Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

algor

3 в 1 - Лондон, Уембли, Мадона...

Препоръчан отговор

Датата е 11.09.2008.

Мястото е Лондон - Уембли.

Концерта е на Мадона.

Над 90 000 души се насладиха на това изкуство, което още не сме видели тук.

Организацията - перфектна. Никакво бутане, никакво ръгане, всичко тихо, кротко и спокойно. През 10 метра стюарди и обслужващ мероприятието персонал се грижеше за всяка прищявка на посетителите и за да ни упъти и отговори на въпросите ни.

Всички инвалиди се обслужваха персонално от същите хора - такова внимание аз лично не бях виждал до сега и безумно се впечатлих.

dsc04444tw8.jpg

dsc04475xl6.jpg

dsc04499au0.jpg

dsc04535do6.jpg

dsc04560ux5.jpg

dsc04572ws5.jpg

dsc04578pj8.jpg

dsc04579eq4.jpg

dsc04581jz7.jpg

dsc04582vc2.jpg

Следва продължение...

И от концерта и от Лондон и от самолета.

пп. Снимките са публикувани в оригиналния им размер, защото по-добре по-бавно да ви се зареди страницата, отколкото да видите скапано качество.

Редактирано от Censored (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз бях на концерта в Лондон на Уембли :angry: СТРАХОТНО ИЗЖИВЯВАНЕ... Немога да повярвам как 90 000 души успяха да влязат за 1 час и да излязат през 1 врата за отрицателно време . Всичко е до организация , на всякъде имаше стюарди - та полиция имаше едва 50 човека , тва го няма при нас и познайте защо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимките са невероятни!

Искрено съжалявам, че нямаше как да посетя концерта sad.gif

Чакам още разкази и снимки :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преживяли сте нещо невероятно и запомнящо се за цял живот :clap:

Надявам се и в Будва да се получи страхотен концерт !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето малко снимки от Лондонската ни разходка.

Започваме със самолета-на мен ми беше за пръв път,така че разбирате ентусиазмът ми,надявам се :grimace:

dsc04136bo5.jpg

dsc04143np9.jpg

Хотелът,разбира се..с algor нямаше как да не отседнем в The Gore :P

dsc04151cs2.jpg

Част от сградата на парламента.Ех,всичко е толкова "дантелено".

img2743ng7.jpg

Уестминстърското абатство..

dsc04776go6.jpg

Някаква сграда,която не знам защо точно привлече вниманието ми...

dsc04757gq0.jpg

Мемориалът на принцеса Даяна и Доди ал Файед в Harrods

dsc04645fr2.jpg

Мемориалът на Албърт в Хайд парк

dsc04595zm8.jpg

Махалото на Фуко в Science museum

dsc04405mb0.jpg

Новоизлюпени динозавърчета от Natural history museum

dsc04325cl8.jpg

Естествено,най-гладният получава най-малката порция biggrin.gif

dsc04179or3.jpg

Малка част от Бъкингамския дворец

dsc04782rx8.th.jpgthpix.gif

Симпатягата от Аполо 11 biggrin.gif

dsc04384or0.jpg

Това феновете на Формула 1 трябва да го отгатнат какво е ;)

dsc04397im2.th.jpg

thpix.gif

На места Коледата е вече в разгара си..

dsc04658vs5.th.jpg

thpix.gif

Уред за евтаназия

dsc04395kd2.th.jpgthpix.gif

Tower bridge by night

img2495xl4.th.jpgthpix.gif

Уникалното съоръжение наречено Wembley stadium

img2511ce2.th.jpgthpix.gif

Tribute to Trichosephalus

dsc04343te1.th.jpgthpix.gif

И ...един тих завършек на едно незабравимо пътуване

dsc04176ew6.th.jpgthpix.gif

Редактирано от Madonna (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Блазя ви! и този път не успях да се организирам! Казаха ми че било по слабо от конфешън тура, вярно ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Блазя ви! и този път не успях да се организирам! Казаха ми че било по слабо от конфешън тура, вярно ли е?

Всъщност е вярно.Турнето е по-слабо,не е толкова зрелищно,но пък Мадона е в страхотна форма и отново доказва и на 50,че няма жена в световния шоубизнес,която е достойна да я измести.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Радвам се, че сте споделили снимки те с нас :shy11: Много са добри, а и концертът явно си е заслужавал. Искаше ми се и аз да съм там, ама...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

поздравления за хубавите снимки,и се чудя на Consored и на Madonna (по специално към Consored защото знам че той беше с фотото през повечето време) от фотото ли е или от фотографа ;)

и на мен ми се усмихна късмета,да успея да заснема някоя друга хубава снимка :P

айде да се надяваме скоро пак да посетим Грейт Британ :) тогедър :) но този път да има още едно мъниче с нас :)

Редактирано от algor_junior (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мечта ми е концерт на Уембли , но не и на Мадонна / въпрос на вкус/ , надявам се да ми се уреди въ :P проса за 09г :beer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм й фенка, на Мадона, но очевидно концерта е бил изключително изживяване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А Вие Мадона въобще видяхте ли я в целия и блясък или само каквото се вижда на екраните?

Аз бях ходила на концерт на Бйорк и от толкоз народ само едно подскачащо човече видях на сцената от 100 метра ... biggrin.gif иначе гледах големите екрани и слушах .. ;)

Естествено,най-гладният получава най-малката порция

:P

И аз облаците най-редовно ги снимам ... :wub:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А Вие Мадона въобще видяхте ли я в целия и блясък или само каквото се вижда на екраните?

Аз бях ходила на концерт на Бйорк и от толкоз народ само едно подскачащо човече видях на сцената от 100 метра ... biggrin.gif иначе гледах големите екрани и слушах .. ;)

:P

И аз облаците най-редовно ги снимам ... :wub:

Ми видяхме я..тя е миньонче..1,50 без токовете..не беше много близо,ако нямаше монитори и зуум на камерата обаче щяхме да сме изтървали половината емоции. biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бях ходила на концерт на Бйорк и от толкоз народ само едно подскачащо човече видях на сцената от 100 метра ... biggrin.gif иначе гледах големите екрани и слушах .. :headphones:

:handshake:

И аз облаците най-редовно ги снимам ... :bye1:

Бьорк ohmy.gif

Е, тука вече ти завидях!

Къде, кога?

Аз преди да умра, просто трябва да видя Бьорк на концерт, ако това значи и до Исландия да се вдигна.

П.П: Сорри, че измествам темата - Ками, страшни снимки сте барнали, направо ми напълнихте душичката biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Бьорк ohmy.gif

Е, тука вече ти завидях!

Къде, кога?

Аз преди да умра, просто трябва да видя Бьорк на концерт, ако това значи и до Исландия да се вдигна.

П.П: Сорри, че измествам темата - Ками, страшни снимки сте барнали, направо ми напълнихте душичката biggrin.gif

biggrin.gif Ходих на Glastonbury Festival миналата година .. за 3 дни на палатки с 4 големи сцени и около 20 -тина шатри, в които по едно и също време свирят различни банди. Та познай какво става, когато ти се ходи да видиш 2 или 3, а се окаже че свирят по едно и също време. Шоуто е голямо , почти през цялото време вали и си целият в кал- няма бани, 3 дни си като марок. Билетите се изкупуват страшно бързо - направо си е късмет ако успееш да си вземеш. Обикновено само 1/3та от групите са известни преди продажбата на билетите. Така че въобще не знаех,че госпоица Бьорк е сред тях, до деня, в който не прочетох програмата и :P

Иначе и тя като Мадона е голям миньон biggrin.gif

след дъжд: p1010123to1.jpg

по време на концерт: p1010060ze1.jpg

Редактирано от windmill (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...