Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте.Проблемът ми е следният.До тази заран бях с Mozilla Firefox 1.0.6.Сутринта ъбдейтнах до версия 1.0.7 и от тогава насам браузерът не ще да зареди.Деинсталирах програмата,почистих регистрите ,инсталирам наново версия 1.0.7 не става.Повтарям операцията инсталирам 1.0.6 пак няма никой.Изключвам всичко що се нарича защита/Jetico Personal Firewall,Ad Muncher/ и пак няма никой.При стартиране на бразузера системата натоварва процесора до 100 %.Търся съвет.Благодаря.

Редактирано от ilotti (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталирай я и отиде в Program files и изтрий цялата папка Mozilla firefox.Ще загубиш всички екстейшъни и специфични настройки но едва ли ти е до това.Рестартирай,почисти регистрите(ако може с повече от една програма) и след това пробвай да я инсталнеш пак.Кажи как е?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте.Проблемът ми е следният.До тази заран бях с Mozilla Firefox 1.0.6.Сутринта ъбдейтнах до версия 1.0.7 и от тогава насам браузерът не ще да зареди.Деинсталирах програмата,почистих регистрите ,инсталирам наново версия 1.0.7 не става.Повтарям операцията инсталирам 1.0.6 пак няма никой.Изключвам всичко що се нарича защита/Jetico Personal Firewall,Ad Muncher/ и пак няма никой.При стартиране на бразузера системата натоварва процесора до 100 %.Търся съвет.Благодаря.

<{POST_SNAPBACK}>

Здравей

имам няколко въпроса към теб за да мога да се опитам да ти помогна.

1. След упдайта на фаерфокса рестартира ли компа??

2. С коя програма чистиш регистера????

3. С каква операционна система си???

С уважение:SCORPIO

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...операционна система ХП...а програмите с които почистих регистъра са...System Mechanic...RegSupreme Pro...Work With Registry...сега ще рестартирам и ще видя дали ще зареди...

...и след рестарта не зарежда...възможно ли е да не се "разбират" с S2kCtl малка програмка, която дръпнах онзи ден от калдата за цел да се натоварва по малко процесора?...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
...и след рестарта не зарежда...възможно ли е да не се "разбират" с S2kCtl малка програмка, която дръпнах онзи ден от калдата за цел да се натоварва по малко процесора?...

<{POST_SNAPBACK}>

Проблемите ти не са от тази програма. Аз също я ползвам и пробвах новата версия. Всичко си върви добре.Ако пък искаш да се убедиш, то спри S2kCtl и виж резултата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Новата версия гълта доста RAM. Не знам дали проблема ти не идва от там...

<{POST_SNAPBACK}>

35 мегабайта?Това възможно ли е?Множко ми се вижда...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталирай напълно, като изтриеш папката Documents and settings>%user%>application data>mozilla>firefox .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

35 мегабайта?Това възможно ли е?Множко ми се вижда...

<{POST_SNAPBACK}>

При мене гълта 45 но това нее проблем!

Значи:

1. Uninstall на Лисичката от Add Remove

2. Рестарт

3. C:\Documents and Settings\Юзера\Application Data\Mozilla - (затриваш целата папка Mozilla)

4. C:\Program Files\Mozilla Firefox (Ако е останало нещо там го затриваш и него) - Демек Директория Mozilla Firefox

5. Рестарт

6. Почистваш регистрите

7. Рестарт

8. Инсталираш наново и си на 6 - тва е!

Успех!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.0.7-Това е причината да махна моята,и сега съм пак с 1.0.6. ! ;)

Същата работа стана и при мен , и загубих доста неща при преинсталирането й.

Инсталирах я върху старата версия,но не рестартирах РС-то,а само нея !

Може и това да е причината !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свали наново. И аз преди малко инсталирах v1.0.7 без да махна старата, дадох да се стартира веднага щом се инсталира и тръгна. ;) И при мен се случва да не зацепи, тогава Task Manager->Firefox.exe->End Proccess.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В това, че по различно време ви отнема различно количество оперативна памет и ресурси на процесора е съвсем нормално и няма нищо нередно и опасно. Колкото повече екстеншъни имате, толкова повече ресурси са необходими. Колкото повече страници отваряте в табовете, толкова повече ресурси ползва. Няма нищо сгрешено и нищо нередно в това. Да не би да си мислите, че всички тези данни ще се заредят в космоса и няма да ви костват ресурси на системата. Просто до сега не сте обръщали внимание на това. И при версия 1.0.6 величината е променлива и зависи от горепосочените причини. По същият начин се държат и останалите браузъри - ползват системни ресурси според нуждите си.

При мен инсталирах 1.0.7 върху старата версия 1.0.6. и нямам проблеми въпреки, че след инсталацията не съм рестартирал компютъра. Всичко си ми върви както трябва. При това на настолната ми машина са два акаунта. И на двата се ъпдейтна и всички предни настройки са си налични и работят без проблем.

П.П. Преди да търсите проблема в даден софтуер и да го обявявате за калпав или бъгав първо потърсете причината във вас. На всеки му се случва да сгреши или да не знае нещо. Нормално и човешко е.

Редактирано от nickfox (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...

С FireFox 1.0.7 съм след преинсталация на Windows. Около седмица лисицата работи без проблем. Днес обаче не ми се зареди. Извърших всички стъпки, описани по-горе от колегата, но все още не ми зарежда. Някакви идеи? ще съм благодарен

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И при мен се случва да не зацепи, тогава Task Manager->Firefox.exe->End Proccess.

<{POST_SNAPBACK}>

а пробва ли това?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване