Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Google Chrome (обединена)

Препоръчан отговор

А по принцип,какво е зададено за начална страница? Имате ли интернет на браузъра?

Опитайте преинсталация на браузъра,като преди това пуснете и една почистваща програма,например CCleaner.

За начална е за дадена Google,проблема само там никъде другаде.Да,има.

Преинсталирах го и пак същата работа след един ден.Пускал съм и пак нищо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А с другите браузъри подобни проблеми имате ли?

Възможно е да има някое вирусче.Може би ще е добре да посетите антивирусният отдел във форума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А с другите браузъри подобни проблеми имате ли?

Възможно е да има някое вирусче.Може би ще е добре да посетите антивирусният отдел във форума.

Ми не съм пробвал с други,използвам си само Chrome :D Ама колкото и да е добър тоя Chrome мисля да си инсталвам Firefox вече :D Но не мисля,че това е вирус,мисля,че липсва няква програмка за това да се пусне.

Редактирано от KaldataX (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Програма,настройка,друга програма,която ограничава,всичко е възможно.Някоя защитна стена може да е включена, или пък антивирусната ви блокира нещо.Сложете друг браузър и кажете дали пак така става.Минете и през антивирусните.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо не опиташ да замениш chrome с chromium. Няма да усетиш разлика. Същия интерфейс, същата функционалност, но по - малко проблеми и бъгове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирах си Firefox,ама сега като цъкна нов подпрозорец ми излиза някав Delta Search.Как да сменя на Firefox какво да е нов подпрозорец?А и как също се махат приставки има само активиране,няма изтриване?

Редактирано от KaldataX (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересите ви са компютри,а не знаете как да инсталирате програми....

Трябвало е да следите какво ви излиза в прозорците при инсталацията,за да махнете съответните отметки.Точно така браузърите се препълват с ненужни неща.Можете да промените търсещата машина от настройките на браузъра,горе вляво.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересите ви са компютри,а не знаете как да инсталирате програми....

Трябвало е да следите какво ви излиза в прозорците при инсталацията,за да махнете съответните отметки.Точно така браузърите се препълват с ненужни неща.Можете да промените търсещата машина от настройките на браузъра,горе вляво.

Първо в инсталирането нямаше нищо такова!Второ в настройките не може да се смени.Тая Firefox е ужасна,Chrome беше 100 пъти по-добър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа,всичките браузъри са еднакви.Така или иначе,Делта Сърч е допълнителна програма,която идва при инсталирането на някоя конкретна програма.За жалост много от потребителите не обръщат внимание при инсталирането и съответно се накичват с какви ли не допълнителни неща,в повечето случаи абсолютно ненужни.Имате два варианта.Или търсите в Гугъл как се премахва ДС,или отивайте при антивирусниците тук и действайте.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо в инсталирането нямаше нищо такова!Второ в настройките не може да се смени.Тая Firefox е ужасна,Chrome беше 100 пъти по-добър.

Не са узасни браузърите ами отиди в раздела за вируси.Колегите от HJT Team ще ти помогнат да си изчистиш компютъра от вируси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам 2 проблема с Chrome откакто си преинсталирах компа.

Единият е, че когато вляза в google account-а не се синхронизира (пробвах няколко пъти, изчаквах нищо)

Другият ми проблем е, че долу на task bar-а е pin-нат, а винаги се появява нов в края. Не успях много добре да го обясня, но надявам се от скрийншота ще се разбере :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преинсталирайте браузъра,като преди това почистете кеша и регистрите му.

Възможно е и новата ОС да е омазана по някакъв начин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

здравейте,знам че въпроса ми е супер глупав..но ще го задам..

..свалях програмата Пикаса и без да разбера съм сменила началната страница на Гугъл хром с друга йероглифна,която е пак търсачка ,но не ми харесва..

..как да направя на Хрома началната...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

..свалях програмата Пикаса и без да разбера съм сменила началната страница на Гугъл хром с друга йероглифна,която е пак търсачка ,но не ми харесва..

пробва ли да преинсталираш хрома ??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

пробва ли да преинсталираш хрома ??

Доста радикално решение предлагаш.

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я пак?

Не, това е дребна настройка, стига да знаеш къде да пипнеш.

Да , но понякога ти е начална страница , а в настройките не показва ( че е начална... )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как да си настроя, когато искам да пусна хрома, да ми излизат табовете като начална страница.? Както е на операта.?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Премахнах хроме и после ми показа грешка 0x0000018 има ли решение проблема изчистих с CCleaneri пак същото  снимка ТУК Благодарско предварително.

Как да си настроя, когато искам да пусна хрома, да ми излизат табовете като начална страница.? Както е на операта.?

Настройки 

При стартиране маркираш : Да се отваря нов раздел в браузъра

Редактирано от dadi_27 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Настройки 

При стартиране маркираш : Да се отваря нов раздел в браузъра

Искам да кажа, че искам така да са ми табовете.

Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване