Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

tuksum

Имали ли сте някакви мистични преживявания и какви?

Препоръчан отговор

Само да ви попитам братя и сестри - съфорумци.Защо като не ви се пише по темата пишете глупости ? В заглавията на темите си пише за какво точно става въпрос. Ако не ви харесва не влизайте в нея. Вие понякога имам чуството ,че бъркате теми в раздел като "Религия, Мистика, Езотерика" с теми от раздел "Празни приказки и забава". Или пишете каквото се изисква по темата или хич не си уморявайте пръстите и мозъка за да се чудите каква глупост да напишете ? Вижте от 2-я пост надолу има ли нещп смислено по темата. Бъдете по конкретни и по точни в това ,което пишете а не само да отбиете номер и да натрупате постове.

По темата: Ами случвало ми се е да ми се превижда 1 черно нещо като топка но живо над сгради и то около 2 3 пъти като Прилепите нещо ...

Поздрави: bY Denis-G

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Но не ти попречи да ни излъжеш за срещите ти с мистичното,нали?

Лоши хора,лоши.. sad.gif

И къде точно съм излъгал?Можеш ли точно да ми посочиш? cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Само да ви попитам братя и сестри - съфорумци.Защо като не ви се пише по темата пишете глупости ? В заглавията на темите си пише за какво точно става въпрос. Ако не ви харесва не влизайте в нея. Вие понякога имам чуството ,че бъркате теми в раздел като "Религия, Мистика, Езотерика" с теми от раздел "Празни приказки и забава". Или пишете каквото се изисква по темата или хич не си уморявайте пръстите и мозъка за да се чудите каква глупост да напишете ? Вижте от 2-я пост надолу има ли нещп смислено по темата. Бъдете по конкретни и по точни в това ,което пишете а не само да отбиете номер и да натрупате постове.

По темата: Ами случвало ми се е да ми се превижда 1 черно нещо като топка но живо над сгради и то около 2 3 пъти като Прилепите нещо ...

Поздрави: bY Denis-G

Защото братко, Форума е място където да приказваш (дори и в древния Рим са си бръщолевили туй онуй, а не само умнотии, на всеки 45 минути мозъка ти отказва да се концентрира и почва да блее) и не на последно място това е интернет общество и ние от религия и там каквото беше раздела се сближаваме дори чрез глупостите, които си дърдорим, ако ме накараш да прескачам до празни приказки и забава загубил си ме, освен това посещението ми там веднъж беше напълно достатъчно...разгонили са се децата и за пенсионери като мен място няма :yanim: .

М да. Май не трябва да ви питам нищо повече. Вие никога не отговаряте конкретно на въпросите ми. Никой нищо конкретно не е разказал. Иначе си прав. Реших - повече няма да ви питам, защото няма смисъл.

Ти също не ми отговори директно на въпросите :beer: . Хубаво, е че си любознателен и задаваш много питанки...не ти казах да престанеш да питаш (не слагай думи в устата ми), а че може би подхода не е правилен...

Редактирано от Idan (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми, като сме почнали така да си говорим, Idan да те питам - този от снимката в личния ти профил до русалката ти ли си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Реших - повече няма да ви питам, защото няма смисъл.

Най-умното изказване,правено в този раздел от месеци насам...

Не се шегувам :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май тази сутрин (а и не само) всички бабаити да се пренасочили от Празни приказки и забава в Религия, мистика и езотерика.

Ти кокошке явно следиш раздела от месеци щом разбираш толкова. Преди дори java script:delete_post('http://www.kaldata.com/forums/index.php?act=Mod&CODE=04&f=63&t=97706&p=1109419&st=30&auth_key=987effa9cb8b1d3d5a3f9393ce982009')

Изтрий постапишеше тук.

Нещо ми се повреди - първо мишката, сега придншия пост стана един... - не мога да го изтрия. Мисля, че това е знак от силите да не ви пиша повече, защото ще си загубя времето. Тъй и ще направя.

Ей Модераторите, не знам защо от този пост ми изчезнаха опциите изтрий и редактирай - няма ги. Първо нещо се развали на стрелкичката на мишката - започна да подскача нагоре надолу като луда, и друг път ми се е случвало. После, докато тя се движеше натиснах нещо и ми изчезнаха опциите изтрий и редактирай от този пост. Иначе гледам, че на другите ми постове не са изчезнали.

Редактирано от tuksum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ти кокошке явно следиш раздела от месеци щом разбираш толкова.

Нещо ми се повреди - първо мишката, сега придншия пост стана един... - не мога да го изтрия. Мисля, че това е знак от силите да не ви пиша повече, защото ще си загубя времето. Тъй и ще направя.

Кокошката следи раздела от години и си е стигнала до някои изводи. А решението да не пишеш тук е изключително правилно...

Редактирано от WhiteHart (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ми, като сме почнали така да си говорим, Idan да те питам - този от снимката в личния ти профил до русалката ти ли си?

Не Тук съм, не съм аз. Просто един ден както си се разхождахме бях изумен да видя, че някой е толкова малоумен да лови риба на пристанището...и всяко дете знае, че това е най-мръсното място и какво ли не плува там...и понеже в къщи сме луди на тема фотография винаги си носим екипировката с нас. (разбира се не когато ходим до магазина biggrin.gif знаеш за какво говоря). Господина както е видно дори се почувства запленен от идеята и факта, че някой го снима и позира, а на мен ми се стори невероятна самата комбинация от статуята, начина по който е поставил улова си и него самия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Май тази сутрин (а и не само) всички бабаити да се пренасочили от Празни приказки и забава в Религия, мистика и езотерика.

Ти кокошке явно следиш раздела от месеци щом разбираш толкова. Преди дори java script:delete_post('http://www.kaldata.com/forums/index.php?act=Mod&CODE=04&f=63&t=97706&p=1109419&st=30&auth_key=987effa9cb8b1d3d5a3f9393ce982009')

Изтрий постапишеше тук.

Ей Модераторите, не знам защо от този пост ми изчезнаха опциите изтрий и редактирай - няма ги. Първо нещо се развали на стрелкичката на мишката - започна да подскача нагоре надолу като луда, и друг път ми се е случвало. После, докато тя се движеше натиснах нещо и ми изчезнаха опциите изтрий и редактирай от този пост. Иначе гледам, че на другите ми постове не са изчезнали.

Скоро можеш и Америка да откриеш,след като току що откри топлата вода! cool.gif А за мистичните преживявания никой не ти разказва,защото са прекалено лични,а тук анонимността е доста привидна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо тук анонимността да е привидна? Разясни ми. Имаш предвид въобще в Internet или точно тук?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Защо тук анонимността да е привидна? Разясни ми. Имаш предвид въобще в Internet или точно тук?

Да .И на двете места.което всъщност е едно и също. cool.gif

Редактирано от neo2311 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми, тогава няма смисъл повече да ви питам каквото и да било. Вече ще пиша само в Празни приказки и забава и някои други. Иначе е добре, че от време на време се срещат и смислени постове като този на azbuki.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само неразбрах всичко написано до тук, какво общо има с темата? Спамерски теми колкото искате! Ако искате да кажете нещо смисленно го кажете, ако ли не просто подминете! Къде е проблема немога да разбера? :speak:

И още нещо: Спрете да се нападате на личностна основа, не ви прави чест!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се безпокой. Това е обичайно за пишещите в подфорума за религия, мистерии и др.

Но си напълно прав.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май си имаме тема от мистичния раздел на гости biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:baby:

А бе да питам - тая тема е преместена или от този миг виждам неща, които до сега са били невидими за очите ми?!?!

Баси!

Ако е преместена, върнете си я обратно, за да не ме хване мистиката и мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Баси!

Ако е преместена, върнете си я обратно, за да не ме хване мистиката и мен.

Винаги съм знаел,че витае нещо мистично около теб... biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тихо,да не дойде Ура и тука

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Тихо,да не дойде Ура и тука

:huh: само тва ни липсва... чукам си на плота в момента

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма опасност да те хване мистиката, защото темата е в Празни приказки и забава. Точно в тази тема няма нищо мистично.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Абе, те май вного от темите в този раздел трябва да ви дойдат на гости.

Ти в тоя раздел ли натрупа за нула време цели 131 поста бре момко?!?!

Ех...

Добра тема сте спретнали, ама айде няма да се изказвам за мистиката в тая тема, щото вече съм го направил доста пъти в други тук присъстващи теми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

много се притеснявам да не ме хване мастиката................. :baby:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом почна да пишеш тук, значе вече те хвана.

О, сега видях, че си писала мастиката. Мисля, че някои точно определени хора от тези, които пишат тук винаги ги е хванала мастиката. Хем пияни, хем само за пиене мислят. Чудя ви се на акъла. Ама при пияниците е така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да сънувам места които после посещавам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...