Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Аз използвам ublock origin.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, в най-новата верися на Chrome има промени и не мога да открия как да изтрия профила си след като съм бил логнат с него в даден компютър. Преди опцията беше Settings- Remove, а сега не мога да я открия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Spoiler
  1. Open Chrome.
  2. At the top right, click the button with your name or People People.
  3. Click Manage people.
  4. Point to the person you want to remove.
  5. At the top right of the person, click More More and then Remove This Person.
  6. Confirm by clicking Remove This Person.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Оправих се мерси.

Редактирано от miazmatik (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако сам не можеш - ще помогнем... ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой беше файла с запаметените сайтове които трябва да запазя? Bookmarks или Bookmarks.bak?

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Bookmarks 
В .bak е архив на по-старо състояние на bookmarks

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При заместване трябваше ли да се преименува на .bak?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За "бисквитките" доста се е писало, но ще попитам още нещо. Навсякъде пише, че те са опасни начини за достъп до наша лична информация и се препоръчва да се забранят. В Гугъл хром няма по-лесно нещо. Проблемите почват след това. Разни сайтове, като АБВ поща, и дори "Калдата", спират да се отварят, ако пустите бисквитки не са разрешени. Явно на отсрещната страна е много важно да може да се сдобие с какви ли не наши данни. При затваряне на браузера може да се изтрие историята на сърфиране, където са и те. Дали това е достатъчно, за да прекъснем връзката към злонамерени сайтове? Дали това не е пътят, по който мой имейл адрес се появява на разни места, нямащи нищо общо с мен ( като досадното подканяне от фалшив Пей-пал с подкана да актуализирам акаунта си, а аз нямам акаунт)?

22.PNG

24.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, B3M2W0 написа:

За "бисквитките" доста се е писало, но ще попитам още нещо. Навсякъде пише, че те са опасни начини за достъп до наша лична информация и се препоръчва да се забранят. В Гугъл хром няма по-лесно нещо. Проблемите почват след това. Разни сайтове, като АБВ поща, и дори "Калдата", спират да се отварят, ако пустите бисквитки не са разрешени. Явно на отсрещната страна е много важно да може да се сдобие с какви ли не наши данни. При затваряне на браузера може да се изтрие историята на сърфиране, където са и те. Дали това е достатъчно, за да прекъснем връзката към злонамерени сайтове? Дали това не е пътят, по който мой имейл адрес се появява на разни места, нямащи нищо общо с мен ( като досадното подканяне от фалшив Пей-пал с подкана да актуализирам акаунта си, а аз нямам акаунт)?

22.PNG

24.png

Извинявай,но малко смешно ми се вижда,човек ползващ уйн10 и Google Chrome за браузър и съответно гугъл търсачка,да се притеснява за конфиденциалността си заради бисквитките.............

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе, различно си е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвам Chromium най новата версия, но ме предупреждава за някакъв проблем и ме е истрах да я ползвам , за това да питам тук някой наясно ли е със сигурноста на най новата версия. Ето снимки https://imgur.com/a/oAwwW

И ме праща към тоя линк http://www.chromium.org/developers/how-tos/api-keys

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да попитам някой да забелязва премигване докато си браузва в нета? Вчера докато се ровя тук таме и изведнъж браузъра премигна. Викам да не е нещо от драйвърите, но съм с най новите а и това го прави само в Хрома.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля кажете как да ги спра тия изскачащи прозорци - Ad Guard не върши никаква работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, haidukpikaso написа:

Моля кажете как да ги спра тия изскачащи прозорци - Ad Guard не върши никаква работа.

Ето махнете Ad Guard и сложете това : https://chrome.google.com/webstore/detail/scriptsafe/oiigbmnaadbkfbmpbfijlflahbdbdgdf?hl=en

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, haidukpikaso написа:

Ad Guard не върши никаква работа.

Я пак и с повече думи, моля! Това абсолютно не е вярно! Освен, ако няма зараза на машината.
@Gangosa, как ScriprtSafe пази от зловредия?

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, DarkEdge написа:

Я пак и с повече думи, моля! Това абсолютно не е вярно! Освен, ако няма зараза на машината.

Продължават да се отварят - и други сайтове изскачат,  от тоя Ербет вече ми се повръща.

И ти остави че трябва и тях да затварям ами и на Аd Guard-а и на него пък отделно някакви диалогови прозорци затварям, мъка мъкаааа

какво - да ти ги снимам ли

преди 10 часа, Gangosa написа:

Ето махнете Ad Guard и сложете това : https://chrome.google.com/webstore/detail/scriptsafe/oiigbmnaadbkfbmpbfijlflahbdbdgdf?hl=en

благодаря, дано това помогне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, haidukpikaso написа:

какво - да ти ги снимам ли

преди 3 минути, haidukpikaso написа:

на Аd Guard-а и на него пък отделно някакви диалогови прозорци затварям

Да

С efbet няма да можеш да се сбориш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми ето виж му прозорците

1JPGmPV2bdmJWvNBiOk3mjaJ1522927922.jpg

и още един

2JPG7WyXCLRu4F6JIm2Uctd61522928006.jpg

и си натискаш на някакъв сайт и сайта не се отваря от първия път и нещо си изскача, днес явно с това ще ме тормози

3JPGLQoSN80xlxSVGZVc8KXr1522928131.jpg

е как в Мозилата ги няма тия мъки а, нямало да се отърва от ербета, ужас

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз не съм с хром,но ublock origin с активирано негово блокиране на изкачащи прозорци не пуска ефбет - само се вижда,че изкача и се затваря само.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, emil644466 написа:

аз не съм с хром,но ublock origin с активирано негово блокиране на изкачащи прозорци не пуска ефбет - само се вижда,че изкача и се затваря само.

така е да с Мозилата, и аз съм с него и няма такива ефбети

ама при Хрома нали виждаш каква мъка е, и то не че ми притрябвал ама фейса върви по-добре на него и онлайн телевизиите, затова съм го инсталирала

ще се разделям скоро с това ХР и ще се оправи работата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, haidukpikaso написа:

Ама ти да вземеш да прочетеш какво пише Adguard - предупреждава те, че на сайта има крипто копачка и пита да й разреши ли да работи. Като сложиш отметка и [Отказ] и повече никога няма да те пита, а направо ще си блокира копачките.
Моля, не обвинявай незаслужено инструмента!!! 

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, DarkEdge написа:

Ама ти да вземеш да прочетеш какво пише Adguard - предупреждава те, че на сайта има крипто копачка и пита да й разреши ли да работи. Като сложиш отметка и [Отказ] и повече никога няма да те пита, а направо ще си блокира копачките.
Моля, не обвинявай незаслужено инструмента!!! 

не става, и отметки слагам и пак си излизат

писна ми да слагам отметки вече

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от DarkEdge
      В тази тема ще поддържам актуализирането на преносимите версии на браузъра

За всичко свързано с инсталираната версия на браузъра - тук

Излезе портативното издание на последната стабилна версия на въпросния браузър за Windows платформа.
      39.0.2171.99
    • от Славчо Хаджийски
      Здравейте, фенове на Puppy Linux! 
      Свалих си на флашка Slacko64-6.3.0. Свалям Chrome.deb и той се инсталира автоматично на флашката, но не мога да го стартирам, въпреки че иконката му се появява в папка Интернет. Не зная кода за стартиране от терминал на Puppy Slacko6.3.0. 
      Моля, помогнете! 
    • от Sarditata
      Днес имаше ъпдейт на Хрома и оттогава не може да се включи wi fi Помощ!!!!
    • от HackerX
      Здравейте!
      Вече от доста време насам имам проблем с браузъра на Гугъл и сайта на Фейсбук - зареждам news фийда (началната страница), въртя си надолу - всичко добре. Но като минат няколко минути започва да ми насича и в task manager-а на Хром виждам, че се товари много процесора за тази страница. Презареждам я и се оправя, докато не минат пак няколко минути и да започне отново да товари.
      При вас има ли го това, от какво може да е и как мога да го оправя?

• от bumblebee
      Здравейте,
      след преинсталация на Windows (10) имам странен проблем с google chrome. Допреди преинсталацията си седях логнат във всички сайтове, които посещавам - Youtube, facebook дори и тук във форума, но сега всеки път като затворя Chrome и вляза пак трябва да се логвам отново.
      Някаква идея?
  • Дарение

• Добави ново...