Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

http://everydaylife.globalpost.com/change-font-size-google-chrome-pages-27249.html

Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Не мога да тегля никакви файлове с Google Chrome... грешката е ''Не бе успешно - Недостатъчни разрешения''

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да с друг става..

Можеш да го преинсталираш със същата или с по-стара версия, като изключиш ъпдейтите. Даже по отношение на ъпдейтите , всичко освен дефинициите на антивирусната, по мое мнение е по-добре да бъде изключено. След деинсталация, предлагам да почистиш със CCleaner. Или както ти е предложил колегата , да използваш друг браузър. Аз съм с Хромирания и за сега съм доволен.

Редактирано от keba (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.!

В Огнената лисица съм активирал изчистване на историята при затваряне на браузъра с следните настройки:

7586148s.png

И ме интересува дали в Chrome има такава (подобна) опция или възможност.?

Благодаря и лека вечер.! :)

// Едит:

Някой ползвал ли е 64-битовата версия на Chrome и по-добре ли се държи на 64-битов Windows от другата.?

Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте днес почнах да пиша по някакъв странен начин, който не ми харесва някой ще ми каже ли как да го оправя? снимки: http://prntscr.com/4k25jd http://prntscr.com/4k25sg 

Моля ви помогнете ми този ръкописен стил ме убива.. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не сте наясно с тези „истории“! Пиша Ви от Мозила...! Браузъра няма връзка. Ровили сте в  настройките на „уиндоус“ и (без познания) сте проявили своеволие....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами същност не знам как стана на другия ден като си пуснах компютъра си беше така дали не е от изтриването на prefetch-a или %temp%

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.!

Защо Google Chrome не може да се самоактуализира до последната си версия и изписва следната грешка.? Стартиран е като Администратор, но без положителен резултат... Разбира се, че не ми пречи да си изтегля последния инсталатор, но ми е интересно дали необновяването е в резултат на проблем, който имам аз (частичен случай) или е масово "явление", тоест имам проблем с сървъра им (нещо подобно) или пък изобщо не им работи тази функция.

Благодаря за отговора, лека и спокойна вечер.! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.!

Защо Google Chrome не може да се самоактуализира до последната си версия и изписва следната грешка.? Стартиран е като Администратор, но без положителен резултат... Разбира се, че не ми пречи да си изтегля последния инсталатор, но ми е интересно дали необновяването е в резултат на проблем, който имам аз (частичен случай) или е масово "явление", тоест имам проблем с сървъра им (нещо подобно) или пък изобщо не им работи тази функция.

Благодаря за отговора, лека и спокойна вечер.! :)

Защо не натиснеш бутона Report an issue?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не натиснеш бутона Report an issue?

Не е там въпроса, ще го направя, никакъв проблем не е. Просто ме интересува при другите как е. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е там въпроса, ще го направя, никакъв проблем не е. Просто ме интересува при другите как е. :)

Не знам при "другите" какво означава.

Но аз съм имал проблем със Хрома и и по този начин съм си решавал проблема.

Тоест, от супорта на хрома си попрявят всичко..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам при "другите" какво означава.

Но аз съм имал проблем със Хрома и и по този начин съм си решавал проблема.

Тоест, от супорта на хрома си попрявят всичко..

С "другите", визирах потребители от този форум ползващи Chrome, но както и да е... :) Ще се свържа с съпорта относно този проблем, току-виж се е оказъл само при мен и решението е просто. :)

Благодаря, че се отзовахте бързо.!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С "другите", визирах потребители от този форум ползващи Chrome, но както и да е... :) Ще се свържа с съпорта относно този проблем, току-виж се е оказъл само при мен и решението е просто. :)

Благодаря, че се отзовахте бързо.!

Аз съм един от потребителите.

Веднъж имах подобен проблем, и след като писах на супорта на Хрома, всичко се оправи.

Надявам се че и при теб ще е същото.

Пиши ако няма промяна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер.!

Наблюдавам забавяне на зареждането на заглавната непосредствено след стартиране на браузъра и въобще. Заглавната ми е на българския Google с  <https>. Идеи как да го оправя.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задай за начална страница http://www.google.bg за български или http://www.google.com

Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задай за начална страница http://www.google.bg за български или http://www.google.com

Наблюдавам осезаема разлика, благодаря за което!  :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нормално е да има разлика - скорост за сметка на сигурност и обратно :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, от вчера гледам че ми се промени шрифта на Chroma и стана наклонен, кво ли не пробвах за да го променя и все не става. Преинсталирах браузара, сложих настройките на шрифтовете на Windows по подразбиране и пак неще да се оправи, а на IE всичко е ОК.Също така забелязах че това не става на абсолютно всеки сайт. Ето снимки: снимка1, снимка2, снимка3

Редактирано от lorda97 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щракни на иконката "Setting"

Щракни на "Show Advanced setting" в дъното на страницата

Сега виж "Web Content" и до него бутон "Custom fonts" - щракни на него и си настрой шрифт по вкус.

И си готов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тва беше първото нещо, което направих, но какъвто и шрифт да сложа нищо не се променя. Другото което видях е че когато текста е болднат си стои изправен.

Edit: Оправих се :) Ако някой има като моя проблем, ето го решението: 

1.Open Chrome 

2.Go to: chrome://flags#disable-direct-write 
3.Click “Enable” (this will actually disable DirectWrite, please confirm the background changes to white as that indicates DirectWrite is off) 
4.Select "Relaunch Now" at the bottom of your screen 
5.Your text should now display normally 

Редактирано от lorda97 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер!

Кажете как да настроя браузъра, така че по подразбиране видеа от youtube да тръгват в HD (ако има), разбира се. :)

Спор(т)на седмица!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...