Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Най добрия телефон е моя телефон!

Ще кажете че е куча марка ама няма да сте прави. Ще си кажете че си измислям, е да ама не. Тъкъв телефон съществува и той е моя. На вашето внимание NEC616

VIDEOTELEPHONY – make live calls to your friends

3G – video and audio streaming, downloading and messaging

INTEGRATED FRONT AND BACK STILL AND VIDEO CAMERAS WITH DIGITAL ZOOM AND NIGHTLIGHT - capture and send 1,3Mpx high quality pictures and clips to your friends

3G PACKET DATA AND GPRS ENABLED – always-on Internet connection saves time and money on frequent dial-ups

Java™ ENABLED – download the latest games and applications played on a 65,536 16 bit colour screen with a 60 chord polyphonic sound

GPS (GLOBAL POSITIONING SYSTEM) – take advantage of all the location-based services

SMS AND MMS ENABLED – send and receive text, colour pictures, video and audio messages

BLUETOOTH™ – wireless connectivity (Headset & Dial-up Networking profile only)

SONY MEMORYSTICK DUO™ - support for expandable memory

USB – quick easy technology connection to a computer or other mobile device

Special Features: 3G – supports data upload of 64kbps and download of 384 kbps*

2.5G – supports Class B8 GPRS

Two integrated cameras • VGA (600K), CIF (200K)

Camera light – for low light conditions

Supports video telephony in 3G service area

Supports a wide range of image, audio and video file formats (GIF, PNG, BMP, WBMP, JPG, JFIF, JPE, JPEG, MIDI, MP3, WMA, WAV, AAC, ASF, MPEG4 Video, 3GP, & WMV format)*

Video recorder and playback

Full Internet browsing* accessed via dedicated ‘3’ key

Email

Media Player – download and play/view audio, video and image content

Synchronisation of data – possible between your e616V and PC

JavaTMdownload – play JavaTMgames and use JavaTM applications

Send video clips, audio and photos with MMS*

Streaming of audio and video

Streaming Codec support: Audio (AMR Narrowband, AAC) Video (MPEG4 + AMR/AAC audio)

Windows Media Audio/Windows Media Video format support for playback

A-GPS built in for location-enabled services

BluetoothTM (Headset & Dial-up Networking profile only)

General Features: Calculator

Currency converter

Scheduler

Notepad

To Do

Clock and alarm

Customisable profiles including: Normal, Meeting, Car and Pocket

Silent vibrate alert

Predictive (T9) text input

Image viewer

Call memo to record conversions

Voice recorder

Stereo/Mono headset support*

Dial lock facility

Internal antenna

60 chord polyphonic ringtones

Pre-stored and downloadable alerts and polyphonic ringtones

Pre-stored and user-composed/ downloaded images for wallpaper pictures and standby screen

Cameras: Integral front and back mounted cameras

Easy to select between front and back camera

3.3 x digital zoom

Variable picture quality

Variable picture size

Camera light and adjustable white balance

Display/Indication: Display size 33 x 45mm (240 x 176 pixels)

65,536 colours

Call duration indicator

Graphical user interface – icondriven

Quick menu

Dual image video call display

Memory: 80MB dynamic phone memory

Up to 128MB Sony MemoryStick DuoTM support

4MB maximum for MMS inc. SMS and email

960KB (96 x 10) maximum for JAVATM applications

Text memos for 5000 characters (9 x 512)

Extra downloaded ringtones

Usercomposed/downloaded wallpaper pictures

Up to 500 contacts in the phones including: Name; Alternate name (nickname); Telephone number; Email address; Ringtone settings for voice calls, video calls, or text messages; LED indicator settings including colour and pattern for different call types, images or photos for incoming calls; Memory status display; Dialled/received call lists (max 20 for each)

Calling: Incoming voice/video call alert

In-call record

In-call DTMF

Audio redial

Supplementary Services: Call barring

Call forwarding

Call hold

Call waiting

Calling line presentation

Calling line identification restriction

Multi-party*

SIM application toolkit

Basic Information: Dimensions: 103x53x26.4mm

Volume: Max 120cc

Weight: Max 131g

Battery: 1100mAh Li-Ion, 1800mAh Li-Ion

Standby time: 78 hours (1100mAh), 127 hours (1800mAh)

Talk time: 131 minutes (1100mAh), 215 hours (1800mAh)

Video call time: 92 minutes (1100mAh), 150 minutes (1800mAh)

Accessories: Standard battery and high capacity battery**

Mono headset**

USB cable**

Mains charger**

Plug adaptor**

Sony MemoryStick DuoTM**

PC Tools**

Utilities CD-ROM**

Two in one charger**

*Network dependent

**The listed accessories are available from 3’s approved retailers. Please check with these retailers for details of availability and pricing. Please note, NEC cannot be held responsible for the pricing or configuration of accessories sold through third parties.

Редактирано от fantomass (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

АААААААААА малееееееееее............fantomass....Ти си болен бе!!!!! И телефонът ти е болен!!!!!! :rolleyes: Егати лудницата!!!!! Сигурно има и вградени двигатели от Аполо и си летиш до Луната през ден... Предполагам, че прави и сондажи за нефт и т.н. Телефончето е лудо, не знам за колко си го взел ама надали е било за малко пари... Остава да кажеш и че му използваш и поне 10% от функциите и превърташ играта!!! :clap:

Иначе аз съм си фен на Sony Ericsson - любимо телефонче - K700i :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
АААААААААА малееееееееее............fantomass....Ти си болен бе!!!!! И телефонът ти е болен!!!!!! :rolleyes: Егати лудницата!!!!! Сигурно има и вградени двигатели от Аполо и си летиш до Луната през ден... Предполагам, че прави и сондажи за нефт и т.н.

<{POST_SNAPBACK}>

Хахахахах.... така е - характеристиките му са по-дълги от тези на совалката /скоро ги четох/ laugh.gif

Не прочетох само за евентуалните опции към телефона - аз имам една сонда в двора, ама е без управление... :clap:

Майтап естествено... ДАНО да му ползваш функциите по предназначение иначе меко казано е глупаво да дадеш 1 камара пари за това чудо. /освен ако не ти е подарък, де/ :)

За мен най-добрия телефон е този,

1 - с най-юзър френдли меню. /много е субективно/,

2 - с по-дълготрайна батерия,

3 - безпроблемен софтуер и

4 - най-изгодно взет

Та - за мен това от 07.2004 г. е Siemens M65 /за сега, но новият ще бъде пак Siemens. / Освен, ако някой от вас не ми подари телефон... :wors:

Редактирано от Юнак (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сименс са наи-големите дьрвета за мене :rolleyes: .Наи-добрите телефони са нокиа и сони ериксон и двата сьм ги изпробвал и сьм много доволен от тях сега сьм с нокиа 6100 и е без грешка колко е летяла само тя си знае laugh.gif и наи-интересното е че продьлжава да работи :clap: Мисля да е сменям лятото с нокиа 6220 по-добро от тва нема cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Сименс са наи-големите дьрвета за мене :rolleyes: .Наи-добрите телефони са нокиа и сони ериксон и двата сьм ги изпробвал и сьм много доволен от тях сега сьм с нокиа 6100 и е без грешка колко е летяла само тя си знае laugh.gif  и наи-интересното е че продьлжава да работи :clap: Мисля да е сменям лятото с нокиа 6220 по-добро от тва нема  cool.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Подобно твърдение е меко казано смехотворно. За Сименс ли говорим?! ohmy.gif

edit: всъщност, всеки има право на мнение, но ми се струва, че има и по-големи дръвчета от Сименса. А и за Нокиите може да се каже това-онова ...

Редактирано от Daemon (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добрия е този, който все още не мога да си купя , а страшно много го искам.. - И така всеки път.. cool.gif

А иначе Сименс са доста стабилни телефони - от 2 години и половина търкалям един МЕ45 и още не мога да го счупя.., а и за пръв път видях при тях телефон със силиконова гарнитура под капака на батерията :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Най-добрия е този, който все още не мога да си купя , а страшно много го искам.. - И така всеки път.. cool.gif

А иначе Сименс са доста стабилни телефони - от 2 години и половина търкалям един МЕ45 и още не мога да го счупя.., а и за пръв път видях при тях телефон със силиконова гарнитура под капака на батерията  :bye:

<{POST_SNAPBACK}>

И аз съм с такъв от същия период и мога да потвърдя - изключително здрави и надеждни апарати, с много функции, които не са присъщи на този ценови клас. Следващият ми телефон ще е пак Сименс - гарантирано.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване