Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Google Chrome (обединена)

Препоръчан отговор

Точно под хикса горе вдясно има един бутон. Ето го нагледно:

Публикувано изображение

Избираш меню "Настройки". След това правиш така:

Публикувано изображение

Цъкаш на "Задаване на страници" и пишеш в полето, което ще се отвори страницата, която искаш за начална. Това е!  :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

много е досадно това съобщение....имате ли идея как да го махна?

всеки ден ми изскача в хрома

Редактирано от iwaaaaailo- (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам малък проблем с хром клиповете от you tube не ми ги отваря на цял екран, от мозила или ИЕ или от фейс някое клипче няма проблем само от хром не иска някой има ли представа защо е така ? с последната версия на флаш плеър съм,машинката е лаптоп дел д620 двуядрен с 3 гб рам,благодаря предварително !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам малък проблем с хром клиповете от you tube не ми ги отваря на цял екран, от мозила или ИЕ или от фейс някое клипче няма проблем само от хром не иска някой има ли представа защо е така ? с последната версия на флаш плеър съм,машинката е лаптоп дел д620 двуядрен с 3 гб рам,благодаря предварително !

Версията на Гугъл хром е виновна!Новите станаха  тежки и на по слаби машинки крашват,Твоят лаптоп не е много силен,затова деинсталирай сегашната версия и потърси по стара,с която ще работи по леко.Например тази е стабилна 19.0.1084.56

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Десен бутон върху клипчето -> Settings -> махни отметката на Enable hardware acceleration -> Close

и пробвай с бутона за голям екран

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Натисни OK.

Всеки път натискам ОК, влизах на "научи повече" да потърся дали няма откъде да се премахне това съобщение...но не намерих....всеки ден ми излиза това досадно съобщение, дори по няколко пъти на ден

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,имам проблем с google chrome върви си добре ,но когато се опитам да отворя Google ми изписва ,че не може да свърже.Какво да правия

А с друг браузер успяваш ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Версията на Гугъл хром е виновна!Новите станаха  тежки и на по слаби машинки крашват,Твоят лаптоп не е много силен,затова деинсталирай сегашната версия и потърси по стара,с която ще работи по леко.Например тази е стабилна 19.0.1084.56

Благодаря смених версията с тази която си посочил и всичко е ок! хубав и успешен ден :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ужас....щом на лаптоп с 3гб рам има проблеми, какво да кажа аз с моя компютър....двуядрен интел пентиум на 1,8 гхз, рам 2гб...поне видеото компенсира хах, радеон 5450

иначе наистина последният хром е ужасен, 27ма версия е при мен, много муден, но пак е по-бърз като че ли от последната стабилна опера :?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не

Забранен ли е във файла hosts?

Нека да пробваме с интрумента на Microsoft, за възстановяване на горе споменатия файл по подразбиране.

[*]Изтегли и стартирай Microsoft Fix It 50267

[*]сложи отметка на Приемам (лицензионни условия)

[*]Натисни бутона Напред и изчакай докато инструмента приключи

[*]Натисни бутона Затвори и се съгласи за рестарт на компютъра

Пиши дали всичко е наред!

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Много съм доволен от нея опростена заради това е много и бърза не е бъгъва.Приложенията са налице от гоогъл стор и добре зарежда и на най-бавния компютър. Само един единствен недостатък е, че няма ленти и опции за търсене в страница.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако съм инсталирал Бета версия, в последствие може ли автоматично да се обнови до по-нова стабилна (неБета), както обикновенно става?

Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Забелязах следното нещо. Ползвам Chromium на Linux и онзи ден бях включил едновременно с това и System monitor-a просто за да си видя performance-a. Chromium на всеки отворен таб стартира нов процес, но това, което ми стана интересно е, че при зареждане на страница , процеса на съответния таб за момент става с user "root" от това, което се вижда в system monitor-a. Това нормално ли е и най - вече: притеснително ли е като цяло?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един въпрос защо когато тегля някакви файлове ми изписва, че този файл може да е опасен за компютъра ми, но не при всички го прави това даже дори като свалям популярни програми ми изписва това не вярвам да имат вируси ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Позлвах  google chrome...Но  след получен  файл по-скайп  После спря да ми отваря...Деинсталирах  опитах да  го инсталирам но не ми поволява..Някой ако може да помогне..Моля...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Позлвах  google chrome...Но  след получен  файл по-скайп  После спря да ми отваря...Деинсталирах  опитах да  го инсталирам но не ми поволява..Някой ако може да помогне..Моля...

Скан за вируси с Malwarebytes Anti-malware

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. От известно време не ми отваря http://bgmafia.com/ през Google Chrome. Пробвах същия този сайт да го отворя и с IE и пак нищо. Помолих един познат от София да пробва да отвори сайта и при него си тръгна. Моля кажете какво мога да направя. Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. От известно време не ми отваря http://bgmafia.com/ през Google Chrome. Пробвах същия този сайт да го отворя и с IE и пак нищо. Помолих един познат от София да пробва да отвори сайта и при него си тръгна. Моля кажете какво мога да направя. Благодаря предварително.

Нямаме вече врачка. Какво е съобщението, след като не се отвори сайта определено време? Какви рестрикции имате заложени на компютъра?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето какво ми пише Google Chrome при опит да отворя сайта:

Oops! Google Chrome could not connect to bgmafia.com

Try reloading: bgmafia.­com

Additional suggestions:
  • [*]Access a 
cached copy of bgmafia.­com [*] Search on Google:

Това съобщение ми го показа при изпращане на заявка към сървъра. Пробвах и да ping-на сървъра на играта, но в CMD ми изписа, че времето е изтекло, а сега ми пише:

"Pinging bgmafia.com [199.27.134.33] with 32 bytes of data:

Reply from 199.27.134.33: bytes=32 time=66ms TTL56
Reply from 199.27.134.33: bytes=32 time=49ms TTL56

Ping statistics for 199.27.134.33:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 <0% loss>,
Approxingmate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 49ms, Maximum = 66ms, Average = 53ms"

А за рестрикциите - къде се гледат?

Пробвах и да си преинсталирам Google Chrome, но нямаше резултат(при преинсталирането изтрих останалите папки, но не рестартирах компютъра).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми отваря с всички браузери. Обаче с Хром има видимо забавяне. Настройките още когато за пръв пък инсталирах Хром, съм ги импортнал от Мозила Файърфокс.

Вижде все пак в разширени настройки дали нямате чекната тази опция:

Check for server certificate revocation

Ако да, пробвайте с изключена опция. На мен е така по подразбиране. Между другото като го деисталирахте, почистихте ли папките в C:Documents and SettingsuserLocal SettingsApplication DataGoogle Не всичко се трие при деинсталацията и някои настройки се възприемат отново при новата инсталация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване