Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

За XP последната версия е 49.0.2623.112

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Иво Димов написа:

Не може да инсталираш нова версия :) не се поддържа за ХП ,SlimJeta e баш хром базиран браузър но за ХП .Хром спряха да поддържат Хп отдавна

Добре де и майкрософт спряха поддръжката на XP ама той още работи.Теоретично би трябвало и с хрома да е така.

DarkEdge а сега коя е последната версия на Chrome?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич как да ти обясня ,че ората пишещи хрома като софртуер не пишат версии съвместими със xp и виста :) ?Тва се еедно сложиш бензин А 86 на съвременна спортна кола :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, zliat написа:

Теоретично би трябвало и с хрома да е така.

преди 9 минути, DarkEdge написа:

За XP последната версия е 49.0.2623.112

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, zliat написа:

Добре де и майкрософт спряха поддръжката на XP ама той още работи.Теоретично би трябвало и с хрома да е така.

DarkEdge а сега коя е последната версия на Chrome?

Що не прочетеш ко ти писах? ХР винаги ще ти бачка дори и след 10 години

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Иво Димов написа:

Пич как да ти обясня ,че ората пишещи хрома като софртуер не пишат версии съвместими със xp и виста :) ?Тва се еедно сложиш бензин А 86 на съвременна спортна кола :)

кофти сравнение избра.86 е само индекса на октаново число. с А 86 ще върви ама като лада и ще пърди пуши дими и няма да е много спортна.
За да не пускам отделна тема с Mozilata какво да правя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, zliat написа:

Последната версия на хром е 72.0.3626.96

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, zliat написа:

кофти сравнение избра.86 е само индекса на детонационно горене. с А 86 ще върви ама като лада и ще пърди пуши дими и няма да е много спортна.

Правилно ти е казал и ти се описа с това ХР

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, zliat написа:

Здравейте!

Имам проблем с chrome.От време на време ми се гледа филм онлайн
обаче като тръгна да влизам в някой от сайтовете за това получавам това (снимка):

Като цъкнеш на Подробности не ти ли позволява да продължиш ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, [email protected] написа:

Като цъкнеш на Подробности не ти ли позволява да продължиш ?

"Клиентът и сървърът не поддържат обща версия на протокола SSL или общ комплект за шифроване през него. Вероятна причина за това е, че сървърът се нуждае от алгоритъма RC4, който вече не се смята за надежден."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам защо напоследък имам някви проблеми с Хроме . На клиповете с ниско качество от време на време премигват и екрана става зелен за една сек и спира след около 20-30 секунди пак така. Не знам какво става. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 7.01.2013 г. в 16:35, galidbul написа:

Проблемът е следният: запазва ми данните въведени във всякакви полета за формуляри - ленти за търсене, полета за заглавие на тема във форум, дори анти-спам кодовете. В Настройки дадох изчистване данните за сърфирането като маркирах всички опции освен за пароли. Въпреки това нищо не се изтри всички такива стари данни даже отпреди месеци останаха и ми излизат в списък с предложения като кликна на дадено поле.

имам 3 въпроса:

1)как да ги изтрия?

2)мога ли да управлявам тези данни, които не искам да трия - например за пощи, фейсбук, форуми и прочее е удобно потребителското име да се запазва и като кликна в падащо меню да ми даде предложи списък с използваните - случва се обаче да чукна грешен бутон при въвеждане - как да махна излишното грешно име без да ги трия и въвеждам наново всичките?

3) как да направя така, че за даденото поле да излизат само данни, които са въвеждани в него, а не всевъзможни - например за даден форум (който и да е, всеки един) като кликна на тема ми предлага думи и изрази които съм сиг че съм използвал в други сайтове, а в конкретния - не!

Хромът ми е версия 23.0.1271.97

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 23.02.2019 г. в 20:42, fresh_bones написа:

Не знам защо напоследък имам някви проблеми с Хроме . На клиповете с ниско качество от време на време премигват и екрана става зелен за една сек и спира след около 20-30 секунди пак така. Не знам какво става. 

Изключи хардуерното ускорение и пробвай.
Settings > Advanced > Use hardware acceleration when available >махни отметката.
Рестартирай браузъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Google пусна ново разширение за безопасно сърфиране Suspicious Site Reporter за събиране на информация за опасни сайтове и създаване на черен списък с такива.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Google  с поредната стъпка към пълен отказ от flash в новата версия (76) на хром:
https://www.anti-malware.ru/news/2019-07-31-1447/30317

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Конгресът на САЩ е обезпокоен от внедряването на DNS върху TLS в Google Chrome

Източник: https://www.anti-malware.ru/news/2019-09-30-1447/30913

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Краят на uBlock Origin за Google Chrome може би идва:

https://www.ghacks.net/2019/10/12/the-end-of-ublock-origin-for-google-chrome

Може и да дойде лъч надежда, защото се коментираше в доста теми (но ще е другата седмица):

https://www.reddit.com/r/chrome/comments/dgoymg/comment/f3fwlto

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Прави впечатление че всички изпробвани хром базирани портативки, не са такива по същество
При мен правят записите си в  "C:\Users\friend\AppData\Local\Chromium\User Data"
Трябва да отбележа че браузъра Cent  се явява изключение и наистина работи като портативна версия,
с пълна функционалност и възможност  за  пращане на временните файлове в папка по избор
В случая ползвам най-използваната папка от мен, където "трия саполя с ръкави"...правя каквото си искам
633076031_.JPG.507d3bf9dc7ccbea5d0ad97737b44150.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо пишеш кеша в папката за сваляне?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 минути, DarkEdge написа:

А защо пишеш кеша в папката за сваляне?

защото там често свалям и трия непотребни неща
когато браузъра е затворен и неговите данни се изтриват автоматично от чистачки
при отваряне на браузъра си създава временната папка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По същата логика можеш да създаваш папката на кеша в %temp%.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 9 минути, DarkEdge написа:

По същата логика можеш да създаваш папката на кеша в %temp%.

разбира се
просто тази папка я използвам за експерименти
временни файлове от PotPlayer ги копвам от тази папка, слагам ги в папка документи или папка видео, слагам разширение за видео и съм ток и жица
ползвам я за всичко което ми дойде на акъла, защото имам бърз достъп до нея по подразбиране

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от DarkEdge
      В тази тема ще поддържам актуализирането на преносимите версии на браузъра

За всичко свързано с инсталираната версия на браузъра - тук

Излезе портативното издание на последната стабилна версия на въпросния браузър за Windows платформа.
      39.0.2171.99
    • от Славчо Хаджийски
      Здравейте, фенове на Puppy Linux! 
      Свалих си на флашка Slacko64-6.3.0. Свалям Chrome.deb и той се инсталира автоматично на флашката, но не мога да го стартирам, въпреки че иконката му се появява в папка Интернет. Не зная кода за стартиране от терминал на Puppy Slacko6.3.0. 
      Моля, помогнете! 
    • от Sarditata
      Днес имаше ъпдейт на Хрома и оттогава не може да се включи wi fi Помощ!!!!
    • от HackerX
      Здравейте!
      Вече от доста време насам имам проблем с браузъра на Гугъл и сайта на Фейсбук - зареждам news фийда (началната страница), въртя си надолу - всичко добре. Но като минат няколко минути започва да ми насича и в task manager-а на Хром виждам, че се товари много процесора за тази страница. Презареждам я и се оправя, докато не минат пак няколко минути и да започне отново да товари.
      При вас има ли го това, от какво може да е и как мога да го оправя?

• от bumblebee
      Здравейте,
      след преинсталация на Windows (10) имам странен проблем с google chrome. Допреди преинсталацията си седях логнат във всички сайтове, които посещавам - Youtube, facebook дори и тук във форума, но сега всеки път като затворя Chrome и вляза пак трябва да се логвам отново.
      Някаква идея?
  • Дарение

• Добави ново...