Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коя антивирусна програма предпочитате и защо? (част 1)

Препоръчан отговор

Бях с Панда Титаниум 2006, просто перфектната програма лови всичко, само че много ми забавяше компютъра и затова я махнах. Сега съм с няква тъпа FProt, препоръчайте ми някоя по-добра пичове!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

B-boy[styLe],дали Gdata ще изкара 706 гадинки(колкото каспера) във файла който е дал Dr.Web в поста си?Аз го пробвах но мисля че са по-малко защото никаде не пише колко са.(предварително се извинявам ако се отклонявам от темата).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За не правя СПАМ и ФЛООД ето тук:

713 - вируса

http://www.kaldata.com/forums/index.php?sh...pic=3089&st=225

снимка:

http://img446.imageshack.us/my.php?image=s...051809395ia.png

Редактирано от B-boy[StyLe] (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Symantec and Kaspersky. Проблема на първата обаче е редкия ъпдейт.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Symantec  and Kaspersky. Проблема на първата обаче е редкия ъпдейт.

<{POST_SNAPBACK}>

Какво разбираш под "рядък ъпдейт"?Ползвам Symantec AntiVirus Corporate Edition от близо 2 години и виждам, че се ъпдейтва всеки ден.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво разбираш под "рядък ъпдейт"?Ползвам Symantec AntiVirus Corporate Edition от близо 2 години и виждам, че се ъпдейтва всеки ден.

<{POST_SNAPBACK}>

Ползвал съм го около 6 месеца и никога не се е ъпдейтвал повече от 3 пъти в седмицата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Symantec AntiVirus има настройки по подразбиране за честотата на ъпдейт, които са веднъж на седмица и когато те бъдат променени, програмата се ъпдейтва всеки ден.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Symantec AntiVirus има настройки по подразбиране за честотата на ъпдейт, които са веднъж на седмица  и когато те бъдат променени, програмата се ъпдейтва всеки ден.

<{POST_SNAPBACK}>

Може даправи опит за ъпдейт, но такъв няма всеки ден.Това е абсолютно сигурно тъй като съм пробвал ръчно. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От години съм с Kaspersky Antivirus. Виждал съм NOD32, Norton, AVG, AntiVir, McAfee, Panda, F-Prot (него го ползвах до преди Kaspersky), но за мен Kaspersky е синоним на сигурност

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

аз също а ъпдейта е бърз

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:bye:

От скука изчетох цялата тема и ми направи впечатление, че всеки си хвали антивирусната програма (в повечето случаи по няколко), а тези десетина процента, които си работим с Norton Antivirus много-много не се вълнуваме от темата. А защо ли?... biggrin.gif

<{POST_SNAPBACK}>

така си е :yanim::clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм на 450 мегахерца и съм с Аваст про.Иначе съм ползвал много антивирусни ама тая за момента мисля че си върши работата и не тежи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Немога да разбера защо защитавате Софтуер който ЯДЕ от ресурсите на системата, след като има такъв който прави същото и използва мнооого по-малко ресурси. Слагайте си NOD32, и забравете за вируси, троянски магаренца, и подобни. от близо година със с win2003 и НОД32. до сега нищо не е влязло или излязло без позволение.

Честито на победителите.

Въпреки че съм с 780MBram, Kaspersky e прекалено тежка и мудна за Antivirus.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ми се иска някой от вас, които така хвалят NOD32 че не е тежка програма, да постне тук един Screen Shot на Windows Task Manager, да видя просто, колко памет изразходва въпросният антивирус.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Много ми се иска някой от вас, които така хвалят NOD32 че не е тежка програма, да постне тук един Screen Shot на Windows Task Manager, да видя просто, колко памет изразходва въпросният антивирус.

<{POST_SNAPBACK}>

Погледни статията в подписа ми, последната страница.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам голям опит с антивирусни програми - преди NOD32 съм ползвал само Norton Antivirus 2001, F-Prot и Kaspersky. Но мога да кажа, че първите две ме издъниха, а Kaspersky-то ми изяждаше ресурсите на машината (не, че са кой знае какви). :clap: Откакто съм с NOD32, не само, че не ми се е налагала преинсталация на Windows-а, ами и по принцип никакви вируси, шпиони и коне не са ми правили поразии! :clap: Съгласен съм, че Kaspersky реагират най-бързо на новите вирусни заплахи, но пък сканира 250GB-ия ми диск за около има-няма 5 часа! :) А NOD-а ги лови или още като се стартират и направо ги чисти, или при първия скан, който не отнема повече от час! :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване