Премини към съдържанието
akirichev

Незабравими моменти и реплики

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

"My Precious"-Ам Гъл,Властелинът на пръстените.. :P

Редактирано от electric (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е да то това също си е хит

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пепии,дай едно кило...Това не е от филм,ама много ме бъзикат с него,тъй че съм намразил тая реплика и в червата)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Оптимални ми оптимус" войната на зверовете "what's up dog" Бъгс Бъни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Yo Adrian! Rocky Лошо Седларов,лошо...!Опасен Чар -Admiral Benson! HOT - -Really?That's my name too! SHOTS

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

репликата " Are you talking to me? " е на Робърт Де Ниро от филмът Taxi Driver / Шофьор на Такси (1976)

/ култова е и сцената : той е пред огледалото с "мохиканска" прическа и говори на отражението си /

и аз я харесвам.

няколко пъти ползвах нещо от анализарай това, или онова,

но в момента не се сещам точно.

като се сетя ще го напиша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде съм аз,къде сте вий...много ме звери)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уелкъм ту ърт...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уелкъм то дa Hell

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

-I'm crazy and I don't give a fuck!

---

-Get rich or die tryin'

Сега за тея се сещам...

Редактирано от Over_And_Over (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Всяко нещо има край, само салама има два края" (Златният телец) "- Риба, ама цаца... - Цаца, ама риба!" (Кит)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обичам те... защо си... тъжна....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Д-р Хаус към негър-конгресмен "И без това няма да Ви изберат за президент.Не го наричат БЕЛИЯ ДОМ заради цвета му"

Редактирано от mafron (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Терминатор: "I'll be back!"

и от едно сериалче за двама братовчеди Балки и Лари:

(разговор за жена)

Лари: "Тя е .... Нали знаеш коя е най-древната професия на света?"

Балки: "Да! Пастирка?!"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ах, "Дворец на илюзии" - надрусаната героиня на Клеър Дейнс на фона на Delerium ft. Sarah McLachlan - Silence, заради песента главно ;) Има една доста интересна сцена в Unfaithful (Изневяра), в която героинята на Даян Лейн е крайно раздвоена в между разума и изкушението. Точно тогава (когато тя си тръгва) мъжът я докосва за ръката и оттам нататък всичко е ясно. Лично за мен тази сцена, много добре ни показва тънката граница между разумът и чувствата и колко лесно може да бъде прекрачена. Секунда по-късно щеше да е твърде късно :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наскоро с един приятел си говорихме за кино-целувки и стгнахме до заключението, че една от най-вълнуващите кино-целувки е от филма "V for Vendetta", където героинята на Натали Портман целува V, който е с маска. И за още ще се сетя, но има време. :) Иначе Любо, за "Изневяра" си прав - много ярко си я спомням тази сцена. Много силна и емоционална беше.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От "Око за око" - филм с участието на Сали Филд, Кийфър Съдерланд и Ед Харис. Разказва се за отмъщение и в него има една сценка която помня доста ясно макар да съм го гледала преди повече от седем-осем години. Явно ми е направила страшно впечатление. Това е момента когато майката говори по телефона с дъщеря си (по-голямата, ако не ме лъже паметта) и злодея влиза. Тя слуша как детето и бива изнасиено и убито, блъска по колите на улицата и моли някой да набере 911. Наситена, емоционална и много силно въздействаща. В нея чувството за безпомощност е осезаемо.

От "Невинни години" - това е единствения гаф който ме е подразнил във филм. Понеже съм правила превод на него, знам го /или по-точно го знаех/ почти наизуст. Когато Нюлананд се среща с мадам Оленска пред хотела й в парка. Той сяда до нея на пейката и носи ръкавици, в следващия кадър си ги е махнал, и после пак е с тях - тази грешка така и не я простих на снимачния екип. Публикувано изображение

И още нещо което знам, че Бени харесва: От "Офицер и джентълмен" - финалната сценка когато Ричард Гиър отива във фабриката и грабва на ръце Дебра Уингър.

В "Отмъщението" /Revenge/, когато Кевин Костнър и Меделин Стоун се целуват в едно езеро - изобщо това е най-красивата любовна сцена, която някога съм виждала. А и музиката към същата тази сцена е невероятна.

Мен пак на любоФ ме изби... ;)

Аз пък от този филм си спомням откъслечни сценки: Магарешкия задник дето му подариха и той закачи на огледалото на джипа си /още в самото начало/... Първата им среща, тя водеше коня по пътя, а той я попита за вярната посоката... Разходката с кучето и после секса във вилата до плажа... Секса в гардеробната по време на някакво събиране... той прочете стихотворение /в оригинал/ от любимата и книга - не си спомням чие беше и на какъв език, но помня че се вееха тънки завеси - имаше някакво течение и се боях да не настинат Публикувано изображение

Baraka - сцената с пилетата Публикувано изображение

Страхотна е, в комбинация с японското движение и музиката. Редактирано от yvsot (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В "Барака" любимите ми кадри са коренното население на о-в Бали и танца на маймуната.Невероятен синхрон и впечатляващо усещане...Никога не ми омръзва да го гледам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Най-впечатляващата сцена за мен беше в предпоследния епизод от първия сезон на Prison Break, когато дебелия скъса кабела и без малко да пре**е и Майкъл (през това време аз треперя, даже не премигвам, а пулса ми беше някъде 90-100). Редактирано от RaikkonenFan (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

доста го търсих, но го намерих.

много ме впечатли опита на рамво до свали хеликоптер с камък(това само той го може) и когато си закърпи сам ръката. има доста моменти от разни екшън филми но това , с камък да сваляш хеликоптер не съм го видяла в друг филм. а и от последния умирай трудно -

обичам екшън сцени с въображение.

да добавя една сцена ,май от `кръстника`, когато една иска от мъжа си пари и той я пита колко , а тя показва с палец и показалец колко дебела пачка и трябва. опитвам се да го прилажа на съпругът, ама той все нямал толкова.

Редактирано от foty (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-впечатляваща сцена от филм? Хммм... Може би сцената от Властелинът на пръстените: Завръщането на краля, когато армията на Рохан се притече на помощ при битката... И речта на краля беше много наелектризираща...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Раят не е място, той е чуство, което изпитваш когато си част от нещо истинско и остава завинаги в теб ! GOD IS NOT HERE TODAY

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

определено най-запомнящите се, цитирани и култови са: "Ya talkin` to me?" ("Шофьор на такси") "I'll be back!" (на английски с баварски акцент в "Терминатор") "Any of you fuckin` pricks move, and I'll execute every motherfuckin` last one of yaaa!" ("Криминале")

Редактирано от kaldata.com (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Тате каза, че ще ми купи колело, ама друг пъъъът, Миташки" от "Куче в чекмедже"

"Петелът е женски господине" -а тази не мога да се сетя от кой филм беше :question: ама цепи мрака :lol6:

edit: сетих се и за вчера изгледания от мен "С деца на море" -"Ми то и в моя нямаше филм, ама ти снимай, та снимай... Ами аз 1000 пъти щраках... Е, няма такъв филм!"

Нали чичо Манчо го преследваше, за да изщракат уж останалите пози от лентата във фотоапарата Публикувано изображение

Редактирано от potrebitel (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.