Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Предложете ми лаптоп до 500лв.

Препоръчан отговор

Някой може ли да предолжи някои лаптоп до 550 лева да е що годе добър и ако може чисто нов. Един приятел каза че има до 550 лева :lol6:

Благодаря предварително

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ново и до 500 лева - можеби едно от двете:

http://www.ardes.bg/laptop/laptop/ASUS+EEE+PC+4G+WHITE-3545

http://www.ardes.bg/laptop/laptop/ASUS+EEE...G_SURFBLUE-5018

Може и нещо друго да има, ама аз поне не знам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина много ви благодаря и можете ли да кажете кой е по-добър от двата :P

И нещо не видях за харда му колко е ... ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Горните два Асус-а са с по 4 GB хард, което е малко. Виж Acer Aspire One като характеристики изглежда доста добър за цената и размера си. Погледни в Технополис и Мултирама, там върви по 600 и нещо.

Надявам се да нямаш големи изисквания, все пак лаптопите от този ценови клас не са предназначени за създаване, а за разглеждане на съдържание.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.2 Форумът да се ползва по предназначение. Той не е място за явна и пряка реклама, политическа агитация и др. подобни.

iovi

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено не си взимай acer-a , дори с по-голям дисплей и хард . Флаш паметта му е много бавна , ако качваш xp е кошмар, работи с него много бавано , докато асусите работят с xp перфектно.

cool.gif ,

Редактирано от thejoro (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Асера с хард диск и заспива :P

Само че леко надхвърля цената , с ок. 300лв , за тези пари е по-добре нещо с 15.4" дисплей( и ще вземе много по-добро , само габаритите са други:beer:).

cool.gif

Редактирано от thejoro (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Определено не си взимай acer-a , дори с по-голям дисплей и хард . Флаш паметта му е много бавна , ако качваш xp е кошмар, работи с него много бавано , докато асусите работят с xp перфектно.

cool.gif ,

Става въпрос за модел с нормален харддиск, не с флаш. Не съм го пробвал лично, но едва ли работи толкова бавно. А надхвърлянето на цената не е повече от 80-100 лв, напълно допустимо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам за какво ще го ползваш, но лично аз не бих си взел такова малко нещо освен ако не ми е крайно наложително."Бръмбъзък" с 8,9 инчов екран не е за нормална работа за мен, по-скоро за презентации като доц. ми в университета се мотае с такъв asus в дамската чанта.

Моят съвет е да спестиш още малко парички и да си вземеш нормална машина с 15,4 инчов дисплей.

Поздрави и успех с покупката!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване