Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ами от нета взех иформацията. Знам само че реалните са 450W :cool:.

Относно "земетресението" на мен си ми е пре достатъчно, все пак не искам да се самоубивам.;)

Ясно.Само не се излагай с тези 5000 вата пикова..редактирай най-добре поста си..

Чак чичо ти Стефан щом е дал минус..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и от телефона си нали ве пак за това са walkman

Наистина е хубаво, че си вярваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина е хубаво, че си вярваш.

Според теб за какво са SE Walkman/Nokia XPressMusic?

Нали за музика.

Или сега ще кажеш "Nokia да,ама не и SE".

Редактирано от Christian D (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали за музика.

За музика - плеър. Марков. Телефонът си е телефон, според мен двете джаджи не трябва да се бъркат. Заради едното удобство да носиш само телефон обикновено получаваш посредствено качество на звука и доста по-малко време на батерия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За музика - плеър. Марков. Телефонът си е телефон, според мен двете джаджи не трябва да се бъркат. Заради едното удобство да носиш само телефон обикновено получаваш посредствено качество на звука и доста по-малко време на батерия.

ПЛЕЙЪР,ТА ПЛЕЙЪР.

Какъв е смисъла на отделни устройства.Телефон-200 лв.,камера-200 лв..,плейър и т.н. аз ако искам всичко отделно щото било по-качественно трябва да се изръзя с много,и да нося 100 устройства с мен.Батерията ми издържа на над 12 часа музика.W890i беше и награден за най-добър звук,но после наградата отиде при W995.Ако не си докосвал тези два модела,недей да казваш,че звука е лош.Точно WALKMAN имат хубав звук,а и първият плейър в света е бил Walkman-линията телефони с този бранд носят качеството на марката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

12-те часа музика - добре, ами ако ти се наложи да правиш нещо друго с телефона, например да... говориш? А телефонът как ще се справи с > 32Ohm слушалки - под такъв товар продължаваш ли да виждаш 12 часа и дали телефонът ще има ток даже да ги задвижи както трябва? Освен това - за какви награди говориш? За телефони, може би? Персоналното аудио е в съвсем друга категория, сравнението е неуместно. За мен лично музиката от телефон, пък бил той и за 1000 лева, е компромис. Колкото по-малко неща очакваш да върши едно устройство, толкова по-добре ги върши.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам два subwooferа модел: unitek sp 400 (2.1).

Тъй като и към двата нямам тонколони се наложи да скалъпа евтини решения (поне да се чува нещо http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif ).

Към първия съм вързал комплекта черни колони с драйвъри, съответно: СЧ на chairman и ВЧ - ХОРНа от серия РТ от Кузмов.ел.

Вторият unitek захранва 'мраморните' ОТ. Там ползвам за СЧ говорители някакви китайски Telstar и за ВЧ хорна - РТ115 пак от Кузмов.ел.

Надявам се за следващия проек да отделя зачително по-големи финансови средства, време и търпение.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://prikachi.com/images/729/2914729s.jpg Слушам си музиката на компа .Двд-то не е мн силничко с оригиналните колонки 125 Вата но пак е доволно :speak:http://prikachi.com/images/963/2911963G.jpg и характеристиките

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като за "вкъщи" аз ползвам:

Creative SB X-FI XTREME SB0770 + Technics SH-GE70 + Phonic MAX860 + Radiotehnika S-90B

ще кажете че комбинацията е странна, но аз съм си доволен. като за моите претенции и възможности - толкова

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Навън с Galaxy S (DAC) + PHILIPS SHL 8800 / Arctic P311 (bluetooth stereo), вкъщи на вграденото аудио на дънната платка Realtek® ALC888/ALC888T + Gigabyte S7500.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моите са Genius SW-2.1 850 Speaker System, 20W RMS, 5" Woofer, 3" Full Range Satellites, Bass Control, Frequency Response: 10Hz~200Hz (Woofer) 80Hz~20KHz (Satellites) Не са много мощни, но за сега е това. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента само на тези :

Публикувано изображение

PHILIPS SPA-1300

Редактирано от aMoPe (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубав стерео суб  :super: Аз в момента съм на слушалки Deap sea - "кученца"

Редактирано от holler_pz (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уредба SONY MHC-BX5, на 10 години е и още работи, като нова. На компа - слушалки Philips SHP1900.

Редактирано от viiipeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста добре сте , за момента съм на радио от кола , докато завърша проекта с куадовете си (Quad 520) дават ги 400 вата синус на 4 ома и 250 на 8 , но като ги направя и оживя ще споделя какво е излязло и ще трябва и за ОТ да мисля

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Hi-Fi компоненти Technics!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скоро ще си купувам аудиосистема.Искам от тези не съм запознат много мисля,че 5.1 или 7.1 им се вика-суб-буфер и няколко говорителя под формата на куб.Ако може да е са много скъпи.Някакви идеи? Иначе по темата-сега съм с плейър NEO M'Sonic MP02F със слушалки за 3,90 лв. DeepSea ама не са зле :) Купих си едни дуги по-хубави и скъпи,о ен се сещам замарката им..нещо като elecom фецел

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От телефона - Nokia 5310 Xpress Music На компютъра: слушалки - CANYON CNR-HS4 стерео колонки - SICON GW-2050

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Попринцип от телефончето слушам, но и от компютъра...

А колоните на компютъра са ми "кръстоски" направени от мен :P Нямат си специален модел...

Единствените цели са ето тези:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

С това съм аз.

Редактирано от Alex&Ramesses_B.H.Л (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както казах по-назад в темата имам два буфера Unitek SP-400 - ето такива , само че тип 2+1. Реших да си поиграя малко и да сравня звукът подаван от двете ОТ на едната с-ма. Замерих лявата и дясната колона , по отделно, със spectralab. (Да уточня- ползвам обикновен фикрофон(без известна характеристика, звуковата карта е тази от подписа, като единствено съм въвел грешката на картата като компенсация. Останалите фактори си оказват влияние разбира се, но за сравняването на двете колони не е от кой знае какво значение. Просто наблюдаваме разликата между двете АЧХ.) Натрупаните грешки и при двете измервания са еднакви, само подаваният звук от двете колони е различен. Точно тази разлика наблюдавам.

Извод: Добре, че не съм давал пари за системите. :) (Даже очаквах още по-лоши резултати)

Синята АЧХ е за лявата колона

Розовата - за дясната

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На единия PC : Това (доста добре свири за китайче)

На другия : това

+Домашно кино : LG 5.1

И отделно още други безименни проекти :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На тези колонки

Публикувано изображение

и със слушалките Sony MRD-ZX 500

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Вкъщи домашно кино Samsung HT- X20, ПЕЦЕ- то е за интернет и с жената гледаме некой филм, та много не му се вглеждам! Музика обаче слушам в колата на нещата от сигнатурата :super:

Редактирано от хаха (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване