Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Току що ми се наби един цитат ,не знам на кого е ,ако някой знае да ми каже.

На Български език 

Ако искаш да съм ангел - направи ми рай.

Ако искаш жената до теб да е Ангел,направи  Й рай на земята .

На английски език 

If a man expects his woman to be an angel in his life, then he should first create a heaven for her.

На немски език 

Ein Mann, der von seiner Frau erwartet wie ein Engel zu sein, sollte ihr auch den Himmel bieten können.

Редактирано от acnekt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На теория, теорията и практиката са едно и също нещо. На практика - не.

Редактирано от GoodfeIlas (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
"Силата и успехът стоят над нравствеността, над всяка критика. В такъв случай изглежда, че няма значение какво върши човек, а как го върши и как го назовава. Има ли някъде дълбоко у хората, което да ги възпира или наказва? Изглежда, че няма. Наказва се само неуспехът. Всъщност престъпление има само тогава, когато хванат престъпника". "Зимата на нашето недоволство" - Стайнбек

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Всеки, който пресича пътя ни има послание за нас. В противен случай той щеше да поеме по друг път, или да напусне по-рано или по-късно. Фактът, че този човек е тук означава, че той е тук по някаква причина."

"Селестинското пророчество" - Джеймс Редфийлд

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"В човешкото сърце винаги остава поне още една капка сила - докато е живо, докато се надява, докато вярва." Димитър Талев, "Самуил"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
"Да се сърдиш на хората означава да считаш техните постъпки за нещо особено важно в твоя живот." Карлос Кастанеда

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Искам да изживея следващия си живот наобратно. С появата си разрешаваш проблема със смъртта. След това се събуждаш в старчески дом и започваш да се чувстваш все по-добре с всеки изминал ден. Изхвърлят те, защото си прекалено здрав, за да си там, отиваш да си вземеш пенсията, а на първия си работен ден получаваш златен часовник и ти организират парти. Работиш 40 години, докато не станеш прекалено млад, за да се насладиш на пенсионирането си. 

Купонясваш, пиеш алкохол и си живееш охолно, след което започва гимназията. След това идва началното, превръщаш се в дете и си играеш по цял ден. Нямаш никакви отговорности, ставаш бебе, и идва време за раждането. След това прекарваш 9 месеца, плувайки в условия, наподобяващи тези в луксозен спа-център с централно отопление и неограничен рум сервиз. И воала - приключваш като оргазъм!"

Уди Алън J

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

" Да не родим, преди да сме бременни"- Димитър Пенев преди мача с Италия от свет. квалификации.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Понякога трябва да се откажеш от живота, който си планирал, за да направиш място за живота, който ти предстои." Тами Клинг, Джон Елис- "Компасът"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"От днес съм решил да не слушам вече никого, разбра ли? Ще правя това, което душата и натурата ми искат. Може и да е погрешно, но майната му. Светът си живее. Жените са хубави, виното е чудесно, градът мирише на пържоли, а сред него се лутам аз като идиот. Дай ми ти сега още половин кило и ми опечи една свинска пържола. Искам да стана най-после човек — човекът е съчетание от грешки."

Елин Пелин (Аз, ти, той)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако душата ви се протегне към някой, не се съпротивлявайте. Само тя знае най-добре какво ви трябва. Ерих Мария Ремарк

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това,че срещу теб е най-добрия не значи НЕ МОГА ! Бисолини - Грешната нота

Свеждам нещата до две неща - мечтая за утре, живея сега !  M.W.P и X - На части

За падащи звезди, ако цял живот чакаш, ще мигнеш в грешния момент и всичко ще прецакаш ! 
 M.W.P, Maddog и X - Моето шоу

И точно там е парадокса - не вярват в бог а вярват че бог са ! M.W.P и X - Диаманти и прах

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
'' За да сгреши на човек му е нужен само миг, за сметка на това пък, после разполага с цяла вечност, за да се разкайва. " ''Лунна страст", Мари Ферарера

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"В тялото на всеки един от нас има толкова много фосфор, че от него могат да се направят 2000 клечки кибрит. Представяте ли си, какъв огън ще бъде това? А ние какво? Тук драснем клечка, там драснем клечка и накрая последната догаряща клечка лекичко пада в премръзналите ръце на стария човек…""Мой беден български народ, в душата ти препускат хладни ветрове, в нивята ти кълнят бурени, в домовете ти кълне безверие.""Мой нежен и раним български народ, надарен и търпелив, лъган и ограбван, от светове и интереси, от чужди съветници и свои безбожници, мой нещастен български народ!"

Георги Калоянчев

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Животът е необикновено хубав, ако човек не се страхува от него и го приеме с открита душа."Константин Паустовски

Редактирано от haidukpikaso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

" — Цвето, Цвето, чакай. Една дума искам само да ти кажа. Само една дума. Прошка не ща… Само това искам да ти кажа, че живота без любов нищо не е. Лула тютюн не струва."Елин Пелин

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Животът е твърде кратък, за да го споделяте с личности, които сякаш изсмукват живеца от вас. Ако някой ви иска край себе си, ще направи място за вас. Не е нужно да се борите за кътче в сърцето му. Никога, никога не се натрапвайте или доказвайте на някого, който нееднократно е пропуснал да забележи качествата ви. И запомнете - не хората, които са до вас, когато сте на върха, са вашите приятели, а тези, които не ви изоставят дори когато сте на дъното."Марк О"Брайън

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Да познаваш някого някъде, с когото знаеш, че се разбирате, въпреки разстоянията и неизречените мисли - ето това превръща земята в рай."

Йохан Волфганг Фон Гьоте

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Осъждането на друг човек всякога е погрешно, защото никой никога не може да знае какво е ставало и става в душата на този, когото осъждаш.
Почти всякога, като поровиш в себе си, ще намериш този същия грях, който осъждаш в другите.А ако не си извършил такъв грях, имаш някой по-лош.

Лев Толстой

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Слушай какво, моето момче. На този свят съществува понятието чест. Когато вършиш работа с един човек, казвай му само истината и тогава той също е длъжен да ти казва истината, иначе не би имал чест. Защитавай другите така, както очакваш те да защитят теб. Ако видиш, че човек няма чест, не се свързвай с него, защото ще те опетни. Запомни, че има хора с чест и хора без чест. Има честни и безчестни пари."Джеймс Клавел, "Цар плъх" 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Харесва ми как си тръгват гордите и красиви жени, надменно и стремително, потропвайки с токчета и тръшкайки вратата. После могат да се свлекат от обратната ѝ страна и горко да заплачат, но си тръгват забележително!""Живот назаем", Ремарк 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...