Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Проблемът е следния- В къщи имам 2 компа , съответно единеят с 2 лан карти и връзка към другия- на детенце. На компа с двете лан карти има Panda platinum internet security и CCproxy. На детето компа има Интернет - сърфира сваля и т .н. но НЕ МОЖЕ да играе online и безкрайно скандира за моя компютър.

Да не би да не може да се играе online през proxy , и ако е така какви са вашите предложения. Пропуснах да спомена, че Internet connection sharing на работи когато сложа Пандата и затова се принудих да сложа CCProxy.

Надявам се на вашата помощ, защото понякога ситуацията е доста изнервяща!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Проблемът е следния- В къщи имам 2 компа , съответно единеят с 2 лан карти и връзка към другия- на детенце. На компа с двете лан карти има Panda platinum internet security и CCproxy. На детето компа има Интернет - сърфира сваля и т .н. но НЕ МОЖЕ да играе online и безкрайно скандира за моя компютър.

Да не би да не може да се играе online през proxy , и ако е така какви са вашите предложения. Пропуснах да спомена, че Internet connection sharing на работи когато сложа Пандата и затова се принудих да сложа CCProxy.

Надявам се на вашата помощ, защото понякога ситуацията е доста изнервяща!

<{POST_SNAPBACK}>

здравей

искам да те питам няколко въпроса за да можем да ти помогнем:

1. С какъв уиндоус са двата компутъра????

2. ако си с уиндоус ХП защо не си си направил мрежата през ХП-то той си има функсията на сървър а като е през ХП-то просто няма да имаш никакъв проблем да играта онлайн и за каквото и да било друго.

С уважение:SCORPIO

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И двата компа са с XP . След инсталация на ХР и на двата има мрежа - виждат се има интернет и на двата. След като инсталирам Panda platinum internet security /оставам с впечатление , че там нещо не е разрешено като хората/

и не мога да подкарам Internet на детенце. Инсталирвам CCproxy и Интернета цъфва. Започвам да си мисля дали не трябва допълнително да се отвори някой или някои портове във Пандата.

След като написах предния пост се замислих, че не би трябвало Проксито да е проблем - нали в провинцията повечето доставчици ползват прокси.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повечето игри не поддържат игра през proxy. Трябва да разгледаш съответната игра и кои портове ползва. Ако кажеш повече за това, кои игри иска да играе през проксито може да ти помогнем повече. Освен това е добре да споменеш и в какъв режим е пуснато проксито.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Игрите са Mu и Diablo,не знам какво имаш предвид от режим на проксито.

Просто си инсталирвам CCProxy , добавям му MAC адреса /в същност програмата го открива сама/

Освен това в самата игра не мога да намеря някаква настройка за прокси, ако имаше такава щях да я сложа- както при IE или Download master. Интересното е , че всичките му приятелчета, които имат два компа Нямат проблем с тези игри, но не използват Панда /повечето са с NOD32/ и бащите им казват , че не са правили никакви допълнителни настройки за да тръгне MUonline също както и аз не съм правил на моя компютър, и това ме навежда на мисълта дали точно файруола на Пандата не пречи по някакъв начин.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Една от най-разпространените анти бан, реалм даун и тн. програма която се използва за игрите онлайн е SocksCap V2.Чрез нея можеш да играеш всяка една която се играе онлайн през прокси.Едва ли ще имаш проблем при настройките и но ако имаш пиши ще помогна.

В твоят случай пишеш проксито което си направил ти.

Информация за настройки.

Прокси лист.

Да добавя значи за Диаблото се ползват на SOCKS 4.

пс. тази програма се използва за всички програми, игри и каквото ви доиде на ум които по някакъв начин ползват интернет и нямат настройки да го правят през прокси дори и за ИРС когато има г-лайн бан и тн, вообще много помага когато не знаете какво правите и имате наказания някаде :whist:

Редактирано от sfmf (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглих Sockscap и всичко стана СУПЕР !!!

Благодаря SFMF ! В къщи цари невиждано спокойствие и мир благодарение на теб!

:);)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...

Колкото и да препрочитам какво е написано в темата, имам нужда от помощ:

1. От къде да сваля SocksCap V2, намерих SocksCap v2.35

2. И аз използвам CCProxy, трябва ли да го махна или SocksCap V2 се слага на рс-то което ще бъде клиент

Искам да подкарам Counter-Strike и Mu Online

Meрси предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване