Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Бар "Нашественици" (19.00 - 00.00)

Препоръчан отговор

• Отговори 6,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

кво стана? продадоха ли го?

"5 потребители преглеждат тази тема в момента (0 гости, 5 анонимни потребители)" много анонимки се събрахме

А! На литературна вечеринка в памет на едикойси ли сме?

пина колада за Марти - ама топла :P

Брех, много сте мили всички днес бре, да не повярва човек, и ако ми покажете къде е 00-то и тоалетната хартия ще сте златни...

мерси за пина коладата, следващият път бейлис ;) а ти си пийни от мен един джони вървяч biggrin.gif

скрийншот от твоята, моля...

аа к'ва беше схемата " Рушвет до 200 евро се приема за устна благодарност" нали? biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Брех, много сте мили всички днес бре, да не повярва човек, и ако ми покажете къде е 00-то и тоалетната хартия ще сте златни...

мерси за пина коладата, следващият път бейлис :P а ти си пийни от мен един джони вървяч biggrin.gif

аа к'ва беше схемата " Рушвет до 200 евро се приема за устна благодарност" нали? biggrin.gif

Бейлиса е дамско питие - няма се излагаш!!!

Редактирано от emmi (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ой, недей писа в религии да не помислят хората, че Сатаната се е появил и си прави лоши шеги с тях. Или, че некво извънземно се опитва да установи кантакт.

"...За Tuksum - баткото на Стояна, разправят, че все на егрека седял. И кога го оженили, той още на другио ден се върнал в планината, при овцете. Рекох “оженили”, защото на овчарите им избирали невести старите хора, дето си седат у селото, че нали момите са там. Моми у гората нема. Как Tuksum да си намери невеста сам, като е все на егрек. Та намерили му невеста, научили го какво да й работи, он се изширил еднаж, дваж и хванал балкана.

Веднъж, требе да е било по Петков ден, дошло запъхтяно едно дете от селото и отдалеко крещяло като приклещено:

-Бате Tuksum, вика, старите ме пратиа да ти кажем, дека жена ти е много болна и до сабале може да се откине, да си дойдеш, да се простите, оти оно знае ли се.

Бре, ами сега. Оставил Tuksum брато си Стоенчо, он вече бил пораснал, да пази стадото и заедно с детето слезнали у селото. Влиза дома Tuksum и що да види. Невеста Нифтора се тръшнала у дрехи и бере душа. Нагледал й се Tuksum, подсмръкнал от жал, па си рекъл:

- Така и така ще мре, барем да не си ойде зян, да взема да я сайдисам, доде е още топла.

Примъкнал се той под чергите и хванал, та я онодел. Невеста Нифтора отворила едно оче и се поусмихнала. Онодел я Tuksum още еднаж, она продумала и руменина избила по бузите й.

- Бре, рекъл си Tuksum, она комай се сафереса...

И фанал та я потретил. От третия път невестата живнала съвсем, станала от постелята, позамила се, па взела точилката да точи баница. Докато точила, Tuksum се превъртел заднешката и я онодел още еднаж. Невеста Нифтора запояла кръшна песен. Нагостила Tuksum с баница, сипала по ракия, пийнали они и Tuksum още еднаж я онодел.

На сабалето он се застегал па да оди на егреко, оти стоката требе да се чува и рани. Невеста Нифтора му турила баница за по път, наточила му оканица ракия, изпратила го до накрай селото по живо по здраво.

Върви по пато Tuksum и реве. Върви, реве, та си глава кине. На егреко брато Стоенчо го пита:

-Що стана бате, изпратихте ли невеста Нифтора?

- Какво да ревем за Нифтора, дума Tuksum хълцайки, Нифтора се оправи, я и намерих церо. Ревем за тата, дека лани го отървахме, та умре, да съм знаел..."

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
"...За Tuksum - баткото на Стояна, разправят, че все на егрека седял. И кога го оженили, той още на другио ден се върнал в планината, при овцете. Рекох “оженили”, защото на овчарите им избирали невести старите хора, дето си седат у селото, че нали момите са там. Моми у гората нема. Как Tuksum да си намери невеста сам, като е все на егрек. Та намерили му невеста, научили го какво да й работи, он се изширил еднаж, дваж и хванал балкана.

Веднъж, требе да е било по Петков ден, дошло запъхтяно едно дете от селото и отдалеко крещяло като приклещено:

-Бате Tuksum, вика, старите ме пратиа да ти кажем, дека жена ти е много болна и до сабале може да се откине, да си дойдеш, да се простите, оти оно знае ли се.

Бре, ами сега. Оставил Tuksum брато си Стоенчо, он вече бил пораснал, да пази стадото и заедно с детето слезнали у селото. Влиза дома Tuksum и що да види. Невеста Нифтора се тръшнала у дрехи и бере душа. Нагледал й се Tuksum, подсмръкнал от жал, па си рекъл:

- Така и така ще мре, барем да не си ойде зян, да взема да я сайдисам, доде е още топла.

Примъкнал се той под чергите и хванал, та я онодел. Невеста Нифтора отворила едно оче и се поусмихнала. Онодел я Tuksum още еднаж, она продумала и руменина избила по бузите й.

- Бре, рекъл си Tuksum, она комай се сафереса...

И фанал та я потретил. От третия път невестата живнала съвсем, станала от постелята, позамила се, па взела точилката да точи баница. Докато точила, Tuksum се превъртел заднешката и я онодел още еднаж. Невеста Нифтора запояла кръшна песен. Нагостила Tuksum с баница, сипала по ракия, пийнали они и Tuksum още еднаж я онодел.

На сабалето он се застегал па да оди на егреко, оти стоката требе да се чува и рани. Невеста Нифтора му турила баница за по път, наточила му оканица ракия, изпратила го до накрай селото по живо по здраво.

Върви по пато Tuksum и реве. Върви, реве, та си глава кине. На егреко брато Стоенчо го пита:

-Що стана бате, изпратихте ли невеста Нифтора?

- Какво да ревем за Нифтора, дума Tuksum хълцайки, Нифтора се оправи, я и намерих церо. Ревем за тата, дека лани го отървахме, та умре, да съм знаел..."

И изписа всичко това? ohmy.gif Е кой сега е зле?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

tuksum, не е ли малко тъпо да пишеш за себе си, точно в тази тема и толкова дълъг пост, ако рачна беше тук, щеше да ме подкрепи че си е нечовешко да четеш толкова много в неделя вечер...

аа tuksum = tamstoi ?!

Редактирано от frason (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
tuksum, не е ли малко тъпо да пишеш за себе си, точно в тази тема и толкова дълъг пост, ако рачна беше тук, щеше да ме подкрепи че си е нечовешко да четеш толкова много в неделя вечер...

аа tuksum = tamstoi ?!

И аз това викам - нечовешко е да четеш и пишеш толкова много тук. Е кой е зле сега?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И коя от вас е мечката? Щото това не съм аз.

Мога да ти кажа ,че това си т....................

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак аз ще ви отварям кръчмата cool.gif .Уф ,от снощи имам сметка да плащам май,аааааааааа! :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам снощи голям купон сте си спретнали.....

Редактирано от Trichocephalus (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гледам снощи голям купон сте си спретнали.....

У ,и аз го изтървах само от време на време се мярках да кажа едно наздраве.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да, тази вечер аз наливам, а минкова плаща ..отново laugh.gif:P

Нема да плащам неска вие снощи ме разорихте. :rolleyes: Аз вино ще пия ,благодаря.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Барман и Доктор - слагайте още две дзвезди на заведението biggrin.gif

Доктор ви не требе, споко, който падне, аз го нося до тях безплатно laugh.gif

Нема да плащам неска вие снощи ме разорихте. :rolleyes: Аз вино ще пия ,благодаря.

Аааа, обеща, не се дърпай biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване