Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Как да оставя Google Chrome запазен в паметта ? В предишните версии тази опция беше по подразбиране, но сега с новите версии я махнаха и съответно бави когато трябва да го стартирам отново. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Изтеглете и стартирайте програмата AdwCleaner (by Xplode). Затворете всички стартирани програми и браузъри Кликнете два пъти върху adwcleaner.exe за да стартирате инструмента. Този път маркирайте

Точно под хикса горе вдясно има един бутон. Ето го нагледно:   Избираш меню "Настройки". След това правиш така:     Цъкаш на "Задаване на страници" и пишеш в полето, което ще се отвори страни

Те тука булка: https://support.google.com/chrome/answer/95314?hl=en

Публикувани изображения

Тази настройка е чекната, но след като затворя браузъра той си килва всички chrome.exe процеси.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как се премахваше тази лента? Появява се само при отваряне на нов раздел. Отметката на “Показване на лентата на отметките“ съм я махнал. Нямаше я до сутринта, след това се появи, след като зададох на браузъра настройките по подразбиране.  

56a14387e6263_(10).thumb.png.8b844768fc5

Редактирано от plmen88 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като отворя хроме и заедно с другите страници започна да ми се отваря и  някаква търсачка searching.com .Как да я премахна ?Търсих къде ли не в настройките на хрома но никъде не открих линк или каквото и да било към нея. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди малко пуснах и adwcleaner да сканира,но и след скана и рестарта на компа проблема пак си го има.

Редактирано от smurfavr (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, icotonev написа:

www-searching.com е потенциално нежелана програма

Това е сайт. Нежелана е добавката в браузъра.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пуснах Wise Registry Cleaner да почисти (не знам дали имаше полза)и рестартирах браузера след което ми показа съобщение,че  програма е променила настройките на хрома и да  задам фабричните настройки.Така и направих и за сега спря да се показва скапаната търсачка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 21.04.2014 г. at 16:51, ivan1975 написа:

здравеите защо с google ghrome ми забиват клиповете а с iternet explorer ми върват перфектно може ли да е от настроиките

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте!
Защо. когато отварям в google chrome, една-две страници и се отварят още около 10 други процеси?
Скоро преинсталирах компютъра и инсталирах google chrome. Това е доста странно, защото не си спомням, преди да е било така както е сега.

srQaeJA.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото всичко в хрома се отваря в отделен процес. Всичко - включва отделните прозорци, раздели, добавки...

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Как да запазя търсенето на български? Задавам България и всичко е ОК докато не спра браузъра след което пак трябва да го правя.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, Tanner Foost Foust написа:

Някой работил ли е с административният темплейт за групова политика на гугъл хром?

Поне аз нищо не разбрах какво питаш?  За потребителите ???

b_multiple_user.png

Редактирано от acnekt (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-скоро пита за това - https://support.google.com/chrome/a/answer/188453?hl=en&ref_topic=2936229

Редактирано от jhoro (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля помогнете 

След преинстал на Windows-а Chrome не запомня пароли и е много досадно всеки път да влизам в акаунти.

Вече пробвах от  chrome://settings/content - Allow local data to be set" , но не става,от Password and forms съм сложил отметка на offer to save your web passwords,  преинсталирах и браузъра, но пак не се получава.

Някои с идеи...?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, boika11 написа:

Моля помогнете 

След преинстал на Windows-а Chrome не запомня пароли и е много досадно всеки път да влизам в акаунти.

Вече пробвах от  chrome://settings/content - Allow local data to be set" , но не става,от Password and forms съм сложил отметка на offer to save your web passwords,  преинсталирах и браузъра, но пак не се получава.

Някои с идеи...?

Пробвайте с портабле версия или истрийте хром браузъра с тази програма http://download.cnet.com/IObit-Uninstaller/3000-2096_4-75161625.html?part=dl-&subj=dl&tag=button и пак го инсталирайте и ще се опитам да позная преинсталирали сте с доста пипнато копие на уиндоус ,хрома изобщо не знае къде се намира според мен деинстал и после инсталл.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За премахване на хром:

https://www.google.com/chrome/cleanup-tool/

И съм ЗА използването на chrome portable

Освен това може да се пусне синхронизиране с google при наличие на профил в google.

https://support.google.com/chromebook/answer/165139?hl=bg&ref_topic=2586013

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтрих хром браузъра с дадената програма след това го инсталирах на ново - не става, опитах и портабле версия същото неще и неще да запомни парола.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А в друг браузър пробва ли да запазиш парола? Примерно в Internet Explorer. Започвам да си мисля за проблем в Windows.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 19.03.2016 г. at 13:04, jhoro написа:

Благодаря върши работа.

По принцип чета дескрипшъна на политиките и се уча на "проба и виж какъв е резултата"

Много шантав е начина на подкарването на този административен темплейт  за хром.

Особеното е че се постига свързаността на клиентският браузър хром на клиентската машина с груповите политики на сървъра не само като се импортне темплейта на хрома в сървъра но и след това  трябва да се диплойне определена хром вересия за  корпоративни цели, за ентърпрайса която е достъпна. Диплойва се по мрежа с автоматична инсталация  с някаква базова групова политика и чак тогава вече всичко захапва и работи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3/21/2016 at 0:58, ExaFlop написа:

А в друг браузър пробва ли да запазиш парола? Примерно в Internet Explorer. Започвам да си мисля за проблем в Windows.

Да пробвах в Internet Explorer, там запазва паролите .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от dream3dprint
      Здравейте. Наскоро намерих много полезен ад он за тубата. Казва се Youtube color filters - https://chrome.google.com/webstore/detail/youtube-colors-filters/ojgmbbegpppllieiibjipgbpbnmonofi

След като го инсталирате, отваряте тубата, натискате на ад-она и така ще може да регулирате  brightness, contrast, saturation и други. Пробвах го и наистина прави чудеса. Досега все едно съм гледал тубата 10 нива надолу.
    • от DarkEdge
      В тази тема ще поддържам актуализирането на преносимите версии на браузъра

За всичко свързано с инсталираната версия на браузъра - тук

Излезе портативното издание на последната стабилна версия на въпросния браузър за Windows платформа.
      39.0.2171.99

И понеже cent браузърът се обновява по-рядко, ще поставям данните за последната му версия тук, в началния пост.

Cent Browser 4.1.7.182
      Страница
      Промените
      32битов инсталатор
      32битов портативен
      64битов инсталатор
      64битов портативен

Добавям и SRWare Iron тук:

Страница
      Изтегли web баизран инсталатор на портативен SRWare Iron 32-64 битов 
    • от Славчо Хаджийски
      Здравейте, фенове на Puppy Linux! 
      Свалих си на флашка Slacko64-6.3.0. Свалям Chrome.deb и той се инсталира автоматично на флашката, но не мога да го стартирам, въпреки че иконката му се появява в папка Интернет. Не зная кода за стартиране от терминал на Puppy Slacko6.3.0. 
      Моля, помогнете! 
    • от Sarditata
      Днес имаше ъпдейт на Хрома и оттогава не може да се включи wi fi Помощ!!!!
    • от HackerX
      Здравейте!
      Вече от доста време насам имам проблем с браузъра на Гугъл и сайта на Фейсбук - зареждам news фийда (началната страница), въртя си надолу - всичко добре. Но като минат няколко минути започва да ми насича и в task manager-а на Хром виждам, че се товари много процесора за тази страница. Презареждам я и се оправя, докато не минат пак няколко минути и да започне отново да товари.
      При вас има ли го това, от какво може да е и как мога да го оправя?

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване