Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Избор на GSM, молба за съвет

Препоръчан отговор

Здравейте, стария ми служебен телефон сдаде багажа, от фирмата в която работя ще ми купят нов. Моля за съвет кой модел да избера. Бюджета е до 200 лв.

Изискванията ми са телефона да има блутуут, слот за карта памет, мп3 плеър и възможно най-добрата полифония за този бюджет. Не съм претенциозен от страна на камерата.

Спрял съм се на няколко модела, моля за помощ:

SE k610i

Samsung E900

Nokia 3500 Clasic - не мои допада особено големината и дизайна но съм склонен да направя компрпмис с това ако това е по добрия избор.

SE К550

Nokia 5000

Не съм сигурен дали някой от тези модели не прехвърля бюджета. Ако го прехвърля значи отпада.

Редактирано от krasivia (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nokia 5000 - добър е, но няма слот за карта. По-добрия избор е Nokia 6131, ако те устройва че е с капаче. Samsung E900 също е много добре, дори има по-хубава камера. SE K610i е над бюджета. Общо взето си избери между 6131 и E900.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ти препоръчвам Nokia 3110 classic - Има всичко, което ти е нужно + издръжлива батерия и радио, в нас брат ми си взе такъм и вече 5 месеца няма проблем с него.

Ето най-основните разлики със самсунга

...............................Samsung E900..........Nokia 3110 classic

Модел.....................2006.........................2007

Батерия..................Li-Ion 800 mAh...........Li-Ion 1020 mAh

Резолюция..............320 x 240 пиксела......128 x 160 пиксела

Светкавица.............Да.............................Не

Радио приемник.......Не.............................Да

Възможност за изпращане

на български език....Не.............................Да

Цена........................197лв........................167лв.

Редактирано от Spato_M (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още един глас за 3110С :) Ако не ти трябва дисплей с голяма резолюция (аз лично не знам за какво ще потрябва на някой Телефон с 320х240 ???) и няма да го ползваш като фотоапарат ;). За сметка на ниската резолюция пък се чете много добре дори и на слънце :)

Единствения недостатък е, че идва с моно хендсфрий и трябва да се ръснеш 20 кинта за стерео, ако искаш да си слушаш музика. Изкарва около 4 дена с доста разговори и 1-2 часа МР3 всеки ден cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично съм с SE K550i от няколко месеца и съм много доволен,затова бих ти препоръчал него :PНО мисля че малко надхвърля бюджета ти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също препоръчвам K550.

Ето едно сравнение за хората, които препоръчват 3110С: http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPho...p;idPhone1=1840

Направо е смешен пред K550 ...

Редактирано от the_X_files (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1288

Само 2 лева над бюджета, ама телефончето си го бива. Бях си го харесал, но сега ще изчакам k770i да поевтинее още малко.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм бил с K550 и ти го препоръчвам - добър дизайн, панелът не се драска (след 1 година ползване нямаше следи от употреба) и страхотна цена, за това, което предлага.

Мое ревю на K550

Редактирано от stankoff (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Абе за 250 лв oт expresink.bg ще си купиш SE K800 със светкавици и тнт.

K550i е много по добър защото е по-малък и удобен. K800i единствино го превъзхожда с по-добра камера (3.2MP) K550i ИМА СВЕТКАВИЦА biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване