Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Преди това влез във профила, за да се синхронизира, защото от снимките който си прикачил, се вижда че не си в профила. Успех. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отняколко месеца гоогле ми прави номера-смис искам да влеза в даден сайт и ми излиза Invalid Server Certificate помогнете моля :(

post-325020-0-57899000-1337325388_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се намери ли някой компетентен спец, който да ми отговори?

http://www.kaldata.c...60#entry2243364

Все още се надявам и ...

....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ще се намери ли някой компетентен спец, който да ми отговори?

http://www.kaldata.c...60#entry2243364

Все още се надявам и ...

....

Опитай с преинсталиране на програмата :) Ако не зареждат страниците изтрий бисквитките. Така и не се разбира дали програмата ти не тръгва или не ти зарежда страниците... Редактирано от vidimiq (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай с преинсталиране на програмата :) Ако не зареждат страниците изтрий бисквитките. Така и не се разбира дали програмата ти не тръгва или не ти зарежда страниците...

Почистих и преинсталирах няколко пъти, Проверих за вируси с авира и доктор - няма.

Резултата е същия: "Ужас!" Не иска да зарежда никаква нова страница!

Просто програмата не тръгва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С кой Windows си ? Имаш ли последните ъпдейти на Windows ? С коя версия на Google Chrome си ?

Редактирано от ppr_89 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С кой Windows си ?

Имаш ли последните ъпдейти на Windows ?

С коя версия на Google Chrome си ?

Това едва ли има отношение, според мен по-скоро наистина са разместени времето и датата на компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не искам да навлизам в пререкания, но някой може ли да ми обясни КАК мога да направя Хрома както е операта с табулатори с бутони с решетка за бързо зареждане на различни сайтове. Харесвам си операта, но искам да опитам и хрома, но е толкова ПОСТЕН, че немога да открия нищо което го има операта или мозилката. може ли някой да ме насочи към форум с обяснения как да промяня това животинче. Искам да се чуствам конфортно докато преглеждам сайтове, а не в спортна кола без никакви удобства. така, че ще чакам някой за съвет и посока а не да ми обяснява предимствата на хрома и колко останалите са били бавни, лакоми и т.н..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За "решетка за бързо зареждане " използвай разширението Speed Dial 2.1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не искам да навлизам в пререкания, но някой може ли да ми обясни КАК мога да направя Хрома както е операта с табулатори с бутони с решетка за бързо зареждане на различни сайтове. Харесвам си операта, но искам да опитам и хрома, но е толкова ПОСТЕН, че немога да открия нищо което го има операта или мозилката. може ли някой да ме насочи към форум с обяснения как да промяня това животинче. Искам да се чуствам конфортно докато преглеждам сайтове, а не в спортна кола без никакви удобства. така, че ще чакам някой за съвет и посока а не да ми обяснява предимствата на хрома и колко останалите са били бавни, лакоми и т.н..

https://chrome.google.com/webstore/detail/llaficoajjainaijghjlofdfmbjpebpa?utm_source=chrome-ntp-icon

https://chrome.google.com/webstore/detail/jpfpebmajhhopeonhlcgidhclcccjcik?utm_source=chrome-ntp-icon

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За първи път инсталирам chrome и не знам как да блокирам рекламите . Ако може помогнете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За първи път инсталирам chrome и не знам как да блокирам рекламите . Ако може помогнете.

За блокиране на реклами няма по-добър инструмент: https://chrome.google.com/webstore/detail/gighmmpiobklfepjocnamgkkbiglidom

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся опцията за стартиране на flash при клик (Click to Play)в chrome за Windows. Прегледах всичко в about:flags, но не мога да намеря нищо подобно.Знам, че има разширение за тази цел, но избягва да инсталирам разширения и при положение, че го има вградено, не виждам смисъл да ползвам разширение. Някакви идеи?

Edit: Намерих го явно вече не е експериментална функция и се намира в главните настройки! Въпреки, че по този начин за всички плъгини ще е нужен клик, за да стартират, а не само за flash, но не е голям проблем. Но можеше да се направи в изключения да се избира за кой плъгин да е в сила вместо простотията която е в момента там - избор на хост.

Редактирано от EquilibriУМ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Вече близо седмица хромът ми крашва адски зле :mad: , всеки път, когато се опитам да свалям нещо, каквото и да е то - картинки, архиви, абсолютни всякакви файлове. В момента в който му дам да запази нещо, крашва, в най-добрия случай ми позволява да посоча директорията, в която искам да съхраня файла...., но дотам.. Грешката, която дава е следната: Oops, google chrome has crashed!. Пробвах да го преинсталирам, да подновя версията, но ефект никакъв...В момента съм с последната версия.. Ако някой има идеи как да се оправи това досадно крашване, ще съм изключително благодрна - най-малкото чакането на експлоръра да зареди, за да си запазя картинка е дразнещо, а не ми се слага друг браузър, хром ми харесва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.Инсталирай си CC Cleaner. С него деинсталирай програмата и я инсталирай отново.

2.Ако проблема продължава посети темата:http://www.kaldata.com/forums/topic/132819-%D1%81%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BC%D0%B8-%D0%B5-%D0%B8%D0%BD%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%BE-%D0%B4%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D1%8F-%D1%81%D0%B5%D0%B3%D0%B0/ . Ще се направи и проверка за вируси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем със звука от flash player-a-от 5,1 аудио система се чува само едната колонка и е супер дразнещо-баса+другите 4 не се чуват, а по странното е, че ако съм с друг браузър като Mozilla Firefox там няям проблеми и звука се чува от всички колонки? Във флаша ли е проблема или в браузъра? Как да го оправя много е дразнещо, искам да си ползвам този браузър, но сигурно след като се е обновил плеъра нещо звука се е прецакал, но пък на другите браузъри си работи без проблем, само в Гугъл Хрома се чува само от 1-та от 5-те колонки-супер дразнещо, няма бас няма нищо-в настройките на флаш плеъра нищо не можах да намеря? Днес пак ми се обнови автоматично флаша, но звука не се оправя!?! Преди няколко дни нямах проблеми?! Сигурно е станало след обновяването

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем със звука от flash player-a-от 5,1 аудио система се чува само едната колонка и е супер дразнещо-баса+другите 4 не се чуват, а по странното е, че ако съм с друг браузър като Mozilla Firefox там няям проблеми и звука се чува от всички колонки? Във флаша ли е проблема или в браузъра? Как да го оправя много е дразнещо, искам да си ползвам този браузър, но сигурно след като се е обновил плеъра нещо звука се е прецакал, но пък на другите браузъри си работи без проблем, само в Гугъл Хрома се чува само от 1-та от 5-те колонки-супер дразнещо, няма бас няма нищо-в настройките на флаш плеъра нищо не можах да намеря? Днес пак ми се обнови автоматично флаша, но звука не се оправя!?! Преди няколко дни нямах проблеми?! Сигурно е станало след обновяването

Ще се опитам да дам мнение, дано да помогне.Отвори хрома. Напиши във адресната лента: chrome://plugins

На следващата страница натисни, горе във дясно на, подробности.

Намери реда за Flash Player.

Най от долу има опция за деактивиране, използвай я.

Потърси онази версия на плеара със която не е имало проблеми, и я инсталирай.

Успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имате ли представа как да направя така, че веднъж попълнено поле с име на потребител(пример при логин в някакъв сайт или подобно нещо) при повторно писане на същото име с въвеждането на първата буква да излиза отдолу същото име и да може да го активираш с курсора на мишката? Смисъла е да не го пишеш отново цялото. Във файърфокс го има по default, а в chrome го няма.

Редактирано от Xfirebg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имате ли представа как да направя така, че веднъж попълнено поле с име на потребител(пример при логин в някакъв сайт или подобно нещо) при повторно писане на същото име с въвеждането на първата буква да излиза отдолу същото име и да може да го активираш с курсора на мишката? Смисъла е да не го пишеш отново цялото.

Във файърфокс го има по default, а в chrome го няма.

Като те пита дали да запази паролата - да + тикчета тук:

post-212317-0-08248400-1340462640_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей това нещо ще ме подлуди ей ... Направо се побърквам:

Публикувано изображение

Само при Chrome е така, при Mozilla и IE, Opera всичко е ОК и нямам такива проблеми.

Това им беше, връщам се на Firefox.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като отворя някой сайт и всичко изчезва и се скапва. Някой може ли да помогне?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на мен ми напомня на черна дупка, значи трябва да говорите с някой от тези двамата хубавци

Мичио Каку

Публикувано изображение

а този не мисля че има нужда да казвам кой е:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от DarkEdge
      В тази тема ще поддържам актуализирането на преносимите версии на браузъра

За всичко свързано с инсталираната версия на браузъра - тук

Излезе портативното издание на последната стабилна версия на въпросния браузър за Windows платформа.
      39.0.2171.99
    • от Славчо Хаджийски
      Здравейте, фенове на Puppy Linux! 
      Свалих си на флашка Slacko64-6.3.0. Свалям Chrome.deb и той се инсталира автоматично на флашката, но не мога да го стартирам, въпреки че иконката му се появява в папка Интернет. Не зная кода за стартиране от терминал на Puppy Slacko6.3.0. 
      Моля, помогнете! 
    • от Sarditata
      Днес имаше ъпдейт на Хрома и оттогава не може да се включи wi fi Помощ!!!!
    • от HackerX
      Здравейте!
      Вече от доста време насам имам проблем с браузъра на Гугъл и сайта на Фейсбук - зареждам news фийда (началната страница), въртя си надолу - всичко добре. Но като минат няколко минути започва да ми насича и в task manager-а на Хром виждам, че се товари много процесора за тази страница. Презареждам я и се оправя, докато не минат пак няколко минути и да започне отново да товари.
      При вас има ли го това, от какво може да е и как мога да го оправя?

• от bumblebee
      Здравейте,
      след преинсталация на Windows (10) имам странен проблем с google chrome. Допреди преинсталацията си седях логнат във всички сайтове, които посещавам - Youtube, facebook дори и тук във форума, но сега всеки път като затворя Chrome и вляза пак трябва да се логвам отново.
      Някаква идея?
  • Дарение

• Добави ново...