Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коя защитна стена да си сложа?

Препоръчан отговор

ИСкам да попитам дали някой може да ми каже какви са разликите м/у Kerio Personal Firewall и KERIO WinRoute Firewall ??? Дали SYGATE е по добрия вариант от тях ?

10x

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 90
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

ИСкам да попитам дали някой може да ми каже какви са разликите м/у Kerio Personal Firewall и KERIO WinRoute Firewall ??? Дали SYGATE е по добрия вариант от тях ?

10x

<{POST_SNAPBACK}>

Ами значителни, зависи какво искаш да правиш. Ако ще разпределяш интернет в мрежа, тогава WinRoute е за теб, а ако не - Kerio Personal Firewall.

Едното е рутер, файъруол, (прозрачно) прокси и др., а другото си е просто комбинация от application firewall с пакетен филтър. Така че отговорът е: зависи за какво ти трябват.

Sygate PF и Kerio PF са програми от един тип. Пак е субективно, коя е по-добра, но и двете си вършат работата добре. Във всеки случай, която и да сложиш ще е по-добре, отколкото без нея.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 5 месеца по-късно...

Искам да попитам как се настроива Kerio 4.2.0 за да не пуска Lovesan защото анти вирусната постоянно ми пищи нали защитната стена не би трябвало да го пропуска?!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз и у дома и в службата съм с Kerio WinRoute Firewall 6.1.1 with McAfee Antivirus.

Перфектно. Хем рутър, хем защитна стена, хем антивирус. А за защитите се досещате - NAT ( Network Address Translation) , Firewall. антивирус. Има си хиляда хиляди опцийки за финна настройка. Досега проблем не съм имал. С която и да е версия на Kerio WinRoute Firewall.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зон Аларм 6 файнъл - по-добра определено от 5-цата ;) Антивир - Нод32 / Касп :)))

Редактирано от tao (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с Kerio Personal Firewall 4.2.0,засега е триалка ама гледам че има един пач в датата,който като се сложи се загубват две от нововъденията,но стената се регистрира,засега ще изчакам да видя за някой нов пач;иначе Kerio Personal Firewall си е желязна от всякъде,ясен интерфейс и леко и бързо конфигуриране,много бързо се свиква;за мен е една от най-добрите :cheers::huh:cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз съм с Kerio Personal Firewall 4.2.0,засега е триалка ама гледам че има един пач в датата,който като се сложи се загубват две от нововъденията,но стената се регистрира,засега ще изчакам да видя за някой нов пач;иначе Kerio Personal Firewall си е желязна от всякъде,ясен интерфейс и леко и бързо конфигуриране,много бързо се свиква;за мен е една от най-добрите :cheers:  :huh:  cool.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Разполагам с работещ Crack, който не деактивира нищо от новите компоненти, ако искаш ще ти го метна на мейла, прати ми го като ЛС и ще го имаш до вечерта!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип продуктите на Kerio се славят с добра репутация. Аз използвам също техен продукт за защита и за рутиране на връзката с интернет в локална мрежа, а именно - Kerio WinRoute Firewall with McAfee Antiwirus 6.1.1 Build 419. Хубавото на продукта е, че съчетава в себе си рутер, защитна стена и антивирусна защита. Не е по-тежък от останалите така наречени персонални защитни стени, но има много повече неща от тях. Така, че това е също много подходящ програмен продукт за целта.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвал сам Зоне,Сигате,BlacAce и дълго време бях с Оутпост.Т.к сам с ХП с СП2,а процесора ми е 850мега херца,за мен от съществено значение е Стената да е доста лека и проста по-настройка, като това не вреди на функционалноста и. Разговарях с един приятел и той ми препоръча Лоок н Стоп

http://www.looknstop.com/En/index2.htm останах доста доволен от възможностите и като се вземе в предвид че е само 662кб инст.фаил.

Използвам я в съчетание с НОД. Аха макар и да е доста малка, не е за подценяване-инсталира си драйвер на ниско ниво.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

phantom, ако можеш сложи лекарството за Kerio Personal Firewall 4.2.0 на някои БГ сървър, че аз и много други хора сигурно проевяват интерес.Благодаря предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ZoneAlarm е най-добрата защитна стена сучетана с Аваст и добро конфигуриране забравяш за всички вируси, червеи, троянци и тн.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
phantom, ако можеш сложи лекарството за Kerio Personal Firewall 4.2.0 на някои БГ сървър, че аз и много други хора сигурно проевяват интерес.Благодаря предварително.

<{POST_SNAPBACK}>

Eто едно от мен - не знам дали е същото...: http://wankata.free.online.bg/Kerio/Kerio.....20.Licence.zip

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ZoneAlarm е най-добрата защитна стена сучетана с Аваст и добро конфигуриране забравяш за всички вируси, червеи, троянци и тн.

