Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, търся книги за Аушвиц, Дахау и подбни,молбата ми е да ме насочите към заглавия. За ориентир търся нещо подобно на "Архипелага Гулаг"

Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

търся книгата

Публикувано изображение

Спряна е от издаване вече, а ми я препоръчаха и изглежда много добра. Някой да я има?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся "Скандинавска митология", изд. Летера Прима ,1995 г.

Оказа се трудна за намиране книга. Ако някой случайно я има и не я иска, да пише.. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията, прегледах раздела и има интересни неща. Но аз търся точно тази книга, защото я няма никъде в нета, а и в книжарниците. Има я в Столична библиотека, но аз я искам за постоянно, не за малко и затова си помислих, че някой, на когото скандинавската митология не е толкова интересна, може да ми я продаде :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва ми книга с историята на Габрово от създаването му.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търси си тази книга! Колесницата на боговете на Ерих Фон Деникен. Тъй като не съм от София и не мога да отида на Славейков( ако още продават там такива неща, поне когато бях студент се продаваха) и google.com не ми върна никакви резултати да си я купя от някоя електронна книжарница. Ако някой може да ми даде инфо откъде да си я поръчам(може и електронен вариант) ще съм му много благодарен! Поздрави! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, кажете ми откъде мога да закупя комикси на Marvel от български магазин, дори да не са на български език.И моля не ми предлагайте сайта на Marvel! Имам го предвид! Също така знам за магазина GLTrade, така че ми дайте някой друг, ако има!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ,

Търся тази книга: Лорънс Блок - Осем милиона начина да умреш , ако някой я има и я продава или знае откъде мога да си я взема ще съм му много благодарен !

Поздрави

Марко Узунов 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся БГ магазин или сайт, в който се продават комикси и манга с доставка до дома или до офис на Еконт, Speedy и т.н.

Редактирано от Д-р Уотсън (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Продавам следните книги: Бекенбауер,Франц - Спирки от една кариера Бережков - Пътят към Потсдам Хюлик,Робърт Ван - Китайски загадки (твърди корици) Горчаков,Овидий - Американският синдром Грийн,Греъм - Третият/Наемен убиец ,Човешкият фактор Громико,Кокошин – Братя Кенеди Дейвид,Лий Едингс - Изкуплението на Алтал Бард Дидро,Дани – Монахинята Дойл,Артър Конан – Етюд в червено/Знакът на четиримата Драйзер,Теодор – Американска трагедия 1 Дюренмат,Фридрих - Съдията и неговия палач/Подозрението Етиен,Робер - Всекидневният живот в Помпей Кинг,Стивън – Всичко е съдбовно,Малко след залеза,Сърца в Атлантида,Романът на Лизи,То 1 Част,Мъглата,Черният дом,Капан за сънища,Гробище за домашни любимци Крайтън,Майкъл - Юрски парк,Фатален срок Кристи,Агата - Убийство на игрището за голф,Сивият кон Кунц,Дийн – Гръмотевичния дом Лермонтов - Стихотворения и поеми,Проза и драматургия Май,Карл – Капитанът на корсарите,Пленници в саваната,От Мурсук до Кайруан,Коледа Макдоналд,Джон – Нос страх Маклейн,Алистър – Кукла на верига Манби,Крис - "Горещи" дни в Бодрум Манфред,Албърт – Наполеон Бонапарт Мопосан,Ги дьо - Обикновена драма(Разкази и новели),Огърлицата,Нормандска шега Насибов,Александър - Атолът "Морска зведа" Паркър,Чандлър – Пудъл Спринг По,Едгар Алън - Златният бръмбар Поптонев,Стефан - Аферата Престън,Чайлд - Мечът на Гедеон Пузо,Марио - Сицилианецът Салгари,Емилио - Тронът на фараона Сименон,Жорж - Клопката на Мегре,Лудият от Бержерак,Мегре и доносникът Стайнбек,Джон – Червеното пони Стаут,Рекс - На вратата се позвъни/Гамбит Стратън,Робърт – Часът на прилепа Форсайт,Фредерик – Денят на чакала (твърди корици) Харди,Томас – Кметът на Кастърбридж Чейс,Джеймс Х. – Е,хубавице моя Шаму,Фрасноа – Гръцката цивилизация Шелдън,Сидни - Спомени от полунощ,Отвъд полунощ,Греховете на светците Шебьок,Капувари – Дийп Пърпъл Шулиг,Р.Й. - Централата мълчи Чернишевски - Какво да се прави? Ромуло Галиегос,Мигел Анхел Астуриас - Доня Барбара,Сеньор Президентът Николай Островски - Как се каляваше стоманата Ф.Гладков - Цимент Максим Горки - Майка,Разкази Троя,Анри - Гладът на лъвчетата Абашидзе,Григор - Лашарела Овадия,Давид - Август,Август Фойхтвангер,Лион - Испанска балада Зюсак,Маркъс - Аз съм пратеникът Пиърсън,Ридли - Подводни течения Станко Михайлов,Диана Димих - Симеон II Cusler,Clive - MAYDAY! Мари,Жан-Жак - СТАЛИН Пузо,Марио - Сицилианецът

Сборник с фентъзи разкази Бард

Ковачева,Лидия - Целебният глад

Билки за вашето здраве

Лин,Джейми - Фън Шуй & Ароматерапия

Фийст,Реймънд - Сага за войната на разлома 1,2,3 Том

Клавел,Джиймс - Цар Плъх,Гай Джин 1 Част

Муни,Крис - Изчезналите Български ханове и царе от Хан Кубрат до Цар Симеон II

Джеймз Оливър Кърууд - Дивото куче Казан Петър Бобев - Отмъщението на мъртвия инка

Алберто Моравия - Римлянката Чарлз Дикенс - Приключенията на Оливър Туист Александър Беляев - Избрани произведения 1,2 Фьодър Достоевски - Престъпление и наказание За контакти: ЛС или man73@abv.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден! Търся една книга, която се казва "В паяжината на смисъла" на Борис Николов и Румен Даскалов. По-конкретно търся статията на Клифърд Гиърц "Дълбока игра: бележки върху боя с петли на остров Бали". Имам нужда да е в електронен вариант, но не мога да я намеря никъде. Моля ви, помогнете ми!

Редактирано от Тор (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Търся да закупя книгата на Толкин - "Недовършени предания". Не мога да я намеря в нито една книжарница във Варна както и онлайн... Търся комбинираната версия или Двата тома заедно. Ако някой има само първи или само втори, моля да не ми пише. Търся ги заедно. Има я само на текстов файл на компютър, но не искам това. Моля ако някой продава тази книга да ми пише лично съобщение или във фейсбук ( ако излиза от регистрацията ми ) за цена, доставка и т.н.

П.С.: А ако има и в коплект с "Карти на толкиновата Средна Земя" ще е най-добре. :)

Редактирано от Панайот Толев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.ciela.com/ciela_books/nedov-rsheni-predanija.html

Тези не може да я нямат.

Ами и там гледах, но не виждам бутон за купуване, а на всички други книги има... Освен ако няма друг начин да я поръчам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами и там гледах, но не виждам бутон за купуване, а на всички други книги има... Освен ако няма друг начин да я поръчам

Регистрирай се и трябва да се появи.

ps. хъм... май няма да се появи.

До преди 1 седмица в тяхната книжарница я имаше тази книга

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся следната книга на Махиел Кил- " Хора и селища в България през османския период"

Поздрави

Редактирано от Жан-Клод- Патрона (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся си добра книга с умни и поучителни пртчи. Предложете ми някоя и от къде да си я купя. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

търся книгите на в.с.ендрюс :разпилени от вятъра,лабиринт от тайни,семена на злото и градина на сенките

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте търся отдавна една книга :P изключително много ми трябва, защото човекът е доста специален както и повода. Книгата се казва '' осем милиона  начина да умреш'' на ЛОрънс Брок... Някой ако я има или я вижал да ми каже... книгата е спряна от производство и е 2-3 лв. аз бих дал двойна,тройна и даже четворна цена само някой да я има. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Продавам следните книги и списания: КНИГИ: - The Chronicles of Narnia: Prince Caspian - книга на английски за процеса на правене на филма, в отлично състояние, съдържа 213 страници илюстрации и текст на луксозна хартия, подробно описание на заснемането на филма, актьорите, героите, местата..... Купувана е от Англия за 15 паунда, продавам за 9 лв - Хари Потър и философския камък- отлично състояние, 5 лв - Star Wars Наследникът на Империята - Тимъти Зан - отлично състояние, 5 лв - Lord of the rings - The fellowship of the ring (на английски) - 5 лв - Lord of the rings - The two towers (на английски) - 5 лв - Великият Магистър на Тамплиерите - Инес Нолие - 5 лв, отлично състояние - Колекция 19 будистки книги на английски - книгите са от чужбина, всичките са на английски, с изключение на една, която е изцяло на китайски! Колекцията включва доста книжки и е супер за хора, заинтересувани от будизма. Всички книги са чисто нови! Всички заедно 25 лв, по отделно цената по договаряне. Към тях давам и една нова аудио касета на същата тематика - Конан Разрушителя - Робърт Джордан - 3 лв - Черният красавец – Анна Сюел (на английски е книгата) – 4 лв, отлично състояние - Около света за 80 дни (на английски) – 4 лв, отлично състояние - One Step Behind - Henning Mankell- 2 лв - Key To Health - M.K.Gandhi- 2 лв - Red Mars - Kim Stanley Robinson - 2 лв - Аз съм един сън - Дафина Георгиева - Роня, чисто нова - 5 лв - Ото Вернер - Терариумни животни - 3 лв - Унизената Земя - Димитър Събев - 3 лв - Енциклопедичен справочник за автотуриста - Васил Николов - 3 лв - Пътеводител за къщи за гости и семейни хотели в България - 2 лв Детски книжки: Котаракът в чизми - книжка по приказката с чудесни илюстрации - 2 лв Dunno's adventures - книжка на английски - 1 лв Две списания Том и Джери, едно списание Опознай света с Уоли - 3 лв общо трите Вълшебни мечти - книжка за оцветяване - 2 лв Синята загадка - книжка за Атлантида - 2 лв Червената шапчица + пъзел - 2 лв Стари издания, но много запазени: Червеният корсар - Джеймс Фенимор Купър - 3 лв Хляб по водите - Ъруин Шоу - 3 лв Американска трагедия - Тиодор Драйзър - 3 лв Ако не можеш да бъдеш почтен - Рос Томас - 2 лв Убиецът живее на 21 - Станислав Андре-Стеман - 2 лв От любов към Имабел - Честър Хаймс - 2 лв СПИСАНИЯ: - Одисей: 2005 - 1,2,6,8,9,10,11 2006 - 2,3,4,5,6,7,9,10,11,12 2007 - 1,2,4,5,6,9,10,11,12 2008 - 1,2,3,4,6,7,8 2009 - септември Цена за един брой - 2 лв. Отлично състояние! При покупка на всичките ще има отстъпка от цената. - National Geographic, отлично състояние, по 2 лв всеки, всичките заедно 6 лв: 2004 - юли (немско!) 2007 - юни, юли, декември 2008 - август - Happy Weekend в идеално състояние, всичките за 4 лв 2007 - май, юни, октомври Списания за животни: За котки, кучета и... - 1,2 брой 1998 Любимци, природа, дом - 3,4 брой 2001 Моят приятел кучето - февруари 2003, февруари-март 1999, ноември-декември 1998 Милиони приятели - 21 брой 1999, 13 брой 1998, 3 брой 1998 Обичам те животно - 1,8,9 - 1997; 1,3,6,9 - 1998; 5 - 1999; 12,13,14,15,16,17,18,20 - 2000; 1,3,5,10,12,13,14,15,16 - 2001; 1,2,3,5,6,7,8,10 - 2002; 1 - 2003; 1,3,4 - 2004; При покупка на всички списания цената е 15 лв, а по отделно 1 лв на брой Всичко се намира в град Хасково, но изпращам по куриер или поща за страната. За снимки и допълнителна информация ми пишете на blackbeauty@abv.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй като се оказа невъзможно да се намерят из нашите книжарници, искам да помоля за следните книги ел. формат на български или английски (за предпочитане английски):

Вирджиния Улф Собствена стая Рей Бредбъри - 451 градуса по Фаренхайт, Марсиански хроники

Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Тъй като се оказа невъзможно да се намерят из нашите книжарници, искам да помоля за следните книги ел. формат на български или английски (за предпочитане английски):

Вирджиния Улф Собствена стая Рей Бредбъри - 451 градуса по Фаренхайт, Марсиански хроники

Благодаря предварително :)

Има ги в сайта на Читанка

Редактирано от Тор (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, спешно търся да закупя книгата "Малката светица и портокалите"! Автор е Александър Секулов. Никъде не мога да я открия и се надявам тук да успея. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...