Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Има дозина огромни бели генератора долу. Във всяка група има по един който се чупи. Счупи всички генератори които могат да се счупят и вратата горе се отваря. УСПЕХ!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има дозина огромни бели генератора долу. Във всяка група има по един който се чупи. Счупи всички генератори които могат да се счупят и вратата горе се отваря. УСПЕХ!!!

Eми, да ... така стана накрая. И после изритах пича от хеликоптера и играта свърши Публикувано изображение

Много добра игра. Но ... просто не е това историята, която трябваше да слагат. Далеч по-интересно щеше да е, ако играта беше по-скоро race/tournament или само "lose the cops". Боевете и убииствата не ми се връзват много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да питам има ли нещо от сорта на Free Play след превъртането? Примерно да си правиш каскади свободно по покривите или има само New Game?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фрий Плей - няма.Остава само да я превърташ на другите трудности или да играеш на Race.Аз лично я минах на всичките трудности играта...На хард става адски гадна..на някои места сам джаскал по клавиатурата от яд.. :) но все пак..Това е най-добрата игра която сам играл в последните 1-2 години..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фрий Плей - няма.Остава само да я превърташ на другите трудности или да играеш на Race.Аз лично я минах на всичките трудности играта...На хард става адски гадна..на някои места сам джаскал по клавиатурата от яд.. :) но все пак..Това е най-добрата игра която сам играл в последните 1-2 години..

E, явно е имало игри, които са ти минали покрай ушите :)

Каква е разликата между normal и hard? Повече полицай или просто са по-точни?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

E, явно е имало игри, които са ти минали покрай ушите :hush:

Каква е разликата между normal и hard? Повече полицай или просто са по-точни?

Като кои игри например?Само не ми казвай GTA IV,защото според мен е пълен провал..като игра е супер,но рокстар са я оакали :jeer: отвсякъде..говоря за изисквания и начина по който върви..

иначе разликата между нормал и хард е че няма тези червените предмети...и че умираш от 3 изстрела Публикувано изображение

btw вижте какво намерих преди малко

:wow: доста е интересно..пробвах го при мен работи(пише как става във описанието на клипа)има фрий камера(можеш да я движиш кадето искаш) има и от трето лице...доста се посмях докато играх защото някои от движенията на героинята бяха някак си..странни :jumping11: но това е просто защото играта е направена за първо лице и тези анимации/движения няма как да се видят :lol6: и все пак ми кажи за някоя друга добра игра,защото съм убеден че не съм пропуснал някоя добра игра..или просто не се сещам сега за такива

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами има как да се видят, ако се анимират...просто играта си е First person и няма смисъл да се губи време в анимиране на други части от тялото, освен ръцете и краката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и все пак ми кажи за някоя друга добра игра,защото съм убеден че не съм пропуснал някоя добра игра..или просто не се сещам сега за такива

GTA 4, Assassin's Creed - ако все пак не мислиш, че са добри, кажи го на Gamespot Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GTA 4, Assassin's Creed - ако все пак не мислиш, че са добри, кажи го на Gamespot Публикувано изображение

за Assassin's Creed съм съгласен,ГТА 4 също е много добра,но нямам възможност да я играя както трябва,въпреки че стигнах доста напред в играта.Просто вървеше със 25 fps макс и на места просто неможеше да се играе.А Mirror's Edge има доста добра графика и е много оптимизирана за това мисля че тя е по добра от ГТА 4(поне за пц версията)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

разликата между нормал и хард е че няма тези червените предмети...и че умираш от 3 изстрела Публикувано изображение

Яко Публикувано изображение Значи аз като я играя ще я играя на hard Публикувано изображение Все пак като не ти подсказват от каде да минеш ще е доста по-интересно. Пък и като знаеш че от 3 изтрела си доло, напрежението е по голямо, и трябва да действаш доста бързо, а точно това ме кефи в играта Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В началото постоянно ми се върти като пумпъл. Това бъг ли е или просто трябва да го мина. Плс помогнете че иначе мн ме кефи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко ми е мъгла какво се прави след като приказвам с оная моя приятелка. Куките идват, аз тръгвам да бягам, накрая влизам в един асансьор и натискам бутона. Шефа приказва малко, после тръгва да зарежда и ме пуска пак отначало... О.о

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко ми е мъгла какво се прави след като приказвам с оная моя приятелка. Куките идват, аз тръгвам да бягам, накрая влизам в един асансьор и натискам бутона. Шефа приказва малко, после тръгва да зарежда и ме пуска пак отначало... О.о

Един приятел имаше такъв проблем. За кое ниво по-точно става въпрос?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Минах тренировките, гониха ме малко куки по покривите и после следваше клипче. Казаха нещо по радиото, Faith се шашна, щот било нещо за приятелката и, отиде в един офис, видя някакъв мъртъв човек и приятелката си до него, приказваха малко, шефа ми се обади, че идвали куки и после ме пусна да играя. Бягах наляво-надясно, качих се в една шахта, ходих насам-натам, минах през една червена врата и се озовах на покривите. Бягам аз накъдето трябва, по едно време се качвам по едни сини стълби, после от тях се качвам върху една вентиалционна шахта, после скачам на друга, влизам през една червена врата и пред мен от S.W.A.T. отряда. Заобикалям ги леко и влизам в асансьора. Шефа казва, че вече мога да си отдъхна, тръгва да приказва нещо, но почва да зарежда и ме пуска пак от средата на нивото. Като дам Continue Game от менюто пак ме пуска от средата... Сега ако кажеш, че не съм обяснил подробно, евала ти казвам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Минах тренировките, гониха ме малко куки по покривите и после следваше клипче. Казаха нещо по радиото, Faith се шашна, щот било нещо за приятелката и, отиде в един офис, видя някакъв мъртъв човек и приятелката си до него, приказваха малко, шефа ми се обади, че идвали куки и после ме пусна да играя. Бягах наляво-надясно, качих се в една шахта, ходих насам-натам, минах през една червена врата и се озовах на покривите. Бягам аз накъдето трябва, по едно време се качвам по едни сини стълби, после от тях се качвам върху една вентиалционна шахта, после скачам на друга, влизам през една червена врата и пред мен от S.W.A.T. отряда. Заобикалям ги леко и влизам в асансьора. Шефа казва, че вече мога да си отдъхна, тръгва да приказва нещо, но почва да зарежда и ме пуска пак от средата на нивото. Като дам Continue Game от менюто пак ме пуска от средата... Сега ако кажеш, че не съм обяснил подробно, евала ти казвам...

Сега разбрах за кое ниво става въпрос. Много точно обяснение, обаче не разбирам защо става така. Пробвай да намериш някакъв пач. Аз в гугъл намирам пач номер 1.01. Ако не слагал никакви пачова сега е времето. Успех!

P.S.

Това не е приятелка на Фейт, а сестра ѝ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Изтеглих играта Mirror's Edge:

Всичко се инсталира ама монитора ми е стар и не покрива изискванията за резолуцията ето какво имам предвит:

Публикувано изображение

Ако някой знае как се оправя за да тръгне ще съм много блатодарен за помоща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Изтеглих играта Mirror's Edge:

Всичко се инсталира ама монитора ми е стар и не покрива изискванията за резолуцията ето какво имам предвит:

Публикувано изображение

Ако някой знае как се оправя за да тръгне ще съм много блатодарен за помоща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложих пача, но пак си е така - крашва през 5мин. и пак като мина нивото ме пуска от същото място...

Доколкото помня и при мен имаше crash през няколко минути и всеки път ме пускаше на едно и също място. Google реши проблемът ми тогава и се оказа, че просто трябва да спреш PhysX от настройките. При мен проработи и си я врътнах без повече проблеми!

Редактирано от LordKodama (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.