<{POST_SNAPBACK}>

Абсолютно съм съгласен с тебе аз я карам на същия принцип и проблеми нямам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eто едно от мен - не знам дали е същото...: http://wankata.free.online.bg/Kerio/Kerio.....20.Licence.zip

<{POST_SNAPBACK}>

Същото е, благодаря Ванка, в момента не мога никъде да ъплоудвам!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Моля ви да ми дадете линк към някаква защитна стена ( с кракова и т.н. )

за първи път ще работа със защитна стена и незнам ни имена ,ни нищо за това ако знаете давайте линкове за най-добрите защитни стени които знаете ;)

благодаря предварително ;)

Редактирано от ivanmar (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за цялостна защита форум "Нови програми"

Name .:

SofT-BesT.NeT

Serial .:

243C4-A1BAB-F9EF6-08D29 

F4A01-2D990-4B72D-4F5C9
само стена форум "Нови програми"
Serials 

За BlackICE™ PC Protection:

3960490-RS-A4809

За BlackICE™ Server Protection:

39604A2-RS-E4FB0

и други пак там....

Редактирано от gaffer (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето още едно предложение:

Kerio WinRoute Firewall with McAfee Antivirus 6.1.2.603

Kerio WinRoute Firewall with McAfee Antivirus 6.1.2.603

Съчетава в себе си защитна стена, рутър и антивирусен софтуер.

Досега съм нямал проблеми с нея.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kasperski antihacker 1.7.129 се краква по-лесно от следващата версия.Хубава програма на която не трябва да правиш почти никакви настройки.Има няколко нива на защита.Аз съм я ползвал и съм доволен. :bye:

НАТИСНИ МЕ ЗА ДАУНЛОАД

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря за тези линкове , но май не сте ме разбрали из искам защитна стена ( не firewall ) който са кат в компютърните зали ( може и аз грешно да съм го описал и затова да не сте ме разбрали какво точно искам за което съжалявам )

и сега ако може линкове за защитни стене кат в компютърните зали ( търся тъй като нито знам имена и ... )

пак благодаря предварително ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В залите интернета минава през рутер ама мисля че Nickfox може най-добре да ти обясни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обясни какво точно искаш да правиш за да се опитам да ти помогна с това, което знам.

Защото наистина не е много точно казано това, какво търсиш и каква помощ искаш да получиш.

Затова те моля да обясниш каква е ситуацията и да се опитаме да намаерим разумно решение.

За каква защитна стена става въпрос точно?

П.П. Да не би да става дума за софтуера, който е за управление на мрежата в интернет и гейм зали? Този с помоща на който се пускат, отчитат и спират врмената, определя се на десктопа кои програми и игри ще се показват като икони и се ограничава достъпа на клиентите до твърди дискове и системни настройки на компютрите.

Това ли те нитересува?

И една молба. Не се дръж така все едно, че ние сме ти виновни за това, че ти не си обяснил какво точно искаш на разбираем език.

Редактирано от nickfox (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
П.П. Да не би да става дума за софтуера, който е за управление на мрежата в интернет и гейм зали? Този с помоща на който се пускат, отчитат и спират врмената, определя се на десктопа кои програми и игри ще се показват като икони и се ограничава достъпа на клиентите до твърди дискове и системни настройки на компютрите.

Това ли те нитересува?

И една молба. Не се дръж така все едно, че ние сме ти виновни за това, че ти не си обяснил какво точно искаш на разбираем език.

<{POST_SNAPBACK}>

съжалявам за грешките sad.gif

искам да сложа ограничен достъп на сестра ми и да е като в залите да се пуска с време и т.н. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едва ли това ще я спре, но както и да е. Поне такова е моето мнение. А и ти ще си създадеш повече проблеми за себе си отколкото ще имаш полза от инсталирането на една такава програма. Ще пречи както на сестра ти, така и на теб за нормалното ползване на компютъра. Освен това малко или много потребява ресурси на компютъра.

Но твоя си работа.

Съжелявам, но не мога да помогна. Не се занимавам с такъв тип софтуер. Ако някой от другите има идея, то нека да я каже.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз мога да ти помогна. Една такава програма, която един приятел ползва в неговия PC клюб, се казва CCAutoSoft. Намерих малко информация за нея:

CCAutoSoft е многофункционална програма за управление на интернет и гейм зали. Позволява ви с едно кликане да заключвате, отключвате, рестартирате и изключвате компютрите из клуба. Има и опция за управление на всеки един компютър - показва на вашия екран, това което се случва в този момент на съответното РС, осигурява ви достъп до настройките му за звука, можете да стартирате/спирате различни приложения направо от вашата машина. Има опция за възстановяване основното състояние на wallpaper-a за десктопа, на стартовата страница. Така всеки нов потребител ще сяда на чист и подреден компютър :) Можете да задавате различни типове цени за отделните си клиенти, по-ниски тарифи за редовните, да следите за приходите си в ежедневния доклад на програмата и много други. Тази версия се разпространява абсолютно безплатно, без никакви ограничения за зали с максимум 6 компютъра...

Download:

http://www.ccautosoft.com/download/ccauto3.zip

Редактирано от mkbg (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване