Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

akirichev

Незабравими моменти и реплики

Препоръчан отговор

Ето една от любимите ми реплики от сериала One Tree Hill: Пейтън: Хубавиии кракааа! Лукас: Хубавиии ръцеее! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Pirates of The Caribbean :

"This is the day that you'll always remember as the day ..."

"Who am i ?"

"I'm Captain Jack Sparrow, Savvy?"

"What would you do ?

What would any of you be willing to do ?

Will you sail to the ends of the earth and beyond to fetch back - Jack and his precious Pearl ?"

Terminator :

"Hasta la vista, baby"

"I'll be back"

PurePwnage :

"You remind me of gay ..."

Wrath of the 1337 King :

"You're pro or you're a n00b. That's life."

300 :

"SPARTANS ... TONIGHT WE DIE IN HELL !!!"

"This is madness."

"This is Sparta !!!"

Lord of the Rings :

"You shall not pass ..."

"My precious!"

Star Wars :

"Let The Power Be With You!"

"Join the Dark Side"

Редактирано от FEarBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що се биеш ма. Публикувано изображение

От войната на таралежите ;) нa Маляка ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Непростимо" (Unforgiven" 1. Little Bill Daggett: Well, sir, you are a cowardly son of a bitch! You just shot an unarmed man! Will Munny: Well, he should have armed himself if he's going to decorate his saloon with my friend. Малкия Бил: Ти си един страхлив кучи син! Туко що застреля невъоръжен мъж! Уил Мъни: Хубаво, трябвало е да се въоръжи, щом украсява бара си с мой приятел. 2. Little Bill Daggett: I don't deserve this... to die like this. I was building a house. Will Munny: Deserve's got nothin' to do with it. [aims gun] Little Bill Daggett: I'll see you in hell, William Munny. Will Munny: Yeah. [fires] Малкият Бил: Не заслужавам това ... да умра така. Строях си къща. Уил Мъни: Не те убивам заради заслугите ти. (насочва пистолета) Малкият Бил: Ще ти видя в ада Уил Мъни. Уил Мъни: Да. (стреля)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"How do you expect me to grow when you don't let me blow"

Рейчъл към Рос, "Приятели"

"Hasta la vista, baby"

"I'll be back"

Терминатор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тарся култови реплики на от детското Мечо Пух СЕга ми иджа на ум само "Колкото повече,толкова повече" Надявам се че ще ми помогнете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тарся култови реплики на от детското Мечо Пух

СЕга ми иджа на ум само "Колкото повече,толкова повече"

Надявам се че ще ми помогнете

"Има само 1 нещо, което е по-хубаво от гърненце с мед...и това са две гърненца с мед."

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Любимата ми от Шепот от отвъдното:

Мелинда: Нали не мислиш да носиш фъсъченото масло в леглото ми?

Джим: Не, ще го занеса в мойто!!!!

:dancing18:

И една реплика на Джени за Коледна реклама

"I hear frosty voices"

:hush:

Редактирано от .Ghost.Whisperer. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"някога преди правил ли си предложение за брак скъпи?" -"да разбира се скъпа на себе си!" ЕиЙ тва беше култово като го чух се сгънах от смях ама не помня заглавието на филма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"пуцай куме" е от ъндърграунд а от църна мацчка "как викат българите- братко ако имаш проблем и не можеш да го решиш со паре ке го решиш со много паре"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"пуцай куме" е от ъндърграунд

а от църна мацчка

"как викат българите- братко ако имаш проблем и не можеш да го решиш со паре ке го решиш со много паре"

Точно така е , доста отдавна съм ги гледал филмите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"- Колко ме обичаш?

- Колкото може!

- А колко може?

- Не може!"

"Мила от Марс"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"-И така лъвът се влюбил в агнето ... "

"-Какво глупаво агне!"

"-Какъв изратен, мазохистичен лъв!"

Twilight

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Oldboy

"Revenge is good for your health, but pain will find you again"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

THE SIGN on the back of the car said "Critters Of HOLLYWOOD", YOU DUMB FUCK! :hush:

Jay and Silent Bob Strike Back

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

-Любовта е страст, лудост, усещане, че не можеш да живееш без другия

Искам те влюбена до уши. Намери си някого, когото да обичаш до полуда и да е взаимно. Как да го намериш? Забрави главата си и слушай сърцето.А тук не долавям сърце. Истината е, че животът е безсмислен без това.

Ако минеш цялото пътуване, без да си се влюбила силно, животът ти е празен. Трябва да опиташ. Защото не опиташ ли, все едно не си живяла.

Да срещнеш Джо Блек

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Финалната реплика от втори сезон на „Отчаяни съпруги”:

„Това е улицата, на която живях. И това бяха хората, с който споделих живота си. Срещнах ги в дните, когато се нанасяха. Видях какво носеха със себе си -красиви мечти за бъдещето и тайни надежди за по-добър живот не само за тях самите, но и за деца им. Ако можех, бих ли им казала какво им предстой? Бих ли ги предупредила за предателството и скръбта,които са в изобилие пред тях? Не. От място на което съм сега, виждам достатъчно от пътя, за да разбера, как трябва да се измине. Трябва да продължат напред, за да оставят страховете и разкаянието си, които ги сломяват и им пречат да се наслаждават на пътешествието, което ще свърши прекалено рано. Да, ще има непредвидени пречки по пътя и шокиращи изненадани, които не сме очаквали, но това всъщност е смисълът, не мислите ли?”

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Припомних си колко гениални и забавни са братята Коен с "Burn after reading" Публикувано изображение

Ето ми една от любимите реплики, която се полага на Джон Малкович:

I have a drinking problem? Fuck you, you are a Mormon! Next to you we all have a drinking problem!

:rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От Седем: "The world is a fine place, and worth fighting for". I agree about the second part.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...