Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Към момента всичко е дръпнато, поне аз нямам друга информация!

Редактирано от luckyboy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм споменавал че "Кинг софт" е добра в динамичен тест,нещо да съм споменавал за това? Че много ловяла и прочие?

Докато не покажеш нещо нагледно не вярвам,фенщината ви край няма.Искам факти а не празни приказки.

Аз нямам любима програмка на която да и свалям звезди и да я възхвалявам из БГ форумите,както голяма част от вас тук!

Когато ти задам въпрос тогава може да се включиш с подобаваш отговор. На въпрос да ми отговаряш с въпрос е признак :

1-во на ниска култура

2-ро на липса на адекватен отговор

Точно пък на мене за ниска култура и за фенщина да ми говориш...??? - както ти ми казваш , че не съм запознат с Краля, според мен точно ти избързваш и без да си запознат с участието ми във форума и отношението ми и начина на тестване на продуктите грешиш- да ми даваш оценки...

Що се отнася до липсата ми на адекватен отговор, и според теб повърхностната ми преценка към програмата - пак ще споря - три дни беше на 8 Pro заедно с NOD32 v6 RC - добре я разучих.

И самостоятелно я тествах и на виртуалната машина. Мога да кажа че я опознах...Нищо особено не е...

Съжалявам само че не запазих поне логовете на МБАМ и Хитмана след тестовете си... не съм искал да доказвам нищо на никого, освен на себе си...

Ако добавят дефинициите на Авира бих я ползвал, даже бих заменил словака... иначе като самостоятелна не...

П.П. Ако решиш поне загатни за "преимуществото", че ми е интересно...

Редактирано от viperdick (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ами няма нищо повече от другите програми.Аз съм я тествал от излизането на първата бета и за мен единственото и предимство е че работи на 512 mb RAM.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е интересно! Айде кажи, че на мен пък ми е любопитно....каква е класацията?

Ами нови линкове..., може да има фалш и неизвестни, но МБАМ и Хитман отсъдиха:

1. FortiClient Lite и NOD32 v6 RC (с antiwinlock - тествах и него , щото съм с него...)

2. Авира 2013 (не можах да ъпдейтна автоматично, пак проблеми - ъпдейтнах ръчно и не знам дали е адекватен теста)

3. АВГ

4. Кингсофт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s: :offtopic_s: :offtopic_s:

2. Авира 2013 (не можах да ъпдейтна автоматично, пак проблеми - ъпдейтнах ръчно и не знам дали е адекватен теста)

......

И при мен е така все бъгава работа правят ...

Редактирано от hUstle (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами нови линкове..., може да има фалш и неизвестни, но МБАМ и Хитман отсъдиха:

1. FortiClient Lite и NOD32 v6 RC (с antiwinlock - тествах и него , щото съм с него...)

3. АВГ

4. Кингсофт

Още по интересно щеше да е да се включат и Комодо и Аваст от безплатните. Отдавна не е правен по-сериозен тест именно на безплатните програми...а те се навъдиха много и ще е крайно интересно да се сравнят:

• Avast Free
  • AVG Free
  • Avira Free
  • Comodo
  • King Soft
  • Panda Cloud
  • FortiClient Lite
  • Outpost Free
  • Rising Free
  • Immunet Free
10 програми (ако съм изпуснал нещо, кажете) безплатни, не е малко! Няма да е лошо да ги сравним....ще е доста интересно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kingsoft Antivirus Free има и още доста конкуренти в безплатния спектър - ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall 2013,Microsoft Security Essentials 4.1.509.0 RC / 4.0.1526.0 Final, Anvi Smart Defender Free 1.6,PC Tools AntiVirus Free 2012 9.0.0.2308, Ad-Aware Free Antivirus + 10.2.17.3698 Final,Ad-Aware Free Internet Security 9.6.0,

Preventon Antivirus Free 5.1.33,UnThreat Free Antivirus 2012 4.2.33, FortiClient Endpoint Security (Standard) 4.2.7.302,Roboscan Internet Security Free 2.5.0.18, ZenOK Free Antivirus 2012. Станаха около двадесет, а може и аз нещо да съм пропуснал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти ма уби ве чич Тоше,тая руска сглобка ZenOK,боклук от класа,да не говорим, че останалите са под всякакво ниво, като изключим от части Forti и Ad-Aware :ohmy: ...а за останалите, какви конкуренти :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://www.zenok.com/en/free-antivirus/ Kingsoft Antivirus Free да не би да е идеален - пропуснал съм още ClamWin Free Antivirus,антивирус Zillya ,NANO антивирус,ThreatFire AntiVirus.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук нещо я омазваш,ThreatFire нищо общо няма със споменатите от теб програми.

Макар и да няма скоро излязла нова версия ThreatFire е друг вид,коренно различен по начин на защита! За сега малко програми "блокатори по поведение" може да се мерят с нея.Единствено проспива TDL4 ,но това не веднъж е докладвано.

Повърхностен си,очаквах от теб по адекватни коментари!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ThreatFire се отчита като антивирус от центъра за защита на Win, но не и от Мишо... Защо сега кралският китаец не допуска моя IE 8 например в mail.bg ? Заради теб пак си го инсталирах - но не питай как и от кой път успях да му добавя DW 2.56 от стогодишната промоция.... Ако преценя и безплатната Авира ще му върна - за да ме веселят с още FP. Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

???? :speak: кой е този и какво заради мен бе чиче????

Имаш ли нормален достъп до mail.bg ? И дали кралският китаец няма да е още по-подсигурен с руския сандбокс?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Също се сработва много добре и с Bufferzone. И двете са лекички и не се усещат. А пък така не се притеснявам да стартирам файлове наволя. За последен път го бях тествал 2010 и беше много зле миличкия.(на вм беше тогава и засичаше eicar но не можеше да го премахне :clown: ) Но доста неща са се променили и съм приятно изненадан колко са се развили.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BufferZone Pro 4.02-129 ли ползваш? С DW 2.56 също е налице добро сработване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Също се сработва много добре и с Bufferzone. И двете са лекички и не се усещат. А пък така не се притеснявам да стартирам файлове наволя.

За последен път го бях тествал 2010 и беше много зле миличкия.(на вм беше тогава и засичаше eicar но не можеше да го премахне :clown: ) Но доста неща са се променили и съм приятно изненадан колко са се развили.

Да, и продължават да се развиват...С ползватели от около 100,000,000+ и блокиране среднодневно м/у 11,000,000 и 12,000,000 заплахи, програмата се нарежда сред първите (3) места по големина на вирусните бази.Моля се само да не 0сер@т програмата, като вкарат Авира, или с други думи поредната китайска сглобка... Редактирано от luckyboy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BufferZone Pro 4.02-129 ли ползваш? С DW 2.56 също е налице добро сработване.

Да и е безплатна. DW 2.56 заради 100 годишната промоция предполагам ? :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да и е безплатна. DW 2.56 заради 100 годишната промоция предполагам ? :whist:

Да, точно така. Качвам я за тези, които са я пропуснали, тук http://dox.bg/files/dw?a=105d96fee9

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой изпробвал ли е дали Kingsoft е съвместим с нортон ?

Да, точно тази комбинация използвам вече месец и няма проблем!Желателно е все пак да му се ръзреши пълен достъп до интернет в стената на Нортън.Иаче се сработват чудесно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Някой изпробвал ли е дали Kingsoft е съвместим с нортон ?

Няма смисъл от втора антивирусна.Не слагай Kingsoft до Norton.

По добре сандбокси да си браузваш без проблем и това е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kingsoft Antivirus Free е създаден да работи съвместно с други програми - пробвал съм го с Avira Free, SEP 12,Comodo IS,DW 2.56. Сработват се добре на компютър с RAM 2GB. Не съм усетил осезаемо затормозяване. Може би ще го има на по-стари и по-слаби машини. С CIS комбинацията е "високоякостен бетон" - само при нея имаше минимално забавяне при отваряне на страници. Тогава Kingsoft Antivirus Free се разгърна до 629 MB - тоест около 5 пъти повече спрямо CIS.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Kingsoft Antivirus Free е създаден да работи съвместно с други програми - пробвал съм го с Avira Free, SEP 12,Comodo IS,DW 2.56. Сработват се добре на компютър с RAM 2GB. Не съм усетил осезаемо затормозяване. Може би ще го има на по-стари и по-слаби машини. С CIS комбинацията е "високоякостен бетон" - само при нея имаше минимално забавяне при отваряне на страници. Тогава Kingsoft Antivirus Free се разгърна до 629 MB - тоест около 5 пъти повече спрямо CIS.

Дали?

http://www.kaldata.com/forums/topic/129330-%D0%BA%D0%BE%D1%8F-%D0%B5-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%BF%D0%BE%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BE%D1%82-%D0%B2%D0%B0%D1%81-%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B8%D1%80%D1%83%D1%81%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0/page__st__860#entry2325241

Сега на какво да вярвам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kingsoft Antivirus Free при комбиниране с други програми се разгръща различно - от 80 до 630 MB. Не зная защо е така. Сега не ползвам споменатите по-горе програми.

ZoneAlarm® Free Antivirus + Firewall пробвам http://www.zonealarm.com/security/en-us/zonealarm-free-antivirus-firewall.htm

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Kingsoft Antivirus Free при комбиниране с други програми се разгръща различно - от 80 до 630 MB. Не зная защо е така. Сега не ползвам споменатите по-горе програми.

ZoneAlarm® Free Antivirus + Firewall пробвам http://www.zonealarm...us-firewall.htm

Радвам се ама това го тествах май месец и нищо интересно.

http://www.kaldata.com/forums/topic/13643-zonealarm-freeisesff-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC%D0%B8-%D0%B8-%D0%B4%D0%B8%D1%81%D0%BA%D1%83%D1%81%D0%B8%D0%B8/page__st__140#entry2235264

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване