Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! От два дни, когато явно хром ми се е ъпдейтнал с последната си версия (Version 33.0.1750.117 m), започна да използва повече РАМ, когато си пускам клипчета в youtube. Преди този ъпдейт, такъв проблем нямаше. Сега освен, че използва повече РАМ води до по-високо натоварване на охлаждането и повече шум, процесора не се натоварва с повече от 1%, както си беше и преди, когато само цъкам из нета и ми е пуснат хромът, winamp и eвентуално utorent...Обикновено си пускам по няколко таб-а с музика в тубата, сега като сложа 4-5 и перките на охлаждането пощръкляват, все едно играя assasins's creed  4 на макс - в момента в който разкарам табчета с музика нещата се оправят. Освен това ми се появи отново новия им tab page, тъкмо се бях отървала от него преди около два-три месеца и сега наново, този път обаче във flags я няма опцията, с която да си върна класическия изглед на tab pages... 

Ако някой има решение с тези двата проблема ще съм много благодарна - особено за първия... С IE на Microsoft подобен проблям няма, само с хром се получава...

П.С Относо перките разбира се имам опции да ги пусна на тих режим през BIOS-а, но до преди два дни нямаше такива проблеми с хромът, а съм пускала по 7-8 таба с музика и смятам, че не е нормално да си променям сегашните им настройки, заради хром....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ново двайсет някой да е забелязал такова нещо или е при мен само.Като искам да си видя паролите в хрома и ми иска парола отваря се с паролата която ми е на уиндоуса която я иска след рестарт на компа

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При хроум защо copy-paste линк на youtube като го пейстна не ми го показва в thumbnail? 

При другите браузъри става, само при хроум не се получава

това имам предвид, с Опера става 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредният проблем с Хром: 

http://snag.gy/5204N.jpg

Както се вижда форума на лекс има много досаден поп-ъп с реклами (вдясно) който благодарение на AdBlock се е изпразнил но.. все още си е там и скрива "гледката".

Пробвах ръчно да го блокирам но тогава блокира всички елементи на сайта и остава бяло платно (цялата страница). Има ли начин да го разкарам да не ми пречи и да си работя нормално?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както се вижда форума на лекс има много досаден поп-ъп с реклами (вдясно) който благодарение на AdBlock се е изпразнил но.. все още си е там и скрива "гледката".

Пробвах ръчно да го блокирам но тогава блокира всички елементи на сайта и остава бяло платно (цялата страница). Има ли начин да го разкарам да не ми пречи и да си работя нормално?

ccleaner или нещо подобно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с мозила и Adblock Edge и нямам този проблем. Изтрий Adblock и инсталирай Adblock Edge за хрома, по-добър е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам ccleaner, ама в случая как да го използвам?

Затворете браузъра и почистете с ccleaner

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,искам да попитам нормално ли е хромчето да товари толкова????

post-345966-0-89816100-1394704791_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На кратко, Да. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо си във грешка.Това че има повече отворени процеса не означава че товари.

Можеш да говориш за товарене, ако долу процесора е на 80/90%.

А той си е колкото е и друг браузър.

А за процесите:

За да са толкова много зависят от твоите разширения, които си инсталирал.

Аз нямам такива и при мен процесите са четири.

http://prikachi.com/images.php?images/405/7156405Z.jpg

А ето от друг браузър.Пак си товари толкова.

http://prikachi.com/images.php?images/411/7156411h.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здравейте.!

Дайте акъл как да конфигурирам браузъра, като кликна върху torrent (а не magnet) и да го отваря директно в мюторента, а не първо да изтегля самият ".torrent" файл, и след това да трябва да го зареждам като го отворя.? :)

Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.!

Дайте акъл как да конфигурирам браузъра, като кликна върху torrent (а не magnet) и да го отваря директно в мюторента, а не първо да изтегля самият ".torrent" файл, и след това да трябва да го зареждам като го отворя.? :)

Като сложиш следната отметка:

http://prikachi.com/images.php?images/8/7162008S.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здр! Ползвам Google chrom /с windows 7/ oт дълъг период от време но напоследък ми създава проблеми:

-страници не се зареждат

-бавно преминаваме от един прозорец в друг

-понякога излиза съобщение,че приставка е блокирала приложението

-напомняния за сваляне на допълнителни  приложения

aко знае някой необходимите настройки или актуализации нека ги спомене по възможност тук?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здр! Ползвам Google chrom /с windows 7/ oт дълъг период от време но напоследък ми създава проблеми:

-страници не се зареждат

-бавно преминаваме от един прозорец в друг

-понякога излиза съобщение,че приставка е блокирала приложението

-напомняния за сваляне на допълнителни  приложения

aко знае някой необходимите настройки или актуализации нека ги спомене по възможност тук?

А какво не ви хареса в специализираната тема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, днес в трея ми се появи една камбанка от google chrome и пише, че са някакви известия. Как мога я премахна и изключа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, днес в трея ми се появи една камбанка от google chrome и пише, че са някакви известия. Как мога я премахна и изключа?

напиши в адрес бара chrome://flags ,намери Enable Rich Notifications и избери disabled от падащото меню за настройки.

Редактирано от emil644466 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

напиши в адрес бара chrome://flags ,намери Enable Rich Notifications и избери disabled от падащото меню за настройки.

Благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От днес имам следния проблем - не мога да отворя Chrome. След като цъкна в-ху иконкатат, до курсора на мишката ми излиза пясъчния часовник (който показва че дадено действие се зарежда) и до там. Рестартирах си компютъра и преинсталирах Google Chrome пак нищо... Не искам да си сменям браузера, с този съм си свикнал...

Редактирано от 0rangew (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Task manager показва ли ти го като процес? Как инсталира Chrome отново?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва ми като отворя някоя галерия в някой сайт с един клик да изтегли цялата галерия  с всички снимки ,вместо ръчно да ги тегля 1 по 1.Нямам предвид всички снимки в сайта , а само тези в отворената галерия.Като тази например.Kато се кликне на снимка се отваря галерия с няколко снимки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Task manager показва ли ти го като процес? Как инсталира Chrome отново?

Не, не ми го показва като процес. Изтеглих си го от тук и съотвено то само се инсталира.

Редактирано от 0rangew (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, не ми го показва като процес. Изтеглих си го от тук и съотвено то само се инсталира.

Пробвайте с тази версия http://portableapps.com/apps/internet/google_chrome_portable

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно няма такъв адон.Тогава програма ако има...

Аз ползвам Down ThemAll плъгин на Firefox, за такива цели. Все още не съм намерил нещо, което да работи така на Chrome и за това си държа и двата браузъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...