Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Google Chrome (обединена)

Препоръчан отговор

Всъщност това 32 или 64 битов браузър ли е?

Би трябвало да е 32 битов,изтеглих го от kaldata - - - > Google Chrome 39.0.2171.95 Stable (28.13 MB)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди да отворя task manager-а на chrome,отворих диспечера на задачите и се оказа,че в момента са само два процеса - chrome.exe;

А,ето и скрийншот от task manager-а на chrome :

gfMVBG8.jpg

Няма нищо нерердно.Ако му зададеш да отваря празна страница ще имаш само един процес, който да рабопти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За теста - пробвай портативен хром ак ще се държи на машината ти:

http://portableapps.com/apps/internet/google_chrome_portable

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма нищо нередно.Ако му зададеш да отваря празна страница ще имаш само един процес, който да работи.

Да,наистина е така!  :)

За теста - пробвай портативен хром ак ще се държи на машината ти:

http://portableapps.com/apps/internet/google_chrome_portable

Пробвах с портабъл версията на хрома,същата работа е,просто процесите варират в зависимост от добавките и това,което спомена ba4o_kiro64 по горе! :)

Благодря ви за вниманието приятели! :handshake:

Редактирано от Eternal Life (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...Ако му зададеш да отваря празна страница ще имаш само един процес, който да рабопти.

Нали все пак трябва да се напълни със съдържание? Какъв е смисълът от горното? Ако е само за тест - ок.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези от "Google Chrom" се оляха да правят ъпдейт с нови версии, и накрая, оставиха на най скапаната - според мен ! 

Преди не ми правиши такова впечатление за зареждане/забавяне но тази версия е направо отвратителна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали все пак трябва да се напълни със съдържание? Какъв е смисълът от горното? Ако е само за тест - ок.

Казах го със цел автора да схване какви са процесите.На кого са.Защо има толкова процеси.

Мисля че така беше по лесно да му се обясни. А не че трябва да кара без нито един процес.

При мен ето колко си работят и не ги спирам:

http://prikachi.com/images.php?images/388/7845388r.jpg

И знам всеки защо е отворен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Възмутен съм - ъпдейтна се до нова версия и ми изчезнаха всички отметки! А и се появи нова "екстра", наречена "Хора"... Това да не е обществен компютър, че всеки да си прави свой профил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази (39.0.2171.99) ли е версията? Да знам да я прескоча :)

От 2-3 години ползвам Хром-а портативен и съл мн доволен! Един-два пъри имах проблем - за 2-3 минути преинсталация на място и съм отново огИн :)

Изобщо голяма лесннка си е ползването на портативни приложения.

Редактирано от belivakov (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Възмутен съм - ъпдейтна се до нова версия и ми изчезнаха всички отметки! А и се появи нова "екстра", наречена "Хора"... Това да не е обществен компютър, че всеки да си прави свой профил.

Това с хората го имаше още в предишна версия. И огледай пак, букмарките са си на място

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поняога се появява такъв момент при актуализирането - скриват се отметките или иконата на началната страница. Погледни в Настройите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази (39.0.2171.99) ли е версията?...

Да.

Това с хората го имаше още в предишна версия. И огледай пак, букмарките са си на място

Не съм обърнал внимание на предната серия, защото не ми се е налагало да го правя. Но няма и помен от отметките ми. 

Поняога се появява такъв момент при актуализирането - скриват се отметките или иконата на началната страница. Погледни в Настройите.

Иконата за началната страница си я извиках, но никъде в настройките не си намирам отметките - в диспечера им е празно, няма нищо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Раазрешено ли е показването на отметките? Има ли отметка на тази настройка? Ако има и редът е показан без отметки, може да се възстановят от архивираните отметки (при спрян браузър файлът bookmark.bak се преименува на bookmark)

%LOCALAPPDATA%\Google\Chrome\User Data\

Show Home button
New Tab page Change

Always show the bookmarks bar
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно на какво попаднах днес,относно хрома :

https://www.youtube.com/watch?v=yvDaM65Eygg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Раазрешено ли е показването на отметките? Има ли отметка на тази настройка? Ако има и редът е показан без отметки, може да се възстановят от архивираните отметки (при спрян браузър файлът bookmark.bak се преименува на bookmark)

%LOCALAPPDATA%\Google\Chrome\User Data\

Show Home button
New Tab page Change

Always show the bookmarks bar

Всичко е разрешено, само дето ги няма отметките. Ако знаех, че така ще стане, щях да си копирам първо двата файла от скритите папки в административния акаунт и да ги заместя, както правя при всяко преинсталиране в домашни условия, ама на служебния, на който стана издънката..

Липсват и всички разширения, които бяха инсталирани. 

Любопитно е, че току що вкъщи се ъпдейтна Chrome на два компютъра и всичко си е на мястото. Странна работа.

Не че не мога да ги възстановя, но не е там работата.

Благодаря за съветите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз веднъж съм "патил" от ъпдейт След тази операция всичо беше сринато. Нямаше отметки, пароли...Та падаше едно прехвърляне на файлчета.

Пробвай да направиш Reset на браузъра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пароли не пазя, всички данни се чистят според възможностите на инсталираните браузъри, а в края на деня забърсвам и със CCleаner, защото Chrome и Opera (12.17 можеше) не се изчистват автоматично при затваряне.

Възстанових всичко с прехвърляне на отметките от домашен компютър, но ми е странно, че тоя ъпдейт на конкретния лаптоп протече като нова инсталация - за мен е прецедент.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един въпрос - на фокса имам таб микс плюс в който много ползвам една функция - като задържа курсора на някой таб ми се отваря без да натискам.Отдавна търся нещо такова за хрома но не намирам.Някой има ли идея по въпроса?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Chrome Toolbox Редактирано от belivakov (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не иска да се инсталира.Дава ми за момент че е инсталирано и след това изчезва и статуса му в магазина се променя отново на "налично за хром" вместо "инсталирано". :(

Редактирано от macsim29 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай с нулиране настройите на браузъра.

Първо зачети кои компоненти се засягат

https://support.google.com/chrome/answer/3296214?hl=en

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!
Напоследък през последните 2-3 месеца забелязвам един странен проблем с отметките ми.
Например запазвам няколко отметки или редактирам или местя отметки, след няколко минути забелязвам, че промените са връщат обратно. Този проблем го нямах преди.
Потърсих из интернет доста, но не намерих подобна тема.

Дано ми помогнете!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Проблема ми с браузъра е следния: при отварянето на браузъра сам си отваря 2ри раздел с някакви страници които никога не посещавам. Също така като като заредя някое радио и го оставя сам си отваря 2ри,3ти и 4ти  с някакви страници. Много е досадно. 

Питах познати из нета казаха ми да пробвам с Addblock plus и опитах,но не става. Рестартирах първоначалните настройки,но и от това не стана. 

Вкъщи имам 2 компютъра-настолен и лаптоп като и на 2та използвам същия браузър както и на телефона си,но проблема е само на лаптопа.Радвам на удобството от това,че използвам профила си в Google и всичко ми се синхронизира,заради което не искам да сменям браузъра си! 

Предполагам,че преинсталиране на Windows (7 ultimate х64) ще реши проблема,но скоро го правих и не ми се иска пак да го правя.

Не открих друг с подобрен проблем из нета затова реших да пиша за проблема ми и да помоля за помощ! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е вероятно засядащ ляв бутон на мишката. Ето, че благодарение на него си мултиплицирахте темата в 3 екземпляра.

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не открих друг с подобрен проблем из нета затова реших да пиша за проблема ми и да помоля за помощ! 

Моя съвет е да си провериш устройството за зловредни програми , при колегите от - Премахване на зловреден софтуер - HiJackThis логове. Може да е от копието , а може и ти постоянно да посещаваш страница , която вече е заразена и проблема бърза се завръща , макар и след скорошна преинсталация..

Проблема е вероятно засядащ ляв бутон на мишката. Ето, че благодарение на него си мултиплицирахте темата в 3 екземпляра.

Съмнявам се колега , да е от бутона. По-скоро три пъти му я местят темата в съществуваща вече такава. Не може да се обяснява на всеки новодошъл , че първо трябва да чете правилата на форума , след това да ползва търсачката и чак след това да създава теми и да пише мнения.

Редактирано от keba (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване