Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Значи мисълта ми е следната, имам ДСЛ и понеже всеки път когато се реконектне ми дава нов ИП адрес питам може ли след къто си зная МАС адреса на модема (или LAN-а) ПРЕЗ ИНТЕРНЕТ да си открия IP-то? Ако е възможно тва и някои знае как става моля нека да сподели. Мерси. :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Значи мисълта ми е следната, имам ДСЛ и понеже всеки път когато се реконектне ми дава нов ИП адрес питам може ли след къто си зная МАС адреса на модема (или LAN-а) ПРЕЗ ИНТЕРНЕТ да си открия IP-то? Ако е възможно тва и някои знае как става моля нека да сподели. Мерси. :bye:

<{POST_SNAPBACK}>

Ами да може просто напиши в комманд промпта-start-run после cmd za xp или 2000 а ако си с 95/98 пишеш command след това в промпта пишеш ipconfig/all и си виждаш мак адреса на картата заедно с интернет адреса които ти е зададен. успех!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисълта ми е следната. Имах предвид ако несъм си в къщи а съм примерно у сестра ми която също има интернет и съм си пуснал FTP server на моето PC в къщи и искам нещо да си друпна от моето PC а неси знам IP-то, но си зная MAC адреса на картата, питам има ли начин да си открия какво ми е IP. Аз ако имам пряк достъп до PC ми няма проблем да си го видя IP, мисълта ми беше от разтояние да си го открия (през интернет). Например знам на някои приятел от Америка MAC адреса и искам да му открия IP. Това беше моето питане и възможно ли е въобще. Мерси

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване