters - https://chrome.google.com/webstore/detail/youtube-colors-filters/ojgmbbegpppllieiibjipgbpbnmonofi

След като го инсталирате, отваряте тубата, натискате на ад-она и така ще може да регулирате  brightness, contrast, saturation и други. Пробвах го и наистина прави чудеса. Досега все едно съм гледал тубата 10 нива надолу.
    • от DarkEdge
      В тази тема ще поддържам актуализирането на преносимите версии на браузъра

За всичко свързано с инсталираната версия на браузъра - тук

Излезе портативното издание на последната стабилна версия на въпросния браузър за Windows платформа.
      39.0.2171.99

И понеже cent браузърът се обновява по-рядко, ще поставям данните за последната му версия тук, в началния пост.

Cent Browser 4.1.7.182
      Страница
      Промените
      32битов инсталатор
      32битов портативен
      64битов инсталатор
      64битов портативен

Добавям и SRWare Iron тук:

Страница
      Изтегли web баизран инсталатор на портативен SRWare Iron 32-64 битов 
    • от Славчо Хаджийски
      Здравейте, фенове на Puppy Linux! 
      Свалих си на флашка Slacko64-6.3.0. Свалям Chrome.deb и той се инсталира автоматично на флашката, но не мога да го стартирам, въпреки че иконката му се появява в папка Интернет. Не зная кода за стартиране от терминал на Puppy Slacko6.3.0. 
      Моля, помогнете! 
    • от Sarditata
      Днес имаше ъпдейт на Хрома и оттогава не може да се включи wi fi Помощ!!!!
    • от HackerX
      Здравейте!
      Вече от доста време насам имам проблем с браузъра на Гугъл и сайта на Фейсбук - зареждам news фийда (началната страница), въртя си надолу - всичко добре. Но като минат няколко минути започва да ми насича и в task manager-а на Хром виждам, че се товари много процесора за тази страница. Презареждам я и се оправя, докато не минат пак няколко минути и да започне отново да товари.
      При вас има ли го това, от какво може да е и как мога да го оправя?

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване