Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Google Chrome (обединена)

Препоръчан отговор

Малкия стар войник, това разширение май прилича https://chrome.google.com/webstore/detail/foxtab-speed-dial/fcoecifcadmambfikillppkoafmgachp?hl=bg

Редактирано от emil644466 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малкия стар войник, това разширение май прилича https://chrome.google.com/webstore/detail/foxtab-speed-dial/fcoecifcadmambfikillppkoafmgachp?hl=bg

Да даваш на ляво ТУК и това го има в хроме не ти трябва  допълнително  освен ако не решиш да си я добавиш тази приставка 

Редактирано от dadi_27 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

според мен човекът пита за фаворитите си как да излизат като  начална страница.

Тогава ще трябва във настройките да е маркирано това.

http://prikachi.com/images.php?images/517/6410517z.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо-лаптоп Dell N7110, win7 ultimate x64. Второ-всичко започна преди два дни-лаптопът беше работил цяла нощ, както много други пъти, но както се случва през ден два-от прегряване започва да лагва, и го изключих директно от копчето. После като го пуснах не тръгваше...даваше ми рекомендед startup repair, който оставих 10-12 часа, но накря ми каза че не може да го фиксне автоматично. Влязох в командния прозорец и дадох: chkdsk /r След още 10тина часа, даде че е фикснало някакви Bad cluster-и и пр. и след рестарт най-накрая тръгна уиндоуса. Сега пиша от него, всичко си работи но доста програми дават грешка: Например - Chrome, при отваряне на сайтове като google и facebook, ми дава: Invalid server certificate. С Интернет експлорер няма проблем с никой сайт. четох доста в гугъл че и при други хора го има, и повечето го оправят с изтриване на кеша и ъпдейт до най-новата версия на Хром. Е при мен обаче, като дам в Хром About, за да дам ъпдейт, ми дава там грешка че не може да провери за нова версия. Като я сваля от сайта им, то нали е само програмка която допълнително сваля инсталационните файлове-е тя ми дава грешка че не е успя да свали. Намерих офлайн инсталатор на последната версия-дава ми unknown unstaller error. Най-новия ИЕ също не ще.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо-лаптоп Dell N7110, win7 ultimate x64. Второ-всичко започна преди два дни-лаптопът беше работил цяла нощ, както много други пъти, но както се случва през ден два-от прегряване започва да лагва, и го изключих директно от копчето. После като го пуснах не тръгваше...даваше ми рекомендед startup repair, който оставих 10-12 часа, но накря ми каза че не може да го фиксне автоматично. Влязох в командния прозорец и дадох: chkdsk /r След още 10тина часа, даде че е фикснало някакви Bad cluster-и и пр. и след рестарт най-накрая тръгна уиндоуса. Сега пиша от него, всичко си работи но доста програми дават грешка: Например - Chrome, при отваряне на сайтове като google и facebook, ми дава: Invalid server certificate. С Интернет експлорер няма проблем с никой сайт. четох доста в гугъл че и при други хора го има, и повечето го оправят с изтриване на кеша и ъпдейт до най-новата версия на Хром. Е при мен обаче, като дам в Хром About, за да дам ъпдейт, ми дава там грешка че не може да провери за нова версия. Като я сваля от сайта им, то нали е само програмка която допълнително сваля инсталационните файлове-е тя ми дава грешка че не е успя да свали. Намерих офлайн инсталатор на последната версия-дава ми unknown unstaller error. Най-новия ИЕ също не ще.  

виж си датата и часа да не са 1999 или по стара година

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом прегрява или  вирус или или неправилно сложена 64 бит система вместо 32 86

вижте раздела http://www.kaldata.com/forums/topic/132819-%D1%81%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BC%D0%B8-%D0%B5-%D0%B8%D0%BD%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%BE-%D0%B4%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D1%8F-%D1%81%D0%B5%D0%B3%D0%B0/

и протата на калдата.ком ще ви избавят от испържване на процесора или може би уина който сте сложили е с вируси не споменавате нищо за операционната система легална нелегална торентска самоделка ли е разяснете моля за да помогнете на колегите така че и те да ви помогнат моето мнение е че компа ви ще си почине като му сложите уиндоус екс пи  но първо дайте информация и колегите ще ви насочат и да не заб равим късмет

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

уиндоуса е слаган много отдавна и досега без проблеми. Уиндоуса е 64ГБ т.к. имам 6ГБ рам, и ако сложа 32битова няма да ги разпознава. Свалян е от замунда, и не съм имал проблме.

Пуснах днес аваста с последен ъпдейт, намери някакви файлове (по папки като гледах нямаше в Уиндоус, в Систем и пр.) и ги премести под карантина ли както се води. Загрява защото го държа много по меки материи и има насъбрани влакна по вентилаторите и като работи на по-високи обороти прегрява по-лесно. Стария ми делл беше така и като го закарах да го чистят излезна една топка влакна. И спря да прегрява. В случая не търся как да оправя прегряването, а това със сертификатите, криптографиите и неискащите да се инсталират програми и ъпдейти.

Редактирано от guiltybydesign (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега пуснах и microsoft security essentials, после malware bytes и накрая ще пусна CC cleaner...

1. има ли смисъл да ги пускам изобщо или направо да форматирам уиндоуса

2. има ли възможност някоя от тия програми да открие нещо по критично важни файлове и вместо да го фиксне, направо да го изтрие и после да не мога да подкарам уиндоуса?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, може и да е писано но не видях искам да попитам как да си направя така, че в адресната лента да не се показват посетените сайтове както е в мозилата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Става дума за ето тези списъци със запаметени използвани потребителски имена: Публикувано изображение

Преди можех да трия от тях просто като натисна 'Del' или с десен бутон с мишката доколкото помня. Сега с никой от двата варианта не става нищо. Някой знае ли защо може да е така?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изведнъж ми се получи така,че като въведа текст в Adress bar-a на Google Chrome буквите са по-големи от попринцип размера,който си бяха,моля ви помогнете ми,откъде да си оправя размера?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Не ти трябва приложение - Управление на няколко потребители в Chrome  . На линка виж редактиране, изтриване и превключване към друг потребител (кликни в/у тях).
Създаваш профил и когато искаш да го смениш, просто натисни горе в ляво или (Ctrl+Shift+M) и избери втория

Публикувано изображение

Редактирано от angel* (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ти трябва приложение - Управление на няколко потребители в Chrome  . На линка виж редактиране, изтриване и превключване към друг потребител (кликни в/у тях).

Създаваш профил и когато искаш да го смениш, просто натисни горе в ляво или (Ctrl+Shift+M) и избери втория

Публикувано изображение

Благодарско. :wink12:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новата функция  за гласови команди в Хрома бачка перфектно на български .

Предполагам, трябва да си ти е на български целия Хром или? Това в настройките ли е или е с плъгин? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,от скоро почна да ми прави проблеми ,този браузър.Клиповете в YouTube секат-звука,но не сече така като че ли ми е слаба машината,а тя и си е ,но преди това HD клипове поне на 720p ,нямах проблем. Ако клипът е споделен в фейсбук,и го пусна от там,не сече,като вляза от друг браузър,пак не сече,само от Google Chrome.

И другото нещо,постоянно когато търся в Google ми излиза това.

http://prikachi.com/images/715/6552715R.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,от скоро почна да ми прави проблеми ,този браузър.Клиповете в YouTube секат-звука,но не сече така като че ли ми е слаба машината,а тя и си е ,но преди това HD клипове поне на 720p ,нямах проблем. Ако клипът е споделен в фейсбук,и го пусна от там,не сече,като вляза от друг браузър,пак не сече,само от Google Chrome.

И другото нещо,постоянно когато търся в Google ми излиза това.

http://prikachi.com/images/715/6552715R.jpg

С коя версия на флаша сте? Опитайте се да преинсталирате само него. Ако проблема остане тогава целият хром.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване