Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

безплатен ъпдейт на драйвери?

Препоръчан отговор

Искам да си ъпдейтна драиверите но не знам как да го направя. В нета случайно попаднах на една програма Driver Detective която ми анализира компа и се оказа 4е 56% от драйверите ми могат да се ъпдейтнат. Тази програма ми позволява да го направя но само срещу пари sad.gif. Въпросът ми е дали има някаква хубава програма за редовно ъпдейтване на драйвери или въобще някой саит който ще го прави безплатно?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че Everest ще ти свърши работа, защото дава линкове към производителите на съотвeтния драйвер и оттам ще можеш да си свалиш каквото ти трябва.

Everest

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш да ги ъпдейтваш и от сайта на Windows update или MS update. Избираш долния бутон "custom" и като мине проверката в ляво на "select by type" има "hardware". От там избираш новите, ако има такива

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Искам да си ъпдейтна драиверите но не знам как да го направя. В нета случайно попаднах на една програма Driver Detective която ми анализира компа и се оказа 4е 56% от драйверите ми могат да се ъпдейтнат. Тази програма ми позволява да го направя но само срещу пари sad.gif. Въпросът ми е дали има някаква хубава програма за редовно ъпдейтване на драйвери или въобще някой саит който ще го прави безплатно?

<{POST_SNAPBACK}>

http://www.nodevice.com/ Тук има всичко и е напълно безплатно.! cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я въобще не пипай нещо, което работи!!! Windows update реши че трябва да мо сложи нови драйвери, и Skype спря да говори! Новите драйвери са за нов хардуер. Старата ми барака с вградено видео върви само с нейните драйвери от диска с дъното и със всякакви по - нови, качествени и безпроблемни, гарантирано за този чипсет посмъртно не ще да тръгне!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